DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 2 z 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91
 #880928  autor: jarekt
 04 sie 2016, 14:04
Gdy pierwszy raz przeczytałem, że Bonusy za doładowania w InK to promocja (w PInK Bonus był w cenniku i był to element oferty ale oczywiście Bonusy w PInK są mniejsze) to od razu pomyślałem, że chcą kolejnym sposobem przeciągnąć maksymalną ilość ludzi do InK a potem promocję zakończyć albo przynajmniej ją zmodyfikować na mniej korzystną (dla klienta oczywiście).

Są 2 regulaminy migracji do InK: jeden do InK9/19 a drugi do InK50.
 #880930  autor: lee
 04 sie 2016, 14:27
Możesz mi tu link do źródła podać?

A regulamin tego pakietu na rok co mówi? Bo sam starter doczytałem i jest 3gb na start a po 30dniach 2gb przez kolejne "11" miesięcy (w sumie 25gb)

Pozdrawiam
 #880989  autor: marcinek243
 04 sie 2016, 16:47
Raz kozie śmierć. Skusiłem się na starter 19zł za... 17 :lol: Wysyłka odziwo darmowa i szkybka starter zamówiony we wtorek rano doszedł dziś. Rejestracja poprzez infolinie szybka i sprawna. Po godzinie wszystko aktywne a dopisane do zarejestrowanego już numeru na karte.
W porównaniu do startera za 9zł sprzed miesiąca tu pakiet cykliczny od razu zapalił się na zielono :wink:

Liczba sztuk ograniczona. UWAGA Koniecznie podać numer telefonu w formularzu zamówienia gdyż na niego awizo przychodzi tylko SMS-owo http://allegro.pl/starter-play-internet ... 89880.html
 #881020  autor: lee
 04 sie 2016, 18:57
lee pisze:Jeżeli jest jedno konto to plan mam taki:
1. Zmiana taryfy
2. Doładowanie za 31pln
3. Po kilku dniach odpalam pakiet za 50pln
4. Po kilku dniach odpalam bonus na rok.
Będzie ok?
Czyli tak doczytałem i będę musiał wbić 32pln po zmianie bo zgodnie z regulaminem oprócz 50pln na koncie musi być przynajmniej 1grosz. Pakiety sumują się niemniej jeden punkt jest ciekawy.
Po wykorzystaniu pakietu za transmisję pobiera się wg. cennika oferty... czyli 12gr/100kb? Czy promocyjnie 0.01pln/500kb?

Czyli jeżeli na koncie będzie równo 50pln to nie będzie możliwości aktywacji tego pakietu?
 #881025  autor: Karlos20
 04 sie 2016, 19:10
lee pisze:Czyli tak doczytałem i będę musiał wbić 32pln po zmianie bo zgodnie z regulaminem oprócz 50pln na koncie musi być przynajmniej 1grosz.
1 grosz musisz mieć, aby korzystać z płatnych usług, np. dzień bez limitu, czy nocny transfer za 5 zł w INK, gdy WYKORZYSTASZ BONUSOWE MB/GB.
Wykorzystanie bonusu GB przy posiadaniu salda konta 0,00 zł UNLIEMOŻLIWIA korzystanie z wykupionych usług. Taka zasada jest i w starym PLAY INTERNET NA KARTĘ.

PRZYKŁAD: jeśli mam 0,00 na koncie i 500 MB premii, przy włączonym Nocnym Transferze za 10 zł (PINK) lub za 5 zł (INK), powoduje, że usługa NIE ZABIERZE MB w godzinach 00:00:01 do 08:59:59, ale jest haczyk: gdy minie godzina 9, a wyczerpię te 500 MB przed godz. 0 to niestety tracę dostęp do neta DO MOMENTU DOŁADOWANIA KONTA (prędkość spada do zera, a próba otwarcia np. google skończy się przekierowaniem na stronę ZERO.PLAY.PL gdzie jest info o wyczerpaniu środków i możliwości doładowania online bez kosztów za transfer). Play wysyła SMSy, gdy saldo jest niskie jak i wyczerpane.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881044  autor: Karlos20
 04 sie 2016, 20:19
Dlatego piszę, bonusowe saldo MB/GB powoduje, że działają wykupione za złotówki z zasileń usługi, nawet przy 0,00. Oczywiście bez nich spokojnie możesz z tych 100 GB korzystać.
Ja będę w starym PINK łączył darmowe weekendy + nocki + formułę www (zeby szybko nie zjadało limitu 100 GB za rejestrację), pakiety są TRY&BUY (do włączenia w starej ofercie na 30 dni ZA DARMO) więc przy saldzie niższym, niż 5 zł, same się wyłączą :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881050  autor: lee
 04 sie 2016, 20:33
Czyli wystarczy jak doładuje za 31pln tak? Żebym miał na pakiet dobrze rozumiem?
Ja zamienię sobie jedną kartę w dual simie więc i tak mi starczy na rok.
W szufladzie mam na czarną godzinę dwa już schowane hehe

EDIT:

pakiety nonstop mogłyby uratować tą ofertę gdyby pakiet danych był większy lub/i zwiększał lejek po wykorzystaniu danych

A tak niby można cisnąć do 262mbitów a tu po 100gb niespodzianka...
 #881054  autor: Karlos20
 04 sie 2016, 20:54
lee: w nowej ofercie INK gdy przekroczysz 10 GB (5 zł za 1 dzień "bez limitu"), 30 GB (20 zł za 7 dni "bez limitu"), 100 GB za "miesiąc bez limitu" za 49 zł, jest lejek 1 mbit/s. Aby w czasie ważności usługi przywrócić prędkość, dokupujemy 5 GB NON-STOP za 5 zł. Dobrze znany sposób, jak w taryfach głosowych na abo przy wyczerpanym necie w ramach zobowiązania miesięcznego.

Dla porównania za 45 zł w PINK też masz miesiąc bez limitu i tam NIE MA wyśrubowanego limitu, w którym włączy się lejek 2 mbit/s. Regulamin mówi o 100 GB, ja miewałem lejek po 150-200 GB. Zasada jest prosta - jeśli korzystasz częściej z neta w nocy i ściągasz ogromne pliki w tych porach, lejek Tobie nie grozi, jeśli w dzień - szansa wzrasta i to mocno.
Niestety, w nowej taryfie nie da się tego ominąć - albo 100 GB i FUP, albo zapłać, a na 5 GB uwolnimy pełną prędkość.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881067  autor: lee
 04 sie 2016, 21:30
jak zmienie taryfe na ink50 bede mial ta sama waznosc konta.
doladuje za 31 pln poprzez doladowania play i bede mial w sumie jakos 9gb i pakiet zlotowek w wysokosci rowno 50. rozumiem ze bez problemu kupie pakiet 24gb na rok.
na nastepny dzien po otrzymaniu pierwszego pakietu wbijam bonus i mam 109gb wazne 365dni plus co miesiac do tego pakiet 2gb ktory przez 11kolejnych okresow bedzie w stanie prsedluzac darmopakiet.
a po roku kosz... albo kolejny pakiet za 50pln... NIE xd chyba to nie przejdzie hehe
 #881070  autor: Karlos20
 04 sie 2016, 21:40
lee pisze:rozumiem ze bez problemu kupie pakiet 24gb na rok.
Tak, pierwszy pakiet otrzymasz po pobraniu 50 zł z konta, więc bez obaw :) Więc za RWK + 12x po 2 GB przyjdzie nam zapłacić aż tyle, ale warto, bo przez rok doładujemy konto kiedy tylko chcemy i aktywujemy usługę z szybszą prędkością transferu, żeby nie wyczerpać GB z konta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881075  autor: lee
 04 sie 2016, 21:49
no ok to juz wiem co i jak. jak nic sie nie zmieni do jutra.
to pod wieczor bede dzialac zgodnie z planem. moge na ten biznes poswiecic jeszcze 31pln.
jedyny minus ze znowu musze isc do salonu tym razem wymienic karte na 3w1.
pozdrawiam
ps. jak zaplace karta to rozumiem powinienem miec od razu konto doladowane?
w ink nie ma opcji zeby co do zlotowki doladowywac chyba ze jest a ja nie pamietam teraz...
 #881076  autor: Karlos20
 04 sie 2016, 21:54
lee pisze:jedyny minus ze znowu musze isc do salonu tym razem wymienic karte na 3w1.
Wymiana bezpłatna, jeśli masz starą taryfę PINK, w nowej płacisz za wymianę (promocyjnie 5 zł, choć ja za wymianę karty nic nie płaciłem).
lee pisze:jak zaplace karta to rozumiem powinienem miec od razu konto doladowane?
Tak, jak najbardziej.
nie ma opcji zeby co do zlotowki doladowywac chyba ze jest a ja nie pamietam teraz...
Jest, np na doladowania.play.pl albo na FB Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #881078  autor: lee
 04 sie 2016, 22:06
tak dzisiaj.i jutro do poludnia bedzie jeszcze stara.
lepszy rydz niz nic a jeszcze troche i migracje zablokuja bo przeciez ten nowy ink to taki kastrat pink z podniesionymi cenami i usunietymi uslugami. do tego rozdzielenie z cennika informacji o wysokosci premii i wrzucenie jej jako oferta promocyjna mowi sama za siebie
poczawszy do zapisu zbieraj minuty w starej playkarcie po... nowe "lepsze" zbietaj minuty na 90dni xd
to nic innego jak podobna zagrywka ze strony play i tyle..
 #881081  autor: Karlos20
 04 sie 2016, 22:15
lee pisze:lepszy rydz niz nic a jeszcze troche i migracje zablokuja bo przeciez ten nowy ink to taki kastrat pink z podniesionymi cenami i usunietymi uslugami.
Nie usuną migracji na nowy INK ze starego PINK. To bez sensu, na tym właśnie chcą zarobić.
lee pisze:do tego rozdzielenie z cennika informacji o wysokosci premii i wrzucenie jej jako oferta promocyjna mowi sama za siebie
To zawsze było jako promocja, stąd nazwa salda MB/GB - Premia. Równie dobrze tego mogło nie być i korzystać z kasy na koncie liczonej zgodnie z cennikiem 1 gr/500 kB, ale przez to nie zachęcą do korzystania z PINK/INK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 2 z 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 91