DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
 #104283  autor: Przemek
 10 wrz 2006, 11:16
Jak ktoś przegląda komentarze na onecie, to z pewnością wie o kogo chodzi :lol:
Może wkleję pare jego twórczych opinii :)

W ZWIONZKU Z NARASTAJONCYMI UPAŁAMI I UTRZYMUJONCYM SIĘ NIESTETY SEZONEM

ŚMIERDZONCEJ PACHY STANOWCZO APELUJE I RZONDAM OD PAŃ PO 22 ROKU ŻYCIA O SZCZEGÓLNOM CHIGIENĘ WSPOMIANEJ OKOLICY CIAŁA.. JEŚLI MOGĘ PODPOWIEDZIEĆ TO SOM TAKIE RÓŻNE SPECYFIKI I MEDYKAMENTA DO TEGO CELU JAK PÓMEX, SZARE MYDŁO, KULKA W PŁYNIE DETOXACYJNYM CZY W OSTATECZNOSCI KARCZER DO CHIGIENY INTYNEJ... A LEPIEJ ŻEBY PANIE O MASIE PRZEKRACZAJONCEJ 65 KILOGRAMÓW NA JEDEN OBCAS POZOSTAŁY W DOMU RUWNIESZ Z UWAGI NA NAWIERZCHNIĘ DRUG...


TO SKANDAL !!! ISZ KŁAK OTSZYMAŁ TYLKO TELEFON OD LECHA...MAM NADZIEJE ISZ
BYŁA TO CHOCIASZ JAKAŚ DOBRA NOKIA.....A SWOJOM DROGOM TO KLUP Z POZNANIA MUGŁ SIE BARDZIEJ WYSILIĆ...


TO APSURT!!! JAK HOROBA O TAK WULGARNEJ NAZWIE MOGŁA SIĘ ZALĄC W POBLIŻU
ROZGŁOŚNI OJCA TADEUSZA. TO PSZECIERZ NIE MOŻLIWE!!!


TYLKO PLEPS CIESZY SIĘ NA WIDOK SREBRA....U MNIE WSZYSTKO ŚWIECI BIAŁYM ZŁOTEM I
PLATYNOM...SREBRO SIE JUSZ PSZEJADŁO...NAWET MOI KAMERDYNEŻY MAJOM GUZIKI CHERBOWE W MUNDURKACH POZŁACANE ABY WIDAC BYŁO KOMU SŁUŻOM..


TO APSURT !!!! KIERWCA TRAMWAJA NIE JEST WINNY !!! PSZECIERZ PRENDKOŚC ZALEŻY
OD TEGO ILE ELEKTROWNIK PRZEŚLE PRONDU DO TRAMWAJU Z ELEKTROWNI A NIE ILE KIEROWCA WCIŚNIE GAZU BO GO PSZECIEZ NIE MA!!! TO JAK ZWYKLE SZUKANIE KOZŁA OFIAROWANEGO...W TYM ZAWSZE JESTEŚMY MOCARNI..


Jak oceniacie tego gościa? Z pewnością są to prowokacje, na które cały czas ktoś się nabiera. Czasem jak natrafię na jego komentarz, to można sobie poprawić humor :lol: oczywiście komentarze powyżej mogą wydać się bez sensu jak nie wiadomo do jakiego newsa się odnoszą, ale niestety nie mam dojścia do tych newsów :wink:

 #104287  autor: przemek910
 10 wrz 2006, 11:24
Oprócz jasia są też inni prowokatorzy :D był news o nowym virusie to jeden z nich napsiał" ja mam laptopa za 25000zl i zadne virus mi nie straszny hehe" :smt005
można się czasem ubawić przytym...

 #104289  autor: Przemek
 10 wrz 2006, 11:26
kin pisze:Oprócz jasia są też inni prowokatorzy :D był news o nowym virusie to jeden z nich napsiał" ja mam laptopa za 25000zl i zadne virus mi nie straszny hehe" :smt005
można się czasem ubawić przytym...
No tak pamiętam tego gościa, też czasem się wpisuje, niedawno coś tam pisał o nowym porsche (czuły wojtek czy jakoś tak :lol: )
ogólnie uważam, że z tego jasia to człowiek inteligentny, ktoś kto chce zrobić z niego idiotę, często robi sam z siebie idiotę, a to niełatwe do zrobienia, a jemu jakoś to wychodzi w każdym swoim komentarzy :lol: