DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 5 z 20
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20

 #310468  autor: adiq1033
 14 sty 2009, 19:01
Są Wam znani strażnicy lasu ? :-D

 #310659  autor: elrond
 15 sty 2009, 15:44
Coś dla iPhone'maniaków. Nie wiem czy wszystko jest prawdą, ale już widze komentarze :wink:
iPhone - ciekawa rozmowa :)
Autor: Artur Żarski
Strona: http://www.windowshosting.pl/iPhone..ciekawa.rozmowa


Dostałem mailem doskonałą rozmowę między dwoma użytkownikami telefonów - jednym z nich jest użytkownik iPhone :) Nie mogłem się powstrzymać przed opublikowaniem tego. Mam nadzieję, że wszyscy odbiorą to z lekkim przymrużeniem oka :)


1. Mam fajną fotkę, włącz bluetooth to Ci ją prześlę!

iPhone ma wprawdzie wbudowany bluetooth, ale nie można nim przesyłać plików na inny telefon. Służy tylko do zestawu słuchawkowego.

2. W takim razie prześlę Ci tą fotkę MMS. Zajebista, zobaczysz! Jaki masz numer ?

iPhone 3G nie ma funkcji Obsługi MMS

3. Wyślę Ci fajny sprośny SMS jaki dostałem od poznanej laski, ale proszę zaraz jak go przeczytasz wykasuj!!! Obiecujesz?

iPhone 3G nie ma opcji pojedynczego kasowania wiadomości. Użytkownik albo kasuje wszystkie wiadomości albo wcale.

4. Mam fajne dzwonki MP3 na różne okazje. Jak będziesz w domu przerzucisz je sobie kablem i ustawisz. Jak dzwoni Twoja dziewczyna, do wiadomości SMS...

iPhone 3G nie pozwala ustawić mp3 jako dzwonka. Ma wgrane tylko 20 dzwonków i tylko je można sobie ustawić, bo klient w Polsce nie ma sklepu aby kupić kolejne w sklepie iTunes.

5. Jak będziesz w domu coś Ci wyślę SMS-em. Tylko nie pokazuj żonie bo pomyśli, że ją zdradzasz.

iPhone 3G otrzymaną wiadomość wyświetla od razu całą na pulpicie bez pytania się o pozwolenie. Nie można tego wyłączyć, zatem lepiej nie zostawiać go na stole bo nigdy nie wiadomo.

6. Fajny ten Internet w telefonie. Weź zapisz te pliki video z tej strony zanim je usuną.

iPhone 3G nie pozwala zapisać innych plików z internetu jak tylko zdjęcia.

7. Pokaże Ci fajne stronki z animacjami i grami. Możesz w nie się bawić używając tylko przeglądarki!

iPhone 3G ma przeglądarkę Safari ale nie pozwala ona na oglądacie stron w formacie java ani flash. Wyskakuje błąd.

8. Wow zobacz! Weź to sfilmuj dla mnie, albo chociaż zrób zdjęcie ze zbliżeniem! Twój telefon taki wypas, pewnie ma dobry aparat!

iPhone 3G ma wbudowany aparat 2 Mega Pixele bez zoomu ani optycznego ani cyfrowego i lampy błyskowej. Nie pozwala również kręcić filmów video.

9. Dzisiaj dzwoniłem do Ciebie. Jak to do Ciebie nie dzwoniłem? Weź pokaż mi swoje połączenia przychodzące ! O widzisz jestem ? Jak to Ty do mnie ? Przecież to ja do Ciebie dzwoniłem!

iPhone 3G pokazuje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące razem w jednej liście. Trzeba głęboko wejść w opcje każdego połączenia, aby przekonać się jaki ono miało charakter.

10. Chwaliłeś się, że Twój telefon ma nawigację. Weź ją włącz, zobaczymy jak działa!

iPhone 3G ma wprawdzie nawigację, ale bez wgranych map i wszystkie pobiera z internetu. Zatem jeżeli Wasz kolega nie posiada akurat wykupionego pakietu internetowego z dużym limitem, nie będzie chciał jej włączyć.

11. Mogę się trochę dłużej pobawić Twoim telefonem ?

iPhone 3G ma baterie która przy stałym wykorzystywaniu jego funkcji wymaga ładowania go ok. raz na półtorej godziny, szczególnie jeżeli chodzi o filmy i nawigacje.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2009, 15:49 przez elrond, łącznie zmieniany 1 raz.

 #310660  autor: kowcio
 15 sty 2009, 15:48
elrond pisze:Coś dla iPhone'maniaków. Już widze komentarze :wink:
Przecież to prawda, nie ma co komentować :P

 #311166  autor: MADMAX
 17 sty 2009, 19:37
List blondynki do syna

Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia.

PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam kopertę.

:lol:

Pozdrawiam

 #311218  autor: hettman
 17 sty 2009, 23:56
http://bialekozaczki.blog.pl/ nie wiedzialem ze takie cos istnieje,z niektorych zdjec to plakalem ze smiechu :D

 #311246  autor: yagi
 18 sty 2009, 09:53
hettman pisze:http://bialekozaczki.blog.pl/ nie wiedzialem ze takie cos istnieje,z niektorych zdjec to plakalem ze smiechu :D
A ja nie widze w tym nic smiesznego... Brak gustu niektorych osob w ubieraniu sie mam codziennie na ulicy...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #311265  autor: MADMAX
 18 sty 2009, 11:21
hettman pisze:http://bialekozaczki.blog.pl/ nie wiedzialem ze takie cos istnieje,z niektorych zdjec to plakalem ze smiechu
E, chyba nie mam gustu, bo mnie się akurat niektóre obiekty w takim obuwiu nawet podbają ...
Nic do białych kozaków nie mam, ale może dlatego że nie uważam się za hybrydę Jacykowa i Minge polskiej szkoły ubierania się ;-)

Pozdrawiam

 #311272  autor: kowcio
 18 sty 2009, 11:30
Ja też nie widzę tam za dużo śmiesznego, ale dobra :P Ostatnio czytałem na głos opinie nt. sklepów i produktów LIDL oraz BIEDRONKA :D Humor od razu się poprawił :P

 #312214  autor: MADMAX
 22 sty 2009, 17:49
Pytanie:
Jak będzie się nazywać nowe auto prezydenta USA ??








Odpowiedź:
Barakowóz

:mrgreen:

Pozdrawiam

 #313262  autor: kowcio
 26 sty 2009, 20:07
"Pijany mężczyzna potrącił tramwaj" :lol: :smt005

[ Dodano: 2009-01-27, 15:51 ]
Jeszcze jedno (etykieta dołączona do nowej kołdry, prawdopodobnie do kołdry wełnianej):

"UWAGA! Kołdry nie prać, ponieważ może zbaranieć!" :smt005

 #314726  autor: grypsujesz
 01 lut 2009, 17:11
- Czym się różni biała kobieta od czarnej?
- Biała jest na okładce Playboya, natomiast czarna na okładce National Geographic.


Wędrujący turysta spotyka chłopa:
- Hej! Daleko do wsi? - woła do spotkanego.
- O, nie. Trzeba iść ścieżką prosto, potem skręcić w lewo, przejść przez pole konopi. Dalej będzie mówiąca rzeka...

 #315092  autor: stanax
 03 lut 2009, 09:47
Śmigłowiec latał ponad Seattle gdy z powodu spięcia w systemie elektrycznym nagle wybuchły wszystkie systemy nawigacji i komunikacji. Ze względu na chmury i mgłę, pilot nie może ustalić pozycji śmigłowca i oczywiście dostać się na lotnisko.
Widząc wysoki budynek, zbliżył się do niego i "zawisł". Napisał odręcznie plakat i trzyma go w oknie helikoptera. Na plakacie było: "Gdzie jestem?" - napisane drukowanymi literami. Ludzie wewnątrz budynku zareagowali szybko. Wykonali wielki plakat i pokazali pilotowi. Było tam napisane:


[center]
Jesteś w helikopterze![/center]




Pilot się uśmiechnął, pomachał w podziękowaniu, spojrzał na mapę i wziął kurs na lotnisko " Seatec ", a tam wylądował bezpiecznie. Wtedy drugi pilot zapytał jak znak "Jesteś w helikopterze!" pomógł mu znaleźć drogę do lotniska? Pilot odpowiedział:

" Zrozumiałem, że to musi być biurowiec Microsoftu, bo odpowiedź była technicznie poprawna, ale zupełnie bezużyteczna. "

 #317081  autor: MADMAX
 12 lut 2009, 17:33
Benjamin Franklin powiedział:

"Wino dostarcza człowiekowi mądrości,piwo wolności, a woda bakterii".

W wyniku niezliczonej ilości badań uczeni udowodnili, iż wypijając 1 litr
wody dziennie, wchłaniamy rocznie 1 kg escherichia coli - bakterii
znajdowanej w fekaliach.

Innymi słowy, pijąc wodę spożywamy rocznie kilogram gó**a. Natomiast pijąc
piwo i wino (tequille, rum, whisky, wódkę lub inny napój) NIE ponosimy tego
ryzyka, ponieważ alkohol podlega procesowi uzdatniania i oczyszczania
poprzez gotowanie, warzenie,filtrowanie, destylację oraz fermentację.

Pamiętaj:
Woda = gó**o.
Wino, wódka, piwo = Zdrowie.
Dlatego znacznie lepiej jest pić wódkę i pleść głupstwa, niż pić wodę i być
zasrańcem.

Nie musicie dziękować mi za tę cenną informację - Wybór należy do Ciebie!
:smt005

Pozdrawiam

 #317332  autor: adiq1033
 14 lut 2009, 09:27
Reklama Tcom-u :P
I niemieckiego chlebu pełnoziarnistego.

 #320959  autor: MADMAX
 03 mar 2009, 18:04
Po dwudziestu latach małżeństwa para leży w łóżku i nagle żona czuje, że mąż zaczyna ją pieścić, co już się bardzo dawno nie zdarzało. Prawie jak łaskotki jego palce zaczęły od jej szyji , biegły w dół delikatnie wzdłuż kręgosłupa do bioder. Potem pieścił jej ramiona i szyję, dotykał jej piersi, by zatrzymać się powyżej podbszusza. Potem kontynuował , umieszczając swą dłoń po wewnętrznej stronie jej lewego ramienia. znów pieścił lewą stronę jej biustu i obsuwał dłoń wzdłuż jej pośładków, uda i nogę, aż po kostkę. Kontynułował po wewnętrznej stronie lewwej nogi unosząc pieszczoty aż do najwyższego punktu uda. Och... W ten sam sposób delikatnymi ruchami dłoni pieścił jej prawą stronę i gdy żona czuła się już rozpalona do ostatnich granic... Nagle przestał. Przekręcił się na plecy i zaczął oglądać telewizję. Żona ledwie łapiąć oddech powiedziała słodkim szeptem: " To było cudowne, dlaczego przestałeś?" "Znalazłem pilota" - odpowiedział.

:P


===================================================


Kanadyjscy pierwszoklasiści na lekcji mieli wykonać rysunek na temat: Kim zostanę jak dorosnę. Rysunek jednej z dziewczynek, która chciałaby być jak jej mama, wywołał lekką konsternację u nauczycielki...

[center]Obrazek[/center]

Następnego dnia dziecko przyniosło karteczkę z wyjaśnieniami od mamy:
"Szanowna Pani Davis.
Chciałabym wyjaśnić, że rysunek mojej córki przedstawia mnie, ale nie jako striptizerkę tańczącą przy rurze! Pracuję w składzie materiałów budowlanych i niedawno opowiadałam córce, ile pieniędzy zarobiliśmy podczas ostatnich śnieżyc. Na rysunku sprzedaję łopaty!"


:mrgreen:

Pozdrawiam

 #324701  autor: kowcio
 22 mar 2009, 20:50
Poszedłem do urzędu PP (Poczty Polskiej) w celu wysłania paczki pocztowej z zadeklarowaną wartością... OK, paczkę zapakowałem w szary papier, porządnie całą paczkę zabezpieczyłem taśmą (żeby mi nie powiedzieli, że rozpadła im się sama podczas transportu :twisted: ), daję jej paczkę, ta patrzy że chcę wysłać paczkę z zadeklarowaną wartością i mówi mi (Pani Kierownik): yyy... Przykro mi bardzo, nie może Pan wysłać tej paczki z zadeklarowaną wartością, ponieważ... (myśli chwilkę oglądając paczkę)... Jest zapakowana w szary papier, a musi być w biały ( :smt005 ), oraz zabezpieczona sznurkiem ( :smt005 ) a nie taśmą klejącą... Gdy to usłyszałem, nie wiedziałem co mam powiedzieć :roll: Ona chyba jakaś nienormalna była. Jaką różnicę widzicie między szarym papierem, a białym? Ja nie widzę żadnej, biały jest grubszy i biały, a szary jest szary, troszkę cieńszy, ale chyba paczki wysyła się w szarym? :lol: Poza tym po co ja mam sznurkiem zawiązać paczkę, jak lepiej taniej i wygodniej jest zaklajstrować taśmą klejącą? No ludzie co Ciebie :shock: Co oni chcą ryć w tych paczkach że mam je sznurkiem zawiązywać, czy jak? No i paczka poszła jako priorytetowa... :roll: Jedno jest pewne, humor mi poprawiła ta babka jak nie wiem co :D Następnym razem zapakuje w papier toaletowy, bo tak sobie wymyśli inna mądrala :D

 #324721  autor: elrond
 22 mar 2009, 21:52
kowcio, tutaj masz informacje z PP odnośnie paczek z zadeklarowaną wartością. I rzeczywiście, nic o białym papierze ani o sznurku nie ma... a jest o taśmie :roll: Niestety, żyjemy w kraju paradoksów. PP i TP to najlepsze tego przykłady.

 #324727  autor: kowcio
 22 mar 2009, 22:08
elrond pisze:kowcio, tutaj masz informacje z PP odnośnie paczek z zadeklarowaną wartością. I rzeczywiście, nic o białym papierze ani o sznurku nie ma... a jest o taśmie :roll: Niestety, żyjemy w kraju paradoksów. PP i TP to najlepsze tego przykłady.
Dokładnie, przecież sprawdziłem dokładnie sprawę :D To nawet wyklucza jedno drugie, sznurek jest łatwo rozwiązać i później tak zawiązać, że ciężko będzie zorientować się że ktoś szperał przy paczce. Po taśmie zotanie ślad, chyba że nowy papier dadzą...

 #326139  autor: yanek
 28 mar 2009, 16:21
Gdy dzisiaj zobaczyłem okładkę komiksu "Gigant", wielki uśmiech zagościł na mojej twarzy :mrgreen: Czyżby mała kampania wyborcza na łamach czasopisma dla dzieci? ;-)
Okładka przód

A gdy odwróciłem na drugą stronę okładki, to już leżałem na podłodze :mrgreen:
Okładka tył

No wygląda to jak sytuacja w 2010 :-D
W Kaczogrodzie (rządzi kaczor, więc to gród kaczy, czyż nie? :-D) trwa gorąca kampania wyborcza. Przoduje w niej ubiegający się o reelekcję, Lech K. (...)

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315
  • Strona 5 z 20
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20