DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 51 z 91
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 91
 #1028929  autor: Karlos20
 27 paź 2018, 19:38
stobczyk1985 pisze:czy do się z tego Zmigrować do PINK
Nie, to taryfa głosowa z bonusem internetowym i stanem darmowym w Play - edycja specjalna dla wolontariuszy WOŚP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1031725  autor: goral2099
 30 paź 2018, 13:06
Też znalazłem w GD. W sklepie było kilkanaście sztuk. Wziąłem sobie - może się za jakiś czas przyda. Także są do zdobycia jeszcze. :)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2018, 15:37 przez goral2099, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1031972  autor: Dorotea
 31 paź 2018, 09:39
Tak jak obiecałam wynik wielkiego testu PiNK. Taryfa Play Internet na Kartę 19 zł, nadajnik nie na wsi tylko mniej więcej w środku sporego miasta, ostatni dzień transfer trwał całą dobę, aby wywołać ewentualny lejek w godzinach szczytu, ale nie udało się :-D

Wynik: ponad dwa terabajty, nie cały transfer jeszcze zliczony, bo to się dzieje z dużym opóźnieniem :)

Obrazek

Zaznaczam, że ten sam nadajnik nie cacka się z DIL tylko ostro nakładał mi lejki na nim więc DIL musi miec dużo niższy priorytet niż PiNK. Reasumując: PiNK is the best :)


EDIT:
Podliczyło, 2111 GB i lejka nadal brak :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 paź 2018, 12:36 przez Dorotea, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1031998  autor: Karlos20
 31 paź 2018, 12:55
Ja bym się tym nie chwalił, bo i tam nałożą od grudnia lejki...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1032002  autor: Dorotea
 31 paź 2018, 13:13
A dlaczego teraz, kiedy DIL jeszcze jest i nadajnik zdradza objawy przeciążenia lejka nie ma w PiNK? Zresztą jak Play zacznie rozdawać lejki w PiNK to karta pójdzie do szuflady, świat nie skończy się :) Zobaczymy co będzie. Raczej podejrzewam spadek zainteresowania szemranymi ofertami na Allegro i zakup starterów PiNK.

1 TB, czy 2 TB to nie jest moje normalne zużycie, mieszczę się w 100-300 GB. Celem testu było poznanie granic możliwości PiNK, czyli transfer do lejka. Nie udało się w niego wejść. W zasadzie test należałoby powtórzyć, ale szkoda mi już kasy :)

W ruch poszedł InK i Noce bez Limitu (jedyna zaleta InK). Na jedną sesję 124 GB, to tylko transfer kontrolny, czy czasem jakiś lejek nie wskoczy po 100 GB (nie powinien, ale kto ich tam wie...). InK ma pełny upload, a nie przycięty do 20 Mbps jak PiNK, co jest dla mnie ważne.

Obrazek
 #1032016  autor: Andrzej311
 31 paź 2018, 14:49
goral2099 pisze:Też znalazłem w GD. W sklepie było kilkanaście sztuk. Wziąłem sobie - może się za jakiś czas przyda. Także są do zdobycia jeszcze. :)
Co to jest GD????
Dorotea pisze: 1 TB, czy 2 TB to nie jest moje normalne zużycie, mieszczę się w 100-300 GB. Celem testu było poznanie granic możliwości PiNK, czyli transfer do lejka. Nie udało się w niego wejść. W zasadzie test należałoby powtórzyć, ale szkoda mi już kasy :)
Dorotea dzięki za test. Moje zużycie też nie wynosi 1TB lub więcej. Co miesiąc zużywam od 90 GB do max 200 GB. Wcześniej robiłem test na DiLu, ale odpuściłem po 1,2 TB szkoda czasu lejek się nie pojawił :mrgreen:
 #1032021  autor: tehmal
 31 paź 2018, 15:09
Dorotea pisze:A dlaczego teraz, kiedy DIL jeszcze jest i nadajnik zdradza objawy przeciążenia lejka nie ma w PiNK? Zresztą jak Play zacznie rozdawać lejki w PiNK to karta pójdzie do szuflady, świat nie skończy się :) Zobaczymy co będzie. Raczej podejrzewam spadek zainteresowania szemranymi ofertami na Allegro i zakup starterów PiNK.

1 TB, czy 2 TB to nie jest moje normalne zużycie, mieszczę się w 100-300 GB. Celem testu było poznanie granic możliwości PiNK, czyli transfer do lejka. Nie udało się w niego wejść. W zasadzie test należałoby powtórzyć, ale szkoda mi już kasy :)

W ruch poszedł InK i Noce bez Limitu (jedyna zaleta InK). Na jedną sesję 124 GB, to tylko transfer kontrolny, czy czasem jakiś lejek nie wskoczy po 100 GB (nie powinien, ale kto ich tam wie...). InK ma pełny upload, a nie przycięty do 20 Mbps jak PiNK, co jest dla mnie ważne.

Obrazek
Na czym ty wybiłaś te 2TB?
 #1032029  autor: Dorotea
 31 paź 2018, 15:25
Pościągałam sobie zaległe seriale w HD, a jak mi brakło miejsca na dysku to reszta poszła skryptem, który wykonywał się pętli. Wynik byłby lepszy, ale nie zawsze mogłam przeznaczyć całe pasmo na test więc tylko 2 TB :)
 #1032050  autor: Dorotea
 31 paź 2018, 18:32
A jak włączacie te lejki? Bo mnie się nie udało. Na forum Play też widziałam takie posty, że niby w PinK włączył się lejek, ale żadnego screena lub speedtesta tylko same półsłówka. Wzbudziło to moje podejrzenia i ciekawość więc chciałam sprawdzić, czy da radę jakieś 200-300 GB pociągnąć. Wyszło więcej i nawet wielogodzinne sesje w godzinach szczytu nic nie zmieniały, a regulaminowo właśnie za to lejek może zostać przyznany.

Zaczynam mieć podejrzenia, że fora opanowali pracownicy sprzedażowi Play (i innych operatorów) oraz handlarze "cudami" z Allegro i podobnych miejsc i robią złą opinię PiNK-owi jak wcześniej robili DIL-owi. Uwagi tej nie kieruję do Ciebie admundo, czy kogoś konkretnego, piszę ogólnie :)
  • Strona 51 z 91
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 91
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 91