DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1057141  autor: TheArt
 26 lis 2018, 13:05
Cześć
Mam taki dylemat z POnK, mam wychodzące do dzisiaj ale środki na transfer danych, te z bonusów za doładowania niby do 12.12.2018. Zastanawiam się więc czy mogę dziś nie doładowywać i doładować dopiero 12 grudnia, narazie tego numeru nie używam i te dwa tygodnie byłyby w zapasie. Jak myslicie?
Zawsze było tak, że ważność środków bonusowych była równa z wychodzącymi i raz jak nie przedłużyłem o czasie to cały bonus przepadł. Z tego co pamiętam środki główne będą ważne do końca przychodzących i się nie skasują?
Jak ktoś wie to prosze o odpowiedz,dzieki.
 #1058614  autor: jarekt
 07 gru 2018, 23:19
Środki na różnych saldach działają niezależnie od siebie.
Przepadają również niezależnie od siebie.
Każde saldo ma swoją datę, niezależną od pozostałych.
Czasami (lub często albo prawie zawsze) w niektórych taryfach, wszystkie te daty (na kilku saldach) się pokrywają i są identyczne.
Ale wciąż są niezależne, tak jak i środki na tych saldach.

Jeśli to zrozumiałeś, to już wiesz jak jest z przepadaniem w POnK i we wszystkich innych taryfach w P4 (bo w innych sieciach jest czasami inaczej i różnie).

Natomiast środki na koncie głównym (złotówki z doładowań) przepadają gdy minie okres przychodzących (ale np. w takim T-Mobile to zerują konto 14 dni po wychodzących, kiedy masz jeszcze ważne przez 16 dni przychodzące!).