DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 72 z 91
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 91
 #1076786  autor: Karlos20
 23 lip 2019, 05:14
Window: pewnie w momencie wyłączenia roamingu krajowego na taryfach głosowych :D Czyli za jakieś 1,5 roku, może za 2 lata.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1076806  autor: jarekt
 23 lip 2019, 10:25
Co jakiś czas taka migracja zostaje udostępniona w P24 (PInK/InK--->voice i voice--->PInK/InK). Kilka razy skorzystałem :).

Przy czym nie testowałem jeszcze, czy np. po migracji z PInK do np. FPnK można korzystać z RK, czy jest to raczej dalej gdzieś głęboko zablokowane.
Może kiedyś sprawdzę jeśli kogoś temat interesuje (karty są leżakami w tej chwili).
 #1076813  autor: jarekt
 23 lip 2019, 11:25
Z tymi oczywistościami to jest tak, że są mocne podstawy regulaminowe, czy logiczne, czy wiedza i doświadczenie podpowiada że coś tam jet oczywiste, nawet kilka osób (w tym np. pracownicy opa i to lepiej doinformowani) sprawdzi pewną rzecz i potwierdzi tę oczywistość, a ja potem czasami sprawdzam co nieco i zaprzeczam tej oczywistości (będąc samemu czasami zaskoczonym).
Więc raczej niczego nigdy nie skreślam, choć często na coś tam daje mniejsze szanse, a no coś innego większe.

Nie analizowałem nie wpuszczania do 2G kart voice zmigrowanych z data ale jest duża szansa na rozwiązanie problemu poprzez kolejną migrację do taryfy w której wymiana karty SIM jest gratis (np. PnKLT), no i jej darmową wymianę na "normalną", bo "uszkodzona - nie loguje się do 2G" :).
 #1076818  autor: kanaka
 23 lip 2019, 12:07
I się nie pojawił. Dodatkowo zniknęły weekendy bez limitu. Karta chyba do kosza poleci, zresztą wszystkie 5 które mam z play :)
Karlos20 pisze:
19 lip 2019, 12:57
To jest ewidentny błąd. Pakiet nocek bez limitu oraz Formuła WWW w PINK powinny się pojawić. Data przychodzących też musi być prawidłowa (90 dni od utraty połączeń wychodzących). Co oni narobili? Co to za bałagan? Dodam, że w ofertach abonamentowych pojawiło się saldo doładowań prepaid, gdzie nie powinno wgl się tam pojawić, bo to abonament. Kto zasili prepaida z abonamentu powiększa saldo ale kwoty poza abonament. Burdello bum bum :D
 #1076831  autor: TomLee
 23 lip 2019, 14:39
W ogóle ostatnio podejście Playa do ofert na kartę pokazuje, że nie są zainteresowani utrzymywaniem klientów w tym segmencie. Ceny małych pakietów internetowych: 1GB za 5 zł, 2GB za 9 zł!!! Przegięcie. Ich internet na kartę zupełnie się już nie opłaca.
 #1076895  autor: Dorotea
 24 lip 2019, 05:18
Wiem, że trochę bez sensu takie marudzenie, trzeba standardowo zgłoszenie do Play, potem do UKE. A jak faktycznie wycofali usługi to migracja z PINK do INK50, wyczyszczenie konta i przenosiny numeru do innej sieci albo sim do kosza.

Abonament w Play odpada, jeszcze naliczą kilka stówek za jakieś niewykonane połączenia albo inne premium, wszystko możliwe u tego operatora :twisted:
  • Strona 72 z 91
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 91
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 91