DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #1025951  autor: forum_tg
 14 paź 2018, 21:32
Dorotea pisze:@Gomez-C4
Jest jeszcze możliwość, że to biznes kogoś z Play :)
w/w użytkownik portalu aukcyjnego sprzedaje także karty innych Operatorów, więc raczej nie jest to biznes człowieka z P4.
BTW
znajomi od niego kupowali karty SIM wielokrotnie i są bardzo zadowoleniu ze współpracy.
 #1025954  autor: Dorotea
 14 paź 2018, 21:45
Niech ktoś zadowolony ujawni się na forum i uchyli rąbka tajemnicy na czym polega ta oferta. Wszystko jakieś szemrane, po zakupie poda szczegóły, "sposoby" itp. Normalne oferty mają regulaminy, cenniki i nie trzeba jakiejś konspiracji, bo wszystko jest jawne.
 #1025966  autor: Gomez-C4
 14 paź 2018, 22:30
@Dorotea, kupując jakąkolwiek ofertę w Play chciałbym jeszcze przed zakupem znać jej regulamin, cennik, w tej ofercie powyżej - nic nie jest jasne, ten sprzedawca nie chce podać żadnych szczegółów, tak jak wspomniałaś, szemrana oferta, a potem ( np. po miesiącu ) może się okazać, że karta nadaje się do spuszczenia w toalecie.
Obawiam się jeszcze jednego scenariusza, że może ktoś wykorzystuje do tego starego PInK-a ( lub manewr z tą starą taryfą ) i być może za jakiś czas obudzimy się z ręką w nocniku - gdy nagle na blogu rzecznika Play będzie info, że uwalają w PInK-u - IbM i teraz tylko w InK-u możemy korzystać z neta 100GB z obowiązkowym lejkiem 1Mb/s .
 #1027313  autor: Dorotea
 19 paź 2018, 14:30
Takim trikiem nie podzieli się nikt, po co mają ujawniać strategię biznesową i robić sobie konkurencję na portach aukcyjnych. Trzeba zrobić zakup, a potem zapytanie do Play, żeby poznać historię konta, również tę niewidoczną. Wtedy coś może się rozjaśnić. Jesteś ciekawy, kup, a potem zrelacjonuj na forum :)
 #1027314  autor: jarekt
 19 paź 2018, 14:47
1. Te konkretne startery (i oferta/trik z nimi związany), o które pyta @Marlenka12, nie mają historii.

2. GB trzeba sobie samemu zrobić (po otrzymaniu startera jest na nim prawie 0GB).

Tyle mogę napisać.

PS. Ogłoszenie i aukcje tego typu nie są moje. Ja trikami i/lub starterami z trikami nie handluję. Również nie kupuję takich ofert.
 #1027318  autor: Marlenka12
 19 paź 2018, 15:00
Dorotea pisze:Takim trikiem nie podzieli się nikt, po co mają ujawniać strategię biznesową i robić sobie konkurencję na portach aukcyjnych. Trzeba zrobić zakup, a potem zapytanie do Play, żeby poznać historię konta, również tę niewidoczną. Wtedy coś może się rozjaśnić. Jesteś ciekawy, kup, a potem zrelacjonuj na forum :)
Właśnie rozwarzalem zakup ale szkoda mi kasy na coś co może się okazać nie oplacalne :D w porównaniu do tego co aktualnie uzywam :mrgreen:



jarekt pisze:1. Te konkretne startery (i oferta/trik z nimi związany), o które pyta @Marlenka12, nie mają historii.

2. GB trzeba sobie samemu zrobić (po otrzymaniu startera jest na nim prawie 0GB).

Tyle mogę napisać.

PS. Ogłoszenie i aukcje tego typu nie są moje. Ja trikami i/lub starterami z trikami nie handluję. Również nie kupuję takich ofert.
Ja również nie handluje trikami :roll:
Szkoda że nie chcesz zdradzić więcej szczegółów :P
 #1027386  autor: kolor100
 19 paź 2018, 21:16
W czasach Grunwaldu w Orange, ktoś z innego forum kupił na aledrogo taką simkę i napisał, że w historii połączeń było widać, że kasa z karty była wyprowadzana esemsami premium. Wystarczy, że ktoś kumaty kupi taka kartę i może wszystkiego się dowiedzieć, jaka taryfa, jakie pakiety były kupowane i na co poszła kasa.

ps. Ten koleś co założył wątek o tym na forum play, razem z linkami do aukcji to może być właściciel tego konta na aledrogo, któremu chyba interes nie idzie tak jak przewidywał i robi sobie reklamę, bo widać, że założył wątek i zniknął. Może się przeliczyć, bo ktoś z Playa, który na razie udaje Greka, kupi taką kartę i zablokuje niedługo cały proceder.
:smt004
Ostatnio zmieniony 19 paź 2018, 21:23 przez kolor100, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1027388  autor: kolor100
 19 paź 2018, 21:27
Ostatnio Play zmienił politykę na bardziej restrykcyjną, prezes Playa ponoć jakiś nowy, wyniki finansowe firma ma marne (żeby wypłacić dywidende akcjonariuszom wzięli kredyt 600 mln, co jest dziwne), to mogą szybciej reagować na wykorzystywanie różnego rodzaju tricków.
 #1027390  autor: Marlenka12
 19 paź 2018, 21:37
Dorotea pisze:Takie oferty są na Allegro od dawna i nikt nie pisnął na forum o "sposobie". I nie piśnie :) Szukaj lepiej jakiegoś startera PiNK i uruchom Internet za 45 zł po zakończeniu DIL.
Starterow Pink mam conajmniej dziesięć i nie mam potrzeby ich uruchamiać bo za drogo wychodzi :-D
 #1027999  autor: Marlenka12
 22 paź 2018, 21:46
jarekt pisze:1. Te konkretne startery (i oferta/trik z nimi związany), o które pyta @Marlenka12, nie mają historii.

2. GB trzeba sobie samemu zrobić (po otrzymaniu startera jest na nim prawie 0GB).

Tyle mogę napisać.
Dodam że koszt utrzymania takiej karty to 50zl co 100dni pieniądze na koncie pozostają :D
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10