DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

Moderator: Moderatorzy

 #165411  autor: piwosz
 23 mar 2007, 18:39
babka dopiero co dostała prawko ;) widać po "profesjonalnym" zaczęciu manewru(równoległe ustawienie do tego Opelka, o ile dobrze rozpoznałem) zapomniała tylko,że miejsca do udanego równoległego parkowania tyłem musi być co najmniej 1,5 długości samochodu, którym się parkuje :D
(zapłaciła?? :smt005 )

straszne wiedzieć jakich kierowców możemy mijać na drodze... :|

:occasion5:

 #167731  autor: przemek910
 28 mar 2007, 23:44
dziś pokazali ten filmik w faktach na TVN w jednym z reportażów. :-D

 #167776  autor: Forest
 29 mar 2007, 10:05
No ale jak te Enzo rozwalił to nie mogłem ze śmiechu :smt005

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB
 #789632  autor: Ramdola
 09 mar 2015, 07:55
Ciekawe czy wam ne przytrafiła się żadna gafa :P

Teraz kobietom powinno być łatwiej jeździć, bo w dobie Internetu mają łatwiejszy dostęp do poradników, chociażby takich ---wymoderowano-Remington--- i nawet sprawdzania tras w necie, więc sądzę, że może być tylko lepiej. :)
 #794045  autor: sylvvia
 03 kwie 2015, 11:30
pani po prostu miała pecha.
samochód niefortunnie się obrócił.
grawitacja :/
 #803621  autor: pawcio1978
 26 maja 2015, 14:36
@ramdola: ale bez przesady. To co kobiety potrafia odwalic na trzezwo to wola o pomste. I takim delikwentkom od razu powinni dac kulke w glowe. A pozniej wolaja o rownouprawnienie.
 #803622  autor: Morvius
 26 maja 2015, 14:50
Byłem światkiem w weekend jak na Orlenie babka w terenowym mitsubishi stanęła nie po tej stronie wlewu paliwa co dystrybutor i zamiast jechać prosto i ponownie się ustawić zaczęła cofać i w nas wjeżdżać. Zaczęła specjalnie wymuszać na nas wycofywanie ( za nami już sznur aut więc cofać się najzwyczajniej nie da) trąbimy na nią a ona dalej kombinuje, że może się odwróci autem i stanie pod prąd i magluje z tym wykręcaniem. Stanęło na tym, że nasz kierowca wyszedł aby wydać reprymendę to pani się strasznie zbulwersowała czego my od niej chcemy i nie rozumiała o co chodzi. Pani również okazała się blondynką jak się okazało po czasie (od razu nie mogłem tego stwierdzić) więc później przestałem się dziwić. Żałowałem tylko, że telefon mi się rozładował ale mogę przypuszczać, że ktoś inny mógł mieć więcej szczęścia i wstawić to na YT. Kobiety za kółkiem to jakieś nieporozumienie.

Klasyczny obserwator wątku.
 #803624  autor: Sig
 26 maja 2015, 15:03
Nie wiem, jest jakiś tego powód.. Ja naprawdę staram się być obiektywny i nie postępować jak tu na obrazku
Obrazek
ale co zrobić... Kapelusznicy-niedzielni kierowcy i kobiety, z tym, że kobiety (z obserwacji) mają więcej problemów z parkowaniem/manewrowaniem niż z np. jazdą. Gorszym gatunkiem jest szeryf drogowy, co to ci chce coś (nie wiadomo do końca co) udowodnić :).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #803651  autor: pawcio1978
 26 maja 2015, 18:33
sig zgoda. Nikt nie rodzi się dobrym np.za kółkiem. Jednak kobietom zbyt wiele wybacza sie, bo są kobietami. Z drugiej strony im, kobietom, nie chce się, bo uważają, że ujdzie im to albo nie jest potrzebne. Albo też jeżdżą kierowcy z zbyt dużym ego i nie możesz go wyprzedzić "gorszym" autem albo za zwrócenie grzecznie uwagi chce pobić Ciebie.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2015, 18:56 przez Morvius, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: nie piszemy post pod postem
 #863298  autor: Bartmanno
 25 kwie 2016, 15:19
BelkaMelka pisze:ej no :D nie wszystkie kobiety są kiepskimi kierowcami :P
Niestety ale muszę się zgodzić... Moja matka jeździ już od tylu lat, że wstyd się przyznawać ale jest zdecydowanie lepszym kierowcom od mnie. Zawsze się nerwowo czuję jak gdzieś ja wiozę :P

AdwCleaner najlepszy sposónb na syf na kompie