DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #751667  autor: Iwon
 25 wrz 2014, 22:01
Witam zamierzam podpisać umowę w Plusie Internet Power LTE 15 GB i mam kilka pytań.(inna siec niema u mnie zasięgu niestety :()
1.Jak u mnie nie będzie LTE a tylko HSPa+ to czy mam darmowe noce od 24 do 7 ? czy też nie ?Bez dopłaty ?
2, Orientuje się ktoś bez LTE jak przekroczę 15 GB to jaka prędkość będę miał? BO obecnie mój znajomy w plusie ma tylko na HSPa+ albo UNTS 4.25 dowlondi 2.14 uploudu bez przekraczania pakietu
3. Co warto po wyłączać po podpisaniu umowy by nie płacić dodatkowo potrzebuje sam internety tylko ?
4.Aktywacja 29.90+ 49.90 na e faktre 1 faktura a potem 49.90 niema tu haczyków ?
5 Jakieś rady dla zielonego w temacie LTE i internetu mobilnego

 #751749  autor: david4nal
 26 wrz 2014, 10:55
Witaj

Na wstępie możesz sprawdzić orientacyjnie czy będziesz w zasięgu LTE na stronie Plusa:
MAPA ZASIĘGU PLUS
lub bardziej szczegółowo na mapie pozwoleń radiowych (Nadajniki Mobyland):
MAPA BTSów

Jeżeli jesteś w zasięgu LTE to w tej opcji, o której piszesz. Po przekroczeniu transferu prędkość spadnie do 5 Mb/s. Jeśli nie jesteś w zasięgu LTE to prędkość spada do 16 kb/s, więc jest bardzo niska.

Usługa darmowe noce jest dla każdej z technologii.

Natomiast jeśli chodzi o płatności to wygląda to tak jak napisałeś. Aktywacja + abonament z efakturą przez całą umowę.

Moja rada jest taka: Może zamów przez internet, gdyż
- zyskujesz dodatkowo 5 GB do pakietu
- masz 14 dni od podpisania umowy, żeby bez konsekwencji z niej zrezygnować

Więc jeśli nie będziesz zadowolony będziesz mógł rozwiązań umowę.

I jeszcze jedno: Jak już to może bardziej się opłaca wziąć ten abonament za 59,90 PLN? Wtedy dobierzesz Router Huawei b593 za 3 zł zamiast 149 zł. No i jeszcze większy pakiet zostanie. ;)

Pozdrawiam
Dawid

 #754647  autor: Iwon
 08 paź 2014, 12:18
Witam mam Internet Lte 15 GB+ Huawei E3372 i mam kilka pytań dla zielonego co warto wyłączyć na wstępie by nie płacić abonametu większego nisz 49.99 +e faktura
Wyłączyłem już "Ochrona internetu i Plus chmura"
Czy da się wyłączyć jakoś Pakiet Ipla plus który jest do końca roku darmowy ? Czy czekać do końca roku i go koło 30 grudnia wyłączyć sms bo obecnie mi pisze ze nie mam takiego pakietu włączonego jak mi sms zwrotne przychodzą.
Kolejne pytanie i najważniejsze czy do Huawei E3372 da się zewnętrzna antenę podłączyć i jaką bo niby jestem w zasięgu lte ale niestety nie odbieram Lte bo w około jest dużo nadajników i mi zakłucia.(testowane w domu )
I czy limit nocny jest zawsze od 1 do 7 rano? i 100GB on ma ?
Pozdrawiam Iwon92 i dziękuje za informacje

 #758384  autor: mofom
 25 paź 2014, 22:03
a nie 50gb???

 #758387  autor: cyanoone
 25 paź 2014, 22:17
mofom, 100 GB. Zmieniali to nie dawno.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)