DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1079889  autor: pakierhakierxd
 05 wrz 2019, 10:34
wiem wiem :)
temu zaluje ze nie moge na nikogo przepisac starej umowy tm net domowy do 60 mb i 22 przejdzie na karte ;)

Pozdrawiam :)
 #1080133  autor: martin87
 10 wrz 2019, 12:47
Karlos20 pisze:
04 wrz 2019, 15:49
Jakoś sieci szkieletowe - kablówki mają nawet 120 mega w bardzo dobrej cenie. 39 zł/mies. z 6 miesiącami za darmo (Multimedia Polska). Umowa na 2 lata.
Nie mówiąc o łączniu światełka z koncentrykiem.
Kablówki zaczynają walkę z ofertami bezterminowymi od Orange i konkurencją.
Stary Net domowy od T najlepszy tylko poza miastami, gdzie fiber nie dotrze, a kabel miedziany nie rozpędzi się jak nie więcej niż 10 mega (Neostrada).
U mnie w Warszawie to jedyna opcja szybkiego Internetu, Neostrada 80Mb/s która i tak by działała w porywach 13Mb/s to żadna alternatywa jak dla mnie.Było by wolniej i drożej.
 #1080139  autor: martin87
 10 wrz 2019, 13:00
Karlos20 pisze:
05 wrz 2019, 10:32
Niekoniecznie, bo w Plush i w nju - można mieć sporo neta za cierpliwość, choć nju wygrywa lejkiem 1 mega i fakturami 0 złotych do 6 miesięcy za brak korzystania z ich karty SIM (opcja dostępna po 3 miesiącach, w innym wypadku 9 zł). Obie sieci mają też remis odnośnie pakietów dodatkowych gdy nie chcemy lejka: nju ma 9GB za 9 zł, Plush ma 10GB za 10 zł.
Przypomnę, po likwidacji oferty z nielimitowanym netem na wysokiej prędkości, podane i przytoczone oferty nie nadają się do ściągania ogromnej ilości paczek GB lub TB, niektórzy już by mieli lejek 1 mega już po kilku godzinach, a to już jest katorga na cały miesiąc rozliczeniowy :D
Masz jakieś źródło że t-mobile pozamyka stare umowy i nie przeniesie ich na czas nieokreślony na starych zasadach? W regulaminie promocji mam zapis, że umowa zachowa stare zasady po przejściu na czas nieokreślony. Było to jeszcze zanim T-mobile.pl się wydurniło z likwidacją tej oferty dla nowych klientów. Jak dla mnie to ta oferta była strzałem w 10-tkę, a oni to teraz skasowali dla nowych klientów lub tych co przedłużą umowę znów na czas określony.
 #1080155  autor: kariam
 10 wrz 2019, 15:23
Podejrzewam, ze T-Mobile musialoby zadzwonic nie z oferta przedluzenia ale informacja o zmianie warunków umowy, w związku z tym mozliwoscią zerwania umowy po miesiącu, co mialoby sens zeby ograniczyc ilosc osob z umową na internet bez limitu po przejsciu tej umowy na czas nieokreslony.
 #1080189  autor: Karlos20
 11 wrz 2019, 06:49
Wystarczy list wysłany na adres korespondencyjny wysłany z odpowiednim wyprzedzeniem i sprawa załatwiona.
Poza tym operator boi się odpływu Abonentów i... kasy - pamiętacie akcje "Daj piątaka" w abonamentach głosowych i Blueconnectach? Nadal walczą z UOKIKiem w sądzie. Więcej poniżej:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/pra ... l-apelacje

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1080200  autor: martin87
 11 wrz 2019, 09:23
kariam pisze:
10 wrz 2019, 15:23
Podejrzewam, ze T-Mobile musialoby zadzwonic nie z oferta przedluzenia ale informacja o zmianie warunków umowy, w związku z tym mozliwoscią zerwania umowy po miesiącu, co mialoby sens zeby ograniczyc ilosc osob z umową na internet bez limitu po przejsciu tej umowy na czas nieokreslony.
Zadzwonić to sobie mogą na 0700.
Muszą w takim przypadku wysłać oficjalne pismo na adres korespondencyjny i klient to albo akceptuje albo wypowiada umowę (nie ma wtedy żadnej karty jeśli zrobi to w ciągu 30 dni od otrzymania pisma w umowie terminowej). To jest znaczne pogorszenie oferty. Mam nadzieję, że T-Mobile nie wykręci mi takiego numeru.

Orange/TPSA Neostrada często tak zmieniali umowę i tak to się odbywało.
 #1080203  autor: kariam
 11 wrz 2019, 10:44
martin87 pisze:
11 wrz 2019, 09:23
...
No tak tylko wlasnie kara nie ma znaczenia, wielu osobom ktore 2 lata temu wzielu internet bez limitu u T-Mobile beda mialy konczace sie umowy ktore przechodza na czas nieokreslony na ktorym okres wypowiedzenia i tak wynosi miesiac, czyli potencjalnie jest to szansa dla T-Mobile na pozbycie sie osob ktore intensywnie korzystają.
 #1080350  autor: martin87
 14 wrz 2019, 10:40
kariam pisze:
11 wrz 2019, 10:44
martin87 pisze:
11 wrz 2019, 09:23
...
No tak tylko wlasnie kara nie ma znaczenia, wielu osobom ktore 2 lata temu wzielu internet bez limitu u T-Mobile beda mialy konczace sie umowy ktore przechodza na czas nieokreslony na ktorym okres wypowiedzenia i tak wynosi miesiac, czyli potencjalnie jest to szansa dla T-Mobile na pozbycie sie osob ktore intensywnie korzystają.
Ja czekam aż przejdzie na czas nieokreślony, przedłużać nie ma sensu. Drożej i gorzej, to już lepiej będzie wyemigrować do Neostrady. JUz kwestia jak samo t-mobile to rozegra. Chwaliłem t-mobile za stosunek cena/prędkość.
 #1080352  autor: pakierhakierxd
 14 wrz 2019, 10:48
ja wrocilem do neostrady ;) ,troche sie pospieszylem i teraz musze czekac do konca umowy aby zmienic na swiatlowod ;) ,trudno poczekam ;p

Pozdrawiam :)