DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

Moderator: Moderatorzy

 #774610  autor: butterfly
 02 sty 2015, 00:41
Rany boskie, faceci... Oko się wtedy bardziej otwiera i łatwiej się malować, nie marząc się zbytnio. Spróbujcie sobie pomalować i zobaczycie, że też będziecie otwierać usta ;)
 #775365  autor: miciugo
 04 sty 2015, 20:33
Moja żonka twierdzi iż aby nie kichnąć. Jak jeździsz sobie maszkarą po rzęsach, to gryzie cie w nosie i możesz kichnąć, a wtedy bydzie kleks :D
 #782265  autor: dalissa
 04 lut 2015, 10:10
Starsze małżeństwo pojechało na wycieczkę do Chicago. Na miejscu mąż orientuje się, że w torbie nie ma mapy, więc zwraca się do żony:
- Halina, gdzie k***a schowałaś mapy?
- Nie brałam żadnych map.
- Jak to k***a nie, przecież ci k***a mówiłem, że k***a masz spakować mapy. Teraz się k***a tutaj nie odnajdziemy.
W tym samym momencie do pary podchodzi jeden z mieszkańców i pyta:
- Państwo z Polski, tak?
- Tak, a jak pan się zorientował? - pyta mąż.
- No, po tej k***ie. - odpowiada przechodzień.
Mąż odwraca się do żony i mówi:
- Widzisz Halina? Ciebie to już k***a nawet w Chicago znają.

Re:

 #785652  autor: waszyniarka
 19 lut 2015, 09:39
Morvius pisze:odświeżając temat zadam kolejne nurtujące ale jakże niezbadane przez nikogo pytanie a mianowicie jakim cudem kobieta jest w stanie np. po ciemku wyciągać z torebki wielkości worka po ziemniakach wsuwki do włosów? albo inne dziwne rzeczy... :-D

Bo wie gdzie dokładnie je ma. Zna swoją torebkę na wylot i mimo że jest wielka wszystko odnajdzie):
 #862621  autor: kwasimodo
 20 kwie 2016, 14:06
dokładnie tak! ale faceci muszą pamiętać że do kobiety dzwoni się dwa razy bo za pierwszym razem może nie znaleźć telefonu ;)
 #863299  autor: Bartmanno
 25 kwie 2016, 15:20
Z tym telefonem to słyszałem, że czasami specjalnie kobiety nie odbierają żeby sprawdzić czy facetowi zależy i czy zadzwoni znowu :P
 #919597  autor: Izka123
 07 kwie 2017, 12:37
kobiety w ogóle są zabawne, ale nie ma co mężczyźni również mają swoje fanaberie :P i o to w tym wszystkim chodzi, żeby się uzupełniać :D z tym chodzeniem w parach to, nie dość, że swiecisz tyłkiem to jeszcze może ktoś nakryć na tym jak sika się na Małysza - ja tak robię :P więc nie krytykowałabym tego :d a poza tym dziewczynom wtedy chodzi o to, że muszą COŚ przegadać, co facet nie może usłyszeć :P
 #919599  autor: Izka123
 07 kwie 2017, 12:40
moja torebka co zawiera? parasolkę, wodę, jedzenie w pojemnikach, książkę i kalendarz. okulary do czytania, dlugopisy, portfel, w zasuwanej przegródce dokumenty do auta i kluczyki w takich małych krem do rąk i szminki plus krople do oczu. z przodu w kieszonkach podpaski, telefon, klucze od mieszkania, zapalniczkę. i z tyłu jeszcze woreczki z róznymi herbatami. W pracy zawsze mamy jakieś perfumowane, a ja lubię ziołowe. the end :D
 #931026  autor: ElaBloch
 12 cze 2017, 15:27
W mojej torebce zawsze znajduje się - dezodorant, perfumy, szminka, telefon komórkowy, gumy do żucia, papierosy, pilnik do paznokci. Czyli podstawowe przedmioty potrzebne do funkcjonowania :)