DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #1054821  autor: s-bart
 20 lis 2018, 09:13
Witam.

Przeglądając internet natknąłem się na ofertę T-mobile „Internet – tylko SIM 20GB na 12 m-cy" za 19 zł miesięcznie. Co dziwne na stronie T-Mobile nie mogłem znaleźć tej oferty, a jednak jest ona tutaj http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... et-mobilny.

Obecnie posiadam modem Huawei E3276s oraz kartę Red Bull Mobile z taryfą RBM na Karte 5, z której nie jestem zadowolony, ponieważ nie mogę normalnie korzystać z internetu postanowiłem, że wypróbuję ofertę T-Mobile „Internet – tylko SIM 20GB na 12 m-cy" za 19 zł miesięcznie.

Za Red Bull Mobile płacę 50 zł na 3 miesiące, ale zasięg jest tak słaby, że często rozłącza i pakiet internetu, (który jest potrzebny by działał nielimitowany internet LTE) po prostu znika i trzeba na nowo doładowywać konto. Jeżeli przełącza mnie na Orange lub Plus to zasięg jest dobry 3-4 kreski a na Play zawsze 1 lub 0. Nie wiem czemu ale nie udało mi się przełączyć nigdy na T-Mobile i nie wiem jaki by był zasięg. Modem oczywiście jest z T-Mobile.

Teraz mam pytanie czy w T-Mobile jest jakaś atrakcyjniejsza oferta internetu mobilnego w tej kwocie a może jakieś 10GB za 10 zł. Dlaczego T-Mobile? Mam 3 numery w tej sieci i wolałbym mieć wszystko na jednym rachunku. Na zasięg też nie narzekam. A może jest coś tańszego w innej sieci? Kiedyś przeglądałem ale oferty wydawały mi się jakoś mało atrakcyjne. Na internet mobilny nie chciałbym przeznaczyć więcej niż 20 zł miesięcznie.

Co polecacie? Z góry dziękuję.
 #1054923  autor: qcom
 20 lis 2018, 11:05
Orange abo - 10 GB za 9,99 zł (kolejne 10 GB w miesiącu - 10 zł) umowa na 2 lata.

Lajt mobile abo (zasięg Plusa)- 10 GB za 15 zł, 20 GB za 20 zł, umowa na czas nieokreślony
Lajt mobile prepaid - pakiet 10 GB za 10 zł/mies.

a2 mobile prepaid (zasięg Plusa) - Pakiet internetowy za 9,99 zł jest bez limitu danych ale ma progi ograniczenia prędkości co 5 GB:
do 5 GB — brak ograniczeń
5-10 GB — prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB — prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB — prędkość max. 512 kb/s

Plush abo - na start dostajesz 20 GB za 25 zł/miesiąc, po 3 mies. masz 60 GB, po 6 mies. 80 GB, po roku 100 GB. 5 zł ponad limit ale pakiet dużo większy niż w pozostałych ofertach :mrgreen: