DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #878158  autor: musiek
 20 lip 2016, 21:51
Witam,

Panowie zrezygnowałem z usług \cyfrowego Polsatu w ramach smart domu i teraz potrzebuje oferty internetu.

Oferta będzie używana w Radomiu ul. Żakowicka z mapy BTS wygląda całkiem fajnie.

Nie potrzebuje dużego pakietu ok. 30Gb na msc

Ale potrzebuję bardzo dobry router do którego podepnę komputer stacjonarny przez zwykły kabel LAN i udostępnię sieć wifi dla laptopa /smartfona.

Z poprzednim internetm nie było większych problemów jeśli chodzi o zasię LTE itd ale na ich urządzeniu zasięg wifi nie łapał mi na piętrze domku jednorodzinnego.

Głównym kryterium wyboru oferty jest bardzo dobry sprzęt za pomocą którego będę mógł się łączyć przez wifi na pietrze domku.

Możecie polecić jakieś rozsądne rozwiązanie?

Z góry dziękuję za pomoc
 #878266  autor: orson_dzi
 21 lip 2016, 17:39
Mapy w Internecie, BTS-y i inne cuda swoje, a rzeczywistość swoje. Takie mapy nie powiedzą Ci, że np. na danym nadajniku przez najbliższej pół roku będą wyłączone niektóre pasma, bo akurat robią remont. To najlepiej sprawdzić po stronie operatora.

Przypomnij mi się w poniedziałek na PW jeśli sprawa będzie aktualna, powiem Ci jak to wygląda po stronie Orange.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #878468  autor: kaspeed
 22 lip 2016, 23:25
Jak @ Admin wspomniał.Ja od siebie dodam jeszcze coś.Router własny np Tplink mr 3420v2 + modem LTE na usb ja mam akurat zte 823;) I do tego 2 repatery wifi i sygnał mam w 2 piętrowym domu. A sim już wybór nalezy do ciebie.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878503  autor: marcinek243
 23 lip 2016, 12:52
Play internet na karte 100gb za rejestracje starczy na pare miesięcy jeżeli kupimy starter który ma bonusowe MB co miesiąc przedłużające 100gb a do tego możliwość przetestowania darmowych nocek bez limitu za darmo przez miesiąc