DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1111726  autor: AlojzyB
 16 lut 2021, 18:04
Cześć
Posiadam internet mobilny w Play na kartę 1.0.
Miesięcznie starcza mi 100 GB danych.
Macie pomysł jak kombinując z bonusami za doładowanie i pakietami obniżyć koszty poniżej 50 zł (korzystając z internetu w dzień)
miesięcznie w skali roku ?

Posiadam również nju internetowy na abonament.
Zamysł był taki że z nju korzystam w dzień a z Play w nocy ( pakiet za 5 zł ).

Niestety Play działa mi dużo szybciej niż nju (Orange).
Nadmieniam że nie mam możliwości założenia internetu po kablu/światełku.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2021, 23:43 przez AlojzyB, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1111785  autor: Karlos20
 17 lut 2021, 14:43
Albo masz 100GB za 49 zł/mies. bądź nocki od 0 do 9 rano. Musisz wybrać jedną z opcji, gdyż wykluczają się ze sobą.
Dodatkowo bonus GB za doładowanie nie zje od razu zgromadzonych złotówek, szczególnie przy taryfie INK50 i włączonej opcji "24GB na rok za 50 zł" gdzie złotówki są ważne rok, zużywasz GB zyskane z doładowań + 2GB co miesiąc z wcześniej wspomnianej usługi przyznawane jeszcze 11x.
Uwaga, gdy włączysz 100GB za 49 zł, bonusowe GB nie będą wykorzystywane, po przekroczeniu 100GB, prędkość spada do 1 mbps. Za dodatkowe 5 zł możesz dokupić do końca ważności usługi zdjęcie lejka na najbliższe 5GB, po ich zużyciu wracasz do niższej prędkości. Net nadal działa, więc nie trzeba dodatkowo zasilać konta.

Włączenie samych nocek jest wtedy ryzykowane. Rozkosznie jest korzystać z neta każdej nocy, bo limitów nie ma, ale po godzinie 9 rano, będziesz rozliczany z GB z bonusów, a potem ze złotówek. Gdy osiągniesz stan 0,00 zł i 0MB, blokujesz sobie dostęp do nielimitowanej transmisji między 24 a 9. Wtedy musisz doładować konto za minimum 5 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111877  autor: Vieslav
 19 lut 2021, 10:26
Polecam dział "Promocje i bonusy". Można wyłapać na prawdę niezłe okazje. Aktualnie trwa promocja 100GB do końca marca dla nowych klientów Virgin Mobile oraz 100GB gratis do końca kwietnia dla nowych klientów Play. :-)