DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #298377  autor: Rymek
 18 lis 2008, 15:57
michalek94 pisze:Fajny telefon a test szczerze mówiąc naprawdę średni. Że tak powiem krótko, krótko i jeszcze raz krótko. Po prostu za krótko i trochę tak nieprofesjonalnie. Rymek, dużo nauki przed tobą

Eeeee....

Chciałem zauważyć że test nie jest moim dziełem został napisany przez emvnem ja tylko dodałem swoje spostrzeżenia tak żeby nikt nie był zaskoczony przy zakupie ewentualnym... XD

Ale i tak dziękuję za ocenę może to mnie któregoś dnia zmotywuje do napisania własnego testu ;)

Pozdr
Rymek

 #298416  autor: michalek94
 18 lis 2008, 19:28
Faktycznie :oops: przepraszam bardzo już poprawione

 #299086  autor: czesiooool
 22 lis 2008, 12:42
Witam!
Mam szybkie pytanie - jak w samsungu f300 włączyć tryb głośnomówiący, oczywiście z wbudowanego głośnika ?

 #299196  autor: kowcio
 23 lis 2008, 09:51
Podczas rozmowy naciśnij 2x klawisz ok

 #356736  autor: wojciech1989
 01 wrz 2009, 08:18
hej a ja mam taki problem...


kupilem telefon na pewnej aukcji Samsunga F300, przedtem mialem samsunga j600.

z bylym telefonem zero problemu, a w tym?

przelozylem karte pamieci z samsunga j600 do F300.

probowalem wgrac mp3 tak jak wgrywalem na J600, czyli mp3 do folderu z muzyka wrzucalem.

to samo zrobilem i w tym telefonie.

Wszystko pieknie i w ogole, telefon widzi te mp3 na karcie pamieci i odtwarza z funkcji telefonu,

przelaczam sie na Ipoda (na druga strone telefonu z tym duzym ekranem)

wlaczam odtwarzacz mp3 i nie widzi mi kompletnie Ipod tych mp3, nawet nie mam jak hmmm przetransportowac ich do mp3.

wiec moje pytanie

jak zrobic by na Ipodzie w samsungu f300, mozna bylo odtwarzac muzyke, czego uzyliscie?

moze jakas instrukcja dobrego usera?