DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #103099  autor: Shila
 07 wrz 2006, 11:07
Az sie dziwie ze nie ma tematu o TOUR DE POLOGNE!!!
Ludzie! to tez sport :P

Jakie są Wasze typy, tzn. kto wygra 63 TDP? Co sądzicie o tegorocznej organizacji przez wujka Czesia?

Ja już jutro idę na start bo akurat w moim mieście będzie start.. Wezmę zeszłoroczną koszulkę i pójdę po autografy :) Moze od Kirsipu uda mi się zdobyć.. Porobie foty i moze jakies video.

Polacy średnio na jeża w tym roku.. no i tylko grupa Intel Action typowo z polską reprezentacją.. nie licze grup Miche i Ceramica Flamina, gdzie jest tylko kilku polaków.

Myślę, ze organizacja jest trochu do bani.. np. w tamtym roku byly praktycznie całe trasy pokazywane.. a teraz tylko raptem godzina z trasy, porażka. Nawet na ITVP nie ma duzo wiecej..
No i przede wszystkim brak czasówki :(

Telepolis.pl

 #103108  autor: Kaczy
 07 wrz 2006, 11:36
Szczerze mówiąc kiedyś oglądałem TDP. Wtedy, kiedy trasa biegła przez zachodniopomorskie i można było ich zobaczyć na żywo.

Obecnie jakoś (przynajmniej dla mnie) TDP odeszło w niepamięć. Jakoś się tym nie ekscytuje. Nawet nie wiem czy jest jakaś transmisja w TV.

Jakoś wolę Orange Ekstraklasę. Wiem, że grają badziewnie i w ogóle szkoda o nich gadać.
Jednak jak pójdzie się na stadion czy to Pogoni czy Legii to atmosfera, która tam jest powala z nóg.

...::: Made for loneliness :::...

 #103131  autor: kalin
 07 wrz 2006, 13:54
Niech mi ktos powie...co jest ciekawego w parugodzinnym ogladaniu ludzi pedalujacych na rowerze? Od zawsze mnie to zastanawialo.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #103132  autor: lukasm
 07 wrz 2006, 14:07
W wielogodzinnym oglądaniu - nic ciekawego, chyba, że to górski etap (ale prawdziwe góry). Na płaskich etap ogląda się tylko końcówkę, finisz znaczy sie

 #103290  autor: Shila
 07 wrz 2006, 20:47
Jak ktoś się interesuje to wszystko jest ekscytujące. Ja np. jutro juz od 9 rano ide czatować na kolarzy, bo ponoć mozna bedzie zwiedzac ich miasteczko :)

Szczerze mowiac, taki ktos kto sie nei interesuje to nawet gorski etap kolarstwa jest nudny.. wlasnie jedynie finisze zostaja, np. dzis byl dosc ciekawy.. Lepsze wtedy dla takiej osoby beda typowe wyscigi górskie, np. Skoda Auto Grand Prix.. Swoją drogą uwielbiam to oglądać.

Albo np. nocny wyscig w Legnicy.. cala elita sie zjezdza.. mniam!

Kaczy, wiesz.. w tym roku po prostu jest zła organizacja, w ogole malo plakatow itp. Bo nawet moj kolega, ktory interesuje sie rowerami, zrobil wielkie :shock: jak sie dowiedział ode mnie ze Legnica jest miastem startowym.. Aż zdębiałam..

Ide loki krecic albo co, musze sie na jutro wyszykowac, zalozyc koszulke TDP i mknąć na Rynek.. obadac tyłeczki kolarzy.. ;)

Telepolis.pl

 #103341  autor: Forest
 07 wrz 2006, 22:58
Ja tam nie ogladam kolarstwa. Ogladalem tylko TDP jak jechali przez moja miejscowosc :D

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #103477  autor: wendzior
 08 wrz 2006, 15:10
u mnie tez byli rok temu.
fajne nawet ale ze sportow to chyba tylko ogladanie tenisa jest nudniejsze od ogladania tego sportu.

tak na marginesie kiedys jechali obok domu mojego kolegi i byla strzalka i napisane tdp, a ten kolega ma na naawisko zaczynające sie na p i kiedys mowi do mnie - wiesz co to znaczy tdp? tedy do p****** :P