DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1080200  autor: martin87
 11 wrz 2019, 09:23
kariam pisze:
10 wrz 2019, 15:23
Podejrzewam, ze T-Mobile musialoby zadzwonic nie z oferta przedluzenia ale informacja o zmianie warunków umowy, w związku z tym mozliwoscią zerwania umowy po miesiącu, co mialoby sens zeby ograniczyc ilosc osob z umową na internet bez limitu po przejsciu tej umowy na czas nieokreslony.
Zadzwonić to sobie mogą na 0700.
Muszą w takim przypadku wysłać oficjalne pismo na adres korespondencyjny i klient to albo akceptuje albo wypowiada umowę (nie ma wtedy żadnej karty jeśli zrobi to w ciągu 30 dni od otrzymania pisma w umowie terminowej). To jest znaczne pogorszenie oferty. Mam nadzieję, że T-Mobile nie wykręci mi takiego numeru.

Orange/TPSA Neostrada często tak zmieniali umowę i tak to się odbywało.
 #1080203  autor: kariam
 11 wrz 2019, 10:44
martin87 pisze:
11 wrz 2019, 09:23
...
No tak tylko wlasnie kara nie ma znaczenia, wielu osobom ktore 2 lata temu wzielu internet bez limitu u T-Mobile beda mialy konczace sie umowy ktore przechodza na czas nieokreslony na ktorym okres wypowiedzenia i tak wynosi miesiac, czyli potencjalnie jest to szansa dla T-Mobile na pozbycie sie osob ktore intensywnie korzystają.
 #1080350  autor: martin87
 14 wrz 2019, 10:40
kariam pisze:
11 wrz 2019, 10:44
martin87 pisze:
11 wrz 2019, 09:23
...
No tak tylko wlasnie kara nie ma znaczenia, wielu osobom ktore 2 lata temu wzielu internet bez limitu u T-Mobile beda mialy konczace sie umowy ktore przechodza na czas nieokreslony na ktorym okres wypowiedzenia i tak wynosi miesiac, czyli potencjalnie jest to szansa dla T-Mobile na pozbycie sie osob ktore intensywnie korzystają.
Ja czekam aż przejdzie na czas nieokreślony, przedłużać nie ma sensu. Drożej i gorzej, to już lepiej będzie wyemigrować do Neostrady. JUz kwestia jak samo t-mobile to rozegra. Chwaliłem t-mobile za stosunek cena/prędkość.
 #1080352  autor: pakierhakierxd
 14 wrz 2019, 10:48
ja wrocilem do neostrady ;) ,troche sie pospieszylem i teraz musze czekac do konca umowy aby zmienic na swiatlowod ;) ,trudno poczekam ;p

Pozdrawiam :)