DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1133576  autor: mathey
 08 lip 2022, 15:09
Mam pytanie, może trochę głupie ale nie za bardzo mogę znaleźć odpowiedź. Mam obecnie jakieś tam środki na koncie ważne jeszcze przez ponad tydzień (połączenia wychodzące) i dodatkowo pakiet internetu (promocyjny 100GB) ważny przez prawie miesiąc. Skoro ważność środków i ważność pakietu jest w tej taryfie rozdzielona, to co się stanie gdy nie doładuję konta i środki stracą ważność, czy internet będzie nadal działał aż do końca jego ważności?
Ostatnio zmieniony 08 lip 2022, 20:56 przez mathey, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1133577  autor: nowlasnie
 08 lip 2022, 16:26
"ważność środków i ważność pakietu jest w tej taryfie rozdzielona" - na ogół tak jest.
Druga ogólna zasada: konto nieaktywne = brak możliwości dzwonienia i korzyst. z internetu. Dlatego ludzie przenoszą się przed włącz. promocji do odNowy, żeby zapewnić sobie odp. długo ważne konto na wykorzyst. 100 GB na start.
Odpowiedź jest w regulaminie promocji
"100 GB":
II.1. Warunkiem przyznawania oraz korzystania z Pakietu jest utrzymywanie Okresu ważności połączeń wychodzących.
 #1133589  autor: mathey
 08 lip 2022, 22:46
Czyli tak jak podejrzewałem, dzięki - spojrzałem na www, do pdf'ów cennika oraz regulaminu oferty ale nie pomyślałem aby spojrzeć do regulaminu promocji 100GB (nawet nie byłem świadomy, że jest osobny).
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - odnośnie prędkości internetu - w cenniku jest: "Użytkownik może pobierać dane z maksymalną dostępną prędkością wynoszącą obecnie nie więcej niż 70 Mb/s (górna granica prędkości)" jednak korzystając z agregacji LTE w telefonie wyciągam nawet 190 Mbps - czyli te 70 Mb/s to limit na jedne pasmo?
 #1133590  autor: Karlos20
 08 lip 2022, 23:02
mathey: ta taryfa nie ma wspomnianego limitu prędkości, które występuje w starszej wersji taryfy INK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥