DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #914626  autor: Rafael.dz
 07 mar 2017, 21:36
Ja też miałem niezłe jaja z tym ich testowaniem, przeniosłem nr z innej sieci do t-m na abonament (nr żony)parę dni po przeniesieniu dzwoni konsultant z oferta testów internetu i żona się zgodziła, karta przyszła na moje dane ale jej w ogóle nie odebrałem od kuriera, oczywiście rachunki zaczeły regularnie przychodzić naliczyli wszystko aktywacje korzystanie z internetu itp, nawet ponaglenie zapłaty dostałem. Sprawa szybko została przezemnie zakończona ale jeszcze dostałem kilka korekt rachunków. Niezły bałagan tam mają.
 #919311  autor: Joe Johnson
 05 kwie 2017, 13:44
Jak wygląda obecnie sytuacja ? Dostałem propozycje na infolinii. Sluchajcie poprosiłem najpierw o przesłanie umowy i dostałem coś takiego:

1. Obrazek

2.Obrazek

Co powiecie o tej umowie ?
 #989860  autor: marcin19883
 20 kwie 2018, 13:14
Ja rok temu bym prawie ten darmowy internet podpisał. Coś mi jednak nie dawało spokoju i podziękowałem. A już nawet kurier był i odjechał na szczęście bez umowy. Też miałem wątpliwości, bo na umowie nie było słowem o darmowym testowaniu. Normalnie wydziałem umowę podobną do kolegi wyżej. Tylko cenniki i koszty. Tak jakbym podpisywał normalną ofertę Internet max. Naciąganie poziom master. Takie oszustwa się nagłaśnia i zgłasza gdzie się da. Konsultant telefoniczny może wszystkiego się zaprzeć a nagranie rozmowy zaginąć.
Teraz rozumiem, dlaczego w T-Mobile wszystko się telefonicznie robi. Tylko tak mogą robić przekręty. Niż jakbyś sam formularz wypełniał na stronce internetowej. Tu masz tylko zapewnienia konsultanta. Zero dowodów