DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1060681  autor: Krzysztofero
 30 gru 2018, 01:58
Czołem, tak w skrócie chciałbym przedstawić całą sytuację. Jestem w T-mobile kilka lat, od roku mam nową umowę i telefon. Abonament i oferta internetu T2 5GB. Przed wakacjami po przekroczeniu 5GB załączała sie blokada internetu. Jednak od czasu pracy na sezonie, gdy zwiekszylem sobie limit do 10GB, potrafie zużyć nawet do 50GB internetu i to bez żadnych dopłat! Za kazda fakture place tyle samo. I teraz pytanie, które wzbudza we mnie niepokój: czy jest możliwość, że jakos pod koniec umowy dostane jakies dodatkowe rozliczenie, czy moze jestem jakims szczesliwcem, o ktorym zapomniał system? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
 #1060703  autor: 24bis24
 30 gru 2018, 11:53
Krzysztofero pisze:
30 gru 2018, 01:58
I teraz pytanie, które wzbudza we mnie niepokój: czy jest możliwość, że jakos pod koniec umowy dostane jakies dodatkowe rozliczenie, czy moze jestem jakims szczesliwcem, o ktorym zapomniał system?
czyli chcesz korzystać i się obawiasz dodatkowych kosztów?.
nie obawiaj się, T-mobile nie wystawi dodatkowej faktury.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1060704  autor: Karlos20
 30 gru 2018, 11:57
A nie masz czasem włączonej opcji w Supernecie, że po 10 GB masz nieco wolniejszą prędkość do 1 mbps? Taka transmisja jest w ofertach z urządzeniem i transmisja jest bez limitu GB w ramach zobowiązania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥