DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1067491  autor: cross099426528
 13 mar 2019, 15:51
Cześć,

Mam pytanie kończy mi się kasa zgromadzona w mixie w playu i postanowiłem wypowiedzieć umowę i przejść na kartę oraz dokupić inną kartę która w jak najtańszy sposób da mi miesięcznie około 30GB internetu.

Na alledrogo spotkałem się z starterami Orange które w cenie 75zł z.k.p oferują 200GB na 155 dni. Warto kupować i podmieniać kartę co te 5 miesięcy czy są lepsze alternatywy? Chodzi mi o sam internet jak najtaniej, bo kartę podstawową zostawię sobie w Play odnowa. Jakieś rady?
 #1067941  autor: marcin19883
 20 mar 2019, 17:40
Nie kupuje tych przekręconych starterów z alledrogo, bo mogą ci w kazdej chwili zablokować. Lepiej weż normalną ofertę Orange i świeży starter.
Orange free na kartę z pakietem no limit +3GB, cykliczny na 7dni. Co tydzień +1GBwięcej, razem 18GB + bonus z doładowania (15GB) i masz ponad 30GB. Co tydzień dochodzi więcej GB, więc sporo internetu można zyskać i stale rośnie. Oczywiście cykliczny no limit się sumuje z poprzednim pakietem neta.
 #1068576  autor: areksz
 28 mar 2019, 19:46
kupowałem parę kart:
kiedyś rejestrowane były na jeleni za browara przez sprzedawcę mimo, że w tytule opisane było,że karta nie zarejestrowana działają mi do tej pory 3lata.
W tym miesiącu kupiłem 2 szt. 200GB rejestrowane już są przez smsa lub sklepy ropucha, monopolowo-paliwowe na mnie i sprzedawca wysyła kartę sim, pesel nie wycieknie bo nie ma do niego dostępu. W historii widziałem zasilenie na kwotę 460PLN i od razu zakupy jakieś złoto do gier .
Karta od zakupu i rejestracji dotarła po 4 dniach...on ma z tego dodatkową kasę a ja GB bez wydatków rzędu 460 zł. Za 1x200GB zapłaciłem 79 zł szt.
Karta SIM JEST NA MNIE od razu .