DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #801397  autor: Nick-T
 12 maja 2015, 22:55
Witam, mam pytanie ponieważ niedługo wyjeżdżam do UK - czy jest tam w ogóle dostępny NIELIMITOWANY internet mobilny do laptopa? Chociaż w nocy żeby miał nielimitowany transfer tak jak w niektórych ofertach w Polsce. Chodzi mi o taki na USB. No i nie chcę się wiązać umową na 12 miesięcy, może są jakieś miesięczne umowy tak jak w telefonii komórkowej?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
 #801403  autor: buba1234
 12 maja 2015, 23:21
Tam chyba mają dużo gorsze oferty od naszych, chyba 50GB za 50 funtów, ale pewien nie jestem.


Najlepsza taryfa do smartfona to giffgaff.


Nielimitowany net do smartfona bez możliwości tetheringu, jest w giffgaff [12 funtów dochodzą do tego też chyba 250minut i nolimit sms] i three[15 funtów i jest też chyba 300minut do tego]. Możliwe, że można zakombinować. Na bank mozna przez np. Firefoxa ściągać duże pliki na smartfonie. Jak zablokuja kartę kupić zawsze mozna nową.

Co do blokady tetheringu, to w Polsce Lycamobile też go zabrania i w PL na to jest taki sposób
Zeby dzialal tethering wystarczy zmienic TTL. Jest do tego programik na google play.
Moze w UK też tak się da :D

________________________________
 #801410  autor: Nick-T
 13 maja 2015, 02:09
buba1234 pisze:Nielimitowany net do smartfona bez możliwości tetheringu, jest w giffgaff [12 funtów dochodzą do tego też chyba 250minut i nolimit sms] i three[15 funtów i jest też chyba 300minut do tego]. Możliwe, że można zakombinować. Na bank mozna przez np. Firefoxa ściągać duże pliki na smartfonie. Jak zablokuja kartę kupić zawsze mozna nową.
A mógłbyś rzucić linkiem do tych ofert? Bo ja szukałem i znalazłem w giffgaff jedną ofertę z nielimitowanym internetem - za 20 funtów i to 3g, do polski płatne dodatkowo wg taryfy z tego co wyczytałem. Natomiast w three owszem znalazłem za 15 funtów ale minuty i smsy to chyba tylko w obrębie UK bo o międzynarodowych nic nie pisze, ogólnie mało informacji o tym pakiecie, no i pewnie też internet 3g.
Z góry dzięki :)
 #802512  autor: buba1234
 19 maja 2015, 23:34
Minuty do Polski giffgaff ma tanie, ale najlepiej do telefonowania do PL uzywać drugiego fona z angielską kartą lycamobile, chyba 1p/min do PL.

Kupujesz anielską kartę Lycamobile w Tesco, a rodzina w PL kupuje polską kartę Lycamobile w naszej Żabce.

________________________________