DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 1 z 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91
 #880421  autor: jarekt
 02 sie 2016, 17:39
Ponieważ w wątku "[PLAY] 100 zł, 10 GB i RWK" robi się bałagan bo często zaczynają przeważać posty i dyskusja o ofercie Play Internet na Kartę (tylko częściowo albo wcale nie związana z rejestracją, nie mówiąc już o pakiecie 100zł/10GB/RWK, który tej oferty nie dotyczy - oczywiście w 1. poście jest to trochę wyjaśnione, że w tych taryfach jest 100GB i RWK) proponuję aby w tym wątku poruszać te tematy (odnoście tych taryf, rejestracji, bonusu 100GB i RWK i przede wszystkim "najgorętszego" obecnie pakietu cyklicznego 250MB/500MB w taryfach PInK).

Przydałoby się również przenieść sporo postów z tamtego tematu (zupełnie nie związanych z bonusem 100zł/10GB/RWK a mocno związanych z sama ofertą PInK i InK) tutaj - jest tego sporo, czasami nawet kilka stron pod rząd tylko o PInK/InK no ale ja mam za niskie uprawnienia :) Oczywiście to tylko propozycje (jak i ten cały wątek - może za parę dni już go nie będzie).

Na rozgrzewkę dodam, że znalazłem dzisiaj sposób na aktywację tego pakietu cyklicznego na darmowych starterach i na starterach zmigrowanych np. z abonamentu.

Ale ponieważ może być tak, że od dzisiaj aktywację pakietu cyklicznego przywrócono wszystkim "zainteresowanym" tzn. darmowym starterom i zmigrowanym np. z POnK czy POnK4L to należałoby jeszcze przeprowadzić test bez żadnych "kombinacji" i reklamacji czy ten pakiet zapala się od dzisiaj na zielono - jeśli nie, to podtrzymuję powyższe zdanie o moim odkryciu, a jeśli tak to moje odkrycie nie jest odkryciem no bo wszystkim od dzisiaj będzie działać :)
 #880452  autor: jarekt
 02 sie 2016, 19:28
Najpierw trzeba by sprawdzić czy od dziś pakiet cykliczny ponownie jednak aktywuje się normalnie na np. darmowych starterach PInK/POnK (np. PInK1) zmigrowanych do PInK9 - bo po prostu informacja Kryniczanina trochę to sugeruje (że coś pozmieniano), aczkolwiek szanse są małe (ale po tych wszystkich telefonach i reklamacjach może Play się ugiął i anulował te niekorzystne zmiany odnośnie tego pakietu?).

Ja mam jeszcze kilka darmowych starterów ale niestety nie mogę zaryzykować "normalnego" procesu migracji do PInK9 aby sprawdzić czy się od dziś pakiet włącza. Poczekam aż ktoś to sprawdzi.

W każdym razie jutro/pojutrze będę "robił" kolejne 2 karty POnK4L/PInK1 i dam znać co mi wyszło. Na razie na 3 darmowych starterach w zeszłym tygodniu się udało.
 #880594  autor: lee
 03 sie 2016, 11:10
Niom i kupiłem sobie nowy starter za 19. Przy telefonicznej rejestracji dopytałem o wszystko i bez problemu pakiet cykliczny będzie na zielono.
Do zmigrowanego numeru dostanę drobną rekompensatę. I tyle...

Pozdrawiam
 #880605  autor: jarekt
 03 sie 2016, 12:06
Sam nigdy nie przenosiłem numeru z postpaid do prepaid (szczególnie w Play - miałem abonamenty w innych sieciach) więc mam pytanie w zasadzie do @Karlos20 i @Kryniczanin.
Czy przenosząc numer z postpaid do prepaid w Play (konkretnie do PInK):
a) otrzymuje się nieaktywną kartę i powiedzmy kolejnego dnia (czy w terminie przenosin) karta abonamentowa przestaje działać a tą nową można wtedy aktywować (czyli wszystko odbywa się tak jak przy normalnym przeniesieniu z innej sieci)?
b) nie otrzymuje się żadnej karty i po prostu ta oryginalna karta np. po północy wyznaczonego dnia i po przelogowaniu (np. wyłączeniu fona) jest od razu aktywna w nowej docelowej taryfie prepaid?
 #880632  autor: lee
 03 sie 2016, 13:17
Też mam pytanie jak to jest z tym przejściem do ink50 ?
Mam zmigrowany jeden numer do pink ale bonusa x12 brak. Czy jeżeli przejdę na ink50 doładuje konto do wartości 50pln to będę mógł odpalić 2gbx12 a tym samym stworzyć sobie możliwość automatycznego wydłużenia bonusa 100gb?
Pozdrawiam
 #880646  autor: njuken
 03 sie 2016, 13:40
U mnie z migracji darmowego startera dalej wyłączony bonus. Jak już pisałem konsultant zaproponował doładowanie konta w celu aktywacji tego bonusu, ale czy jest sens doładowania konta? Nawet jeżeli się włączy, to po 30 dniach już 100 GB przepadnie, musiałbym drugi raz konto ładować żeby je przedłużyć. Taniej chyba wyjdzie zakup nowego startera, a z niego odpala się bonus bez problemu.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2016, 13:43 przez njuken, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880649  autor: jarekt
 03 sie 2016, 13:42
@surface123: Chcesz się dowiedzieć czy można przez infolinię zmienić hasło abonenckie? To informacja, którą możesz uzyskać od wielu osób i podanie jej nawet do publicznej wiadomości nie spowoduje, że nagle tę możliwość Play zablokuje (więc tak, obecnie można zmienić przez infolinię 730300300 hasło abonenckie bez udawania się do salonu).
Również przetestowanie tej "funkcjonalności" (zmiany hasła przez infolinię) przeze mnie czy przez kogoś kto uzyskał teraz tę informację ode mnie nie wiąże się z żadnymi kosztami i stratami.

Natomiast info o włączeniu pakietu 250MB na gratisowych starterach może takie szkody wyrządzić, bo jeszcze dokładnie wszystkich "wariantów" nie przetestowałem (powiedzmy jestem w fazie Beta i jak na razie wszystko jest OK) i ktoś potem może mieć do mnie pretensje, że stracił starter, stracił Bonus 100GB itp., itd. Pomijam zupełnie kwestię, że jeżeli to upublicznię to Play uzna za sprawę honoru natychmiastowe zablokowanie i tej możliwości.

Ale możemy zrobić tak: wysyłasz do mnie na swój koszt (poleconym) 5 darmowych starterów w jakiejkolwiek taryfie Internetowej Play, poza tą najnowszą czyli InK (czyli może być POnK, NPOnK, POnK4L i PInK), a ja odsyłam do Ciebie jeden "zrobiony" starter (poleconym) na swój koszt. Pozostałe 4 startery pozostają u mnie na zawsze na testy (startery najlepiej nowe, nierozpieczętowane i oczywiście niezarejestrowane).
 #880652  autor: lee
 03 sie 2016, 13:47
Nie włączy się. Jedyne co dostaniesz jak zrobisz reklamacje to 1gb danych na nowy okres rozliczeniowy. Ja taki dostałem dzisiaj aktywny od 1.09 na 30dni.
Moim zdaniem tak mają mówić żebyś kasę ukisił. Mnie tak dwóch konsultantów przekonywało.
Dzisiaj przy zdalnej rejestracji numeru na 730300300 właściwa osoba odpowiedziała mi że nie należy się taki bonus. Nawet w regulaminie migracji jest taki punkt.
Idź do salonu i kup sobie nowy starter i tyle. U mnie w jednym są jeszcze 8x19pln pink.
Pozdrawiam
 #880654  autor: jarekt
 03 sie 2016, 13:48
@lee: najprawdopodobniej gdy będziesz w tej taryfie i będziesz miał minimum 50zł na koncie to pakiet normalnie włączysz i będziesz dostawał 2GB przez 12 miesięcy. Ale czy na 100% to się będzie kumulowało (i przedłużało te 100GB) to tego Ci nie zagwarantuję bo praktycznie tego jeszcze nie sprawdziłem - z regulaminu wynika, że to powinno "działać" i na 99% system będzie w tym względzie działał prawidłowo (w końcu Play dostaje 50zł więc nie powinni nic kombinować aby blokować możliwość przedłużenia tym pakietem tych 100GB).
 #880656  autor: lee
 03 sie 2016, 13:53
Czyli jest to normalny pakiet tak? Mam jeszcze parę dni czasu na włączenie bonusa to mogę chwilę poczekać. Może ktoś jest chętny żeby to sprawdzić: )
Pozdrawiam
 #880660  autor: Maks SIM
 03 sie 2016, 14:00
lee pisze:Nie włączy się. Jedyne co dostaniesz jak zrobisz reklamacje to 1gb danych na nowy okres rozliczeniowy. Ja taki dostałem dzisiaj aktywny od 1.09 na 30dni.
Moim zdaniem tak mają mówić żebyś kasę ukisił. Mnie tak dwóch konsultantów przekonywało.[...]
lee
czy udało się z tymi reklamacjami i przedłożyło CI promocyjny pakiet 100 GB ?
(Na tym zmigrowanym starterze)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #880661  autor: jarekt
 03 sie 2016, 14:03
Dodam, że od około 15 czerwca Play cały czas coś miesza przy taryfach Internetowych.

Oto moje najnowsze odkrycie. Taryfa "widmo", o której żaden konsultant jeszcze nigdy nie słyszał i nie ma jej (i nigdy nie było) w żadnym cenniku czy regulaminie:

Obrazek

Bylibyście w szoku gdybyście zobaczyli zestaw pakietów i usług w tej "magicznej" taryfie...
 #880664  autor: njuken
 03 sie 2016, 14:09
Może jeszcze włączy się po 30 dniach od aktywacji i przedłuży te 100 GB.

Swój pierwszy darmowy starter aktywowałem 25 marca i w tym samym dniu zmieniłem na Pink9 dla darmowych weekendów.

Nie zwracałem wtedy uwagi na śmieszny bonus 250 MB. Po 3 dniach straciłem ważność wychodzących i przestałem go używać. Doładowałem konto dopiero 6 czerwca za 5 zł.

7 czerwca aktywowałem pakiet 100 GB.

25 sierpnia już po raz trzeci bonus ma przedłużyć o kolejne 30 dni te 100 GB
 #880668  autor: lee
 03 sie 2016, 14:32
Maks SIM pisze:
lee pisze:Nie włączy się. Jedyne co dostaniesz jak zrobisz reklamacje to 1gb danych na nowy okres rozliczeniowy. Ja taki dostałem dzisiaj aktywny od 1.09 na 30dni.
Moim zdaniem tak mają mówić żebyś kasę ukisił. Mnie tak dwóch konsultantów przekonywało.[...]
lee
czy udało się z tymi reklamacjami i przedłożyło CI promocyjny pakiet 100 GB ?
(Na tym zmigrowanym starterze)
Nic z tym nie zrobisz. Trafiłem dzisiaj na właściwą osobę która otwarcie przyznała że nie ma opcji aby ten bonus się włączył lub żeby go włączyć ręcznie.
Jak ktoś za namową doładuje konto i jedynie rekompensatę może dostać i to też do końca nie wiadomo czy zostanie ona uznana czy odrzucona.
Pakietu bonusu jeszcze nie aktywowałem zrobię to dopiero 11.08 lub 10.08 a 1.09 mam dostać pakiet z rekompensaty więc siłą rzeczy 100gb powinno sie przedłużyć chociaż do 30.09.

Co do taryfy Internet na kartę 50 zadzwoniłem i już wiem co i jak.

Zgodnie z tym co mówił konsultant. Jest to pakiet za 50pln który można włączyć. Niestety nie dość że pakiet jest ważny 30dni to przepada i jest też na innym koncie. Hehe; )

GAME OVER hihi
  • Strona 1 z 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91