DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1107072  autor: dzi4dzio
 22 lis 2020, 16:15
Wiem tylko że problem jest taki że mój domek jest poniżej umownego szyczytu wzgórka i załania mi ten kierunek inny dom. Aktualna antena jest zdaje się na 1800 -m przynajmniej naklejka na to wskazuje
 #1125734  autor: Martino
 18 gru 2021, 22:39
Cześć Wam, odgrzewam temat bo mam problem z doborem odpowiedniej anteny do sytuacji jaka jest u mnie na działce. Miejscowość Dobrzykowice koło Wrocławia, dookoła 4 nadajniki (NetWorkS!) najlepszą widoczność mam na N! przy Strachocińskiej 170 (koło Lidla) w dodatku ten BTS ma dobre osiągi bo podłączony do światełka. Problem w tym, że właśnie przez fakt iż moja działka znajduje się na pograniczu zasięgu sygnały z każdego z tych nadajników dookoła, występuje zjawisko wzajemnego zakłócania, a router ( Huawei B818-263 ) lata po różnych nadajnikach i RSRQ jest tragiczny na 2600 np. około -15/-17. Jaką antenę najbardziej byście polecili żebym mógł wstrzelić się w konkretny nadajnik i wyeliminować zakłócenia z innych tak żeby odbierać sygnał tylko z tego jedynego nadajnika i żeby jeszcze fajnie go wzmocniła. Do tego dobrze by było żeby była na 2 przewody (2x2 mimo) jeśli by to poprawiło prędkości.