DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #1060398  autor: marxxx
 27 gru 2018, 19:01
NFC, Bezprzewodowe ładowanie, Face ID, skaner odcisków w ramce, bezramkowy, gradientowy tył, Dual Sim z wszystkimi Bandami LTE**
Test taniego telefonu Umidigi One Pro
https://www.youtube.com/watch?v=zkFUnjd6wPs

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

UMIDIGI One Pro jest wyraźnie inspirowany iPhonem X, ma też piękny gradientowy tył z pięknie przechodzącymi kolorami. Jakość konstrukcji jest na duży plus. Zaskoczyła mnie dobra optymalizacja systemu, Który nie posiada niechcianych aplikacji, telefon dział szybko i płynnie. Producent jak na razie wypuszcza poprawki OTA i można mieć nadzieję że Android 8.1 Oreo zostanie zaktualizowany do Androida 9.
Ale to nie jedyne plusy, to tanie urządzenie obsługuje bezproblemowo łączność NFC, Wspiera szybki ładowanie oraz technologię bezprzewodowego ładowania. Zdjęcia w dobrym świetle są dobrej jakości.
Telefon można zabezpieczyć poprzez odcisk palca , skaner w ramie telefonu, lub przez rozpoznawanie twarzy. Urządzenie może być używane na całym świecie, wspiera wszystkie kanały LTE.

Telefon ma przyzwoitą baterię, Ekran też jest przyjemny, ale można by oczekiwać wyższej rozdzielczości. Aplikacja kamery jest minimalistyczna, niektórym może nie odpowiadać wygląd przypominający iPhone X.
Jeżeli planujesz zakup telefonu do 1000zł z całą pewnością powinieneś wpisać na listę UMIDIGI One Pro ponieważ oferuje więcej niż konkurenci w jego przedziale cenowym .

**PLUSY**
NFC
Dual sim z globalnym LTE
Bezprzewodowe ładowanie
Atrakcyjny wygląd i solidna budowa.
Rozpoznawanie twarzy (face ID)
Android 8 bez niechcianych dodatków
Skaner palca w ramie telefonu.
Czysty Android
USB C + Jack 3,5 mm

**MINUSY**
Niska Rozdzielczość wyświetlacza
Wygląd inspirowany iPhone X
Minimalistyczna Aplikacja aparatu
Wideo