Telekomunikacja jak na dłoni

Sprawdzone sposoby na podryw

Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Sprawdzone sposoby na podryw

Postprzez eryk_tr » 16 lis 2016, o 10:54

Macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby, na podryw? Chodzi o to, aby zażartować na początku znajomości, aby później było łatwiej... :)
eryk_tr
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Re: Sprawdzone sposoby na podryw

Postprzez Optek » 16 lis 2016, o 15:08

eryk_tr napisał(a):Macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby, na podryw? Chodzi o to, aby zażartować na początku znajomości, aby później było łatwiej... :)

Nie wiem, może wystarczy podejść powiedzieć, że podobasz mi się i czy miałabyś ochotę wyjść gdzieś po południu na spacer czy na kawe :) Coś w tym stylu. Lub podsunąć liścik z nr telefonu :) Będzie chciała, to się odezwie.
Przykładowe scenariusze rozegrania tego tematu znajdziesz też na LINK. Kiedyś dodałem do zakłade, więc teraz się dzielę :)
To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
Optek
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 11

Re: Sprawdzone sposoby na podryw

Postprzez Xy » 22 lis 2016, o 22:06

"Czy koleżanka kochała się już w taką pogodę?"
Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ Sony Ericsson K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ Sony Ericsson K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ ???
Xy
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 127
Model telefonu: Huawei P9
Sieć: T-Mobile

Powrót do Humor