DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 45 z 91
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 91
 #1025841  autor: jarekt
 14 paź 2018, 14:20
admundo pisze:...będę musiał wykonać doładowanie za 125 zł (najbardziej opłacalne doładowanie)...
Jeśli chodzi o bonus GB, to 125zł jest rzeczywiście najbardziej opłacalne w PInK.
Ale jeśli chodzi o ważność konta, to najlepsza jest karta zdrapka (tylko karta zdrapka) za 301zł.
Dostajemy wtedy... RWK (365 dni + dodatkowo 90 dni na odbieranie).

W InK taka zdrapka nic nie daje, poza być może 301zł, bo cennik nie przewiduje nawet tak wysokiego doładowania...

Natomiast pomijając zdrapkę 301zł, to doładowania w równych kwotach: 50zł, 75zł, 100zł i 125zł, są identycznie opłacalne, więc jeśli nie zależy nam na większym bonusie GB (im większa kwota tym bonus korzystniejszy), to najlepiej ładować sobie 50zł (nie zamrażamy niepotrzebnie większej gotówki na karcie).
 #1025860  autor: admundo
 14 paź 2018, 15:30
Właśnie mi zależy na jak największej ilości GB. Niemniej jednak zgadzam się że chyba lepiej doładowywać za 50 zł bo to jest optymalna kwota do uruchamiania co miesiąc usługi Mbl. Z drugiej strony trzeba częściej czyli co miesiąc doładowywać.

Tę kartę zdrapkę 301zł gdzie można dostać? Czy ten RWK jest jednorazowy czy później jak po roku powiedzmy znowu doładuję tą zdrapką to znowu mam kolejny RWK?
 #1025865  autor: admundo
 14 paź 2018, 15:41
Czyli jednak jest jakiś sposób na RWK choć to i tak się przydaje tylko w przypadku nieregularnego korzystania czyli np. jeden miesiąc korzystam a kolejny nie. Tak czy inaczej pewnie w salonie Play pani/pan zrobią wielkie oczy i tyle zobaczę kartę zdrapkę za 301 zł.

I żeby dodatkowo nie było za bardzo kolorowo to zasięg Play mam tu niestety słaby - tylko 2 kreski. Prędkości nie są oszałamiające.
 #1025885  autor: admundo
 14 paź 2018, 16:44
Czemu na tej stronie

https://www.play.pl/uslugi/pik-pakiety-bez-limitu-gb/

w zakładce "Korzystasz z innej wersji pakietu?" nie ma wymienionej usługi Noce bez limitu? Jakim kodem się ją aktywuje? W jakich godzinach ona obowiązuje? Prosiłbym o jakiś link do strony Play z tą usługą w PiNK.

Mam jeszcze pytanie, po jakim czasie bezpowrotnie dezaktywuje się karta PiNK?
 #1025913  autor: Karlos20
 14 paź 2018, 17:59
Przykładowa lista starterów, które umożliwiają przejście do PINKa:
PLAY ONLINE NA KARTĘ - PIERWSZA TARYFA:
Obrazek

PLAY ONLINE NA KARTĘ:
Obrazek
Obrazek

PLAY ONLINE NA KARTĘ 4G LTE:
Obrazek

A gdy nie mamy innego wyjścia, szukajmy takich starterów z domyślną taryfą - przykładowe startery:
PLAY INTERNET NA KARTĘ
Obrazek
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1026025  autor: largo
 15 paź 2018, 10:18
Może ludzie mylą ten starter z PInK50.
Moim zdaniem nie opłaca się kupić takiego startera, chyba że komuś zależy tylko na RWK, a nie na ilości przyznanych GB. Lepiej przejść na InK50 (np. z zużytej karty InK), a następnie doładować 50zł (sklepowa wartość tego startera przy zakupie), wtedy dochodzi jeszcze spory bonus za doładowanie i dopiero wtedy wykupić usługę 24GB na rok za 50zł.
 #1026043  autor: Karlos20
 15 paź 2018, 11:58
admundo pisze:w zakładce "Korzystasz z innej wersji pakietu?" nie ma wymienionej usługi Noce bez limitu? Jakim kodem się ją aktywuje? W jakich godzinach ona obowiązuje? Prosiłbym o jakiś link do strony Play z tą usługą w PiNK.
Nocny transfer w PINK kosztuje 10 zł na 30 dni jednorazowo lub również 10 zł w wersji cyklicznej.
Transfer jest totalnie nieograniczony między 00:00 a 09:00.
Warunek korzystania to albo 1 grosz na koncie głównym albo stan konta 0,00 ALE Z NIEWYKORZYSTANYMI GB Z DOŁADOWAŃ (to bardzo ważne! Bo z całkowicie czystym kontem wejdziesz tylko na stronę Zero Play z opcją doładowania salda).
Info na tej "ukrytej" stronie: https://bramka.play.pl/uslugi/pok-nocny-transfer/
Dodam, że usługę cykliczną włączysz na pierwszy miesiąc za darmo wyłącznie w Play24 (www i apka).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1026242  autor: jarekt
 16 paź 2018, 11:21
Większość (te które kojarzę i z którymi miałem styczność) nie miały ani nadrukowanej/naklejonej ważności, ani nie była ona podana w regulaminie/cenniku promocji na podstawie której były wydawane (jedyną datą "końca", może być uznana ewentualnie data zakończenia promocji + jakiś dodatkowy okres np. 2 lat od jej zakończenia, wpisany gdzieś na sztywno w systemie).

Czy dotyczyło to wszystkich edycji darmowych PInK1? Bardzo prawdopodobne.

Jednak operator mógłby taką darmówkę teoretycznie zablokować, ze względu np. na zakończenie promocji, na podstawie której były one wydawane (promocja była np. do odwołania i kiedyś tam przecież się zakończyła i po okresie np. dodatkowych 2 lat aktywację starterów zablokowano) np. w 06.2016r., a możliwość aktywacji startera jeszcze w 2017r. czy na początku 2018r. to była tylko dobra wola operatora (tak mógłby się tłumaczyć).

Ale to mi się wydaje mało prawdopodobne w przypadku starterów data (internetowych), dlatego, że w nich te usługi są mocno płatne i korzystne cenowo dla operatora (pisałem już wielokrotnie, że IbL i MbL za 45zł/49zł, to nie DIL za 0zł).
Ale z drugiej strony takie wyłączenie starterów odbywa się automatycznie (po wcześniej zaplanowanej dacie, jeśli ją zaplanowano oczywiście), a nie ręcznie (chyba, że podejmuje się decyzję, aby coś tam masowo wyłączyć, bo to, bo tamto), więc tu nie ma żadnych sentymentów typu "opłacalna taryfa dla nas, więc nie wyłączamy starych starterów".

Więcej można by powiedzieć, zostawiając starter PInK1 do 2030 roku i próbując go wtedy aktywować (najlepiej kilkanaście sztuk i co rok próbować aktywować 1 sztukę aby wychwycić moment blokady numerów z dokładnością do 1 roku).
 #1026251  autor: Dorotea
 16 paź 2018, 11:50
A dlaczego rzecznik przebąkiwał o tym, aby uważać na daty starterów RBM? Przecież tam niedługo będzie tylko 100 GB płatne 40 zł więc jaki interes ma operator, aby blokować przeterminowane karty RBM?

Może taki, żeby ludzie nie mieli łatwego dostępu do tańszych alternatyw i brali coś droższego i gorszego np. InK lub to: https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-p ... -internet/

Dość rygorystyczny lejek DIL, likwidacja DIL, usunięcie Strefy Doładowań na FB - następnym krokiem może być właśnie wycięcie starych kart z atrakcyjną nawet dziś ofertą. To jest moim zdaniem realne i wcale nie trzeba odwoływać oferty PiNK, wystarczy brak możliwości aktywacji przeterminowanych starterów...

PS. Popatrzcie na datę ważności na tej aukcji: https://allegro.pl/starter-pink-ink-sta ... 68921.html
Wygląda znajomo :)
 #1026264  autor: jarekt
 16 paź 2018, 12:18
W porównaniu z innymi ofertami, to te PInK1 ma bardzo tanio (w zasadzie najtaniej).
No i w opisie nie ma baboli jak u innych.
Ale ja bym tak tanio nie wystawił :), no chyba że ma ich setki i tę pierwsza partię chce taniej puścić, aby się np. rozreklamować, to wtedy co innego (sam bym puścił kilka sztuk po 10zł :) w takiej sytuacji i kilka/naście z licytacją od 1zł)...
 #1026271  autor: jarekt
 16 paź 2018, 12:42
@24bis24, czy ktoś już Ci mówił, że za często zaglądasz do szklanej kuli, która w dodatku jest rekwizytem filmowym?
Jeżeli wiesz, że to nie moja aukcja (czy wręcz odwrotnie - bo Twój post jest dwuznaczny), to odpowiadaj za siebie, a nie za innych ("wiemy").

Pisząc ciągle w tak głupi sposób (inny przykład z poprzedniego Twojego posta "...wyjaśniłeś, że warto..." - nigdzie nic nie wyjaśniłem, że warto brać i żeby brać), tylko siebie coraz bardziej dyskredytujesz.
  • Strona 45 z 91
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 91
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 91