DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #390184  autor: jowita
 27 lut 2010, 12:14
Zdjęcia z komórki nie są dla mnie ważne aż tak bardzo, bo jako fotoamator zawsze noszę przy sobie mały aparat cyfrowy. Zdjęcia z tej komórki są zwykle dość dobre, aby wysłać komuś fotkę pt. patrz, jaki śmieszny kot, albo tak wyglądało dzisiaj morze, ps. jak wrócę, pokazę Ci prawdziwe zdjęcia... (Apropos kota, musi się nie ruszać, bo migawka w telefonie nie jest jak błyskawica..)

Zawiodła mnie trochę możliwosć wyświetlania plików Office - chciałam przed wystąpieniem obejrzeć mój pokaz w Power Poincie, tak siedząc w pociągu - no way.
Telefon się na chwilę zawiesił, potem ruszył ale dopiero jak wyszłam z Quick Office.
A nie były to zdjęcia wysokiej rozdzielczości i animacje.

Mam dość pozytywne doświadczenia z korzystania z www (jestem krótkowidzem i akurat z bliska dobrze widzę drobne literki..) Jeśli tylko w pobliżu jest hotspot, przeglądanie stron dobrze idzie. Natomiast mialam problemy ze Skype, ale nie wiem czy winni nie byli operatorzy hotspotów, którzy coś tam poblokowali...

Po roku użytkowania mam tego telefonu trochę już dość, zwłaszcza ze względu na gumowy włącznik, który zaczął się rozpadać już dwa miesiące po zakupie nowego aparatu, a który w końcu wymieniłam z bólem głowy i kieszeni po roku (około 100 zł.) Uważam że to błąd, żeby nie dało się włączyć aparatu na więcej niż jeden sposób. Powinna być jakaś furtka awaryjna, choćby programowa, przecież da się, skoro ma możliwość budzenia.
A propos budzenia, jak już o tym pisałam w innym miejscu, aparat należy do tych, które nie są wolne od wady więcej niż jednej generacji softu, który po obudzeniu alarmem zmienia datę. Słyszałam że podobno nowy soft ma to rozwiązać, ale już tyle się z tą słuchawką namęczyłam, i przy okazji odkryłam inne sposoby na majstrowanie w jej oprogramowaniu ;), że na razie wstrzymuje się z aktualizacją, a na noc nie wyłączam.

Najmilszą cechą tego telefonu jest możliwość personalizacji. Zrobiłam sobie dużo motywów z własnych zdjęć, używając pewnego programu shareware (czasu starczyło na zrobienie kilkudziesięciu...)

Reasumując, telefon dużo może, choc na to nie wygląda, i ten minimalizm mi sie podoba. Jednocześnie pewne rzeczy są w nim jeszcze niezadowalające i wymagają dopracowania (chciałabym mocniejszy procesor, inny guzik włączający, dłuższy czas czuwania...) NIE kupie już żadnego telefonu z gumowym włącznikiem, w każdym razie...

 #390193  autor: Mordrag
 27 lut 2010, 13:29
VINC twoje wcześniejsze testy były lepsze niż ten o Nokii 6303 classic. Tutaj nie napisałeś, że nie ma divxów

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #392595  autor: vinc
 11 mar 2010, 19:16
Mordrag pisze:Tutaj nie napisałeś, że nie ma divxów
Tak Ciebie to boli?! Uważasz, że skoro nie akceptujesz czyjegoś zdania, to można wszystko na tej podstawie przekreślać?

Obrazek

 #394579  autor: Mordrag
 21 mar 2010, 10:33
vinc, kogo ty chcesz oszukać ? UMTS w nokii 6303 mógłby być, ale DIVX z ekranem 2.2 cala w telefonie za 350 zł ?. Może jeszcze Filmy w HD ? W LG gt-500 zaliczenie do wad brak odtwarzacza DIVX byłoby sensowniejsze niż w telefonie mi-end dla przeciętnego wyjadacza chleba który używa telefonu do dzwonienia. Chyba, że miałeś na myśli gimnazjalistów którzy chcą telefonu do szpanowania w abonamencie za złotówkę.
Ciekawe co oczekujesz od nokii n900. Pewnie ekranu 15 cali i hardware umożliwiającej granie w Crysisa

 #394665  autor: RafalM
 21 mar 2010, 18:05
Mordrag pisze:vinc, kogo ty chcesz oszukać ? UMTS w nokii 6303 mógłby być, ale DIVX z ekranem 2.2 cala w telefonie za 350 zł ?. Może jeszcze Filmy w HD ? W LG gt-500 zaliczenie do wad brak odtwarzacza DIVX byłoby sensowniejsze niż w telefonie mi-end dla przeciętnego wyjadacza chleba który używa telefonu do dzwonienia. Chyba, że miałeś na myśli gimnazjalistów którzy chcą telefonu do szpanowania w abonamencie za złotówkę.
Ciekawe co oczekujesz od nokii n900. Pewnie ekranu 15 cali i hardware umożliwiającej granie w Crysisa
Na miłość boską. To temat o teście E51, a nie innych opublikowanych na portalu. Jeśli uważasz, że łatwo jest napisać test telefonu, proszę bardzo. Czekamy. Z chęcią porównamy Twoje umiejętności z umiejętnościami vinc. Jeden brak odtwarzacza DIVX uzna za wadę, inny nie będzie przykładał do tego większej wagi. A co do gimnazjalistów, oducz brać się wszystkich jedną miarą. EOT.

 #394707  autor: kowcio
 21 mar 2010, 20:00
Mordrag, a dlaczego to piszesz na forum? Po kiego takie cos tutaj się robi? Ja też bym chętnie zobaczył na Twój test. Założe się, ze wtedy mógłbym całą stronę z uwagami napisac.

co, łatwo się komentuje? Szkoda tylko, że robić nie ma komu.

Też chyba nie znasz ludzi, bo będąc w gimnazjum parametrycznie mój telefon znacznie odbiegał od telefonów pozostałych. I to wcale nie było spowodowane przyczynami ekonomicznymi.

Szkoda, że krytykuje się tak łatwo. Widać to w komentarzach. Niekiedy takie osoby zrobią 5 byków w 2 zdaniach, ale do powiedzenia mają najwięcej. :roll:


Tylko robić nie ma komu.

 #394741  autor: vinc
 21 mar 2010, 21:51
Mordrag to nie miejsce na takie dyskusje. Jak masz jakieś pretensje to zapraszam na pw.

Obrazek