DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #102962  autor: amadeo
 06 wrz 2006, 21:00
no.... narazie 1:0 :-D

Obrazek

 #102978  autor: tomico
 06 wrz 2006, 21:23
Matusiak nieźle strzelił, dzisiaj to inna reprezentacja chyba niż z finlandią :D

 #103013  autor: ariels
 06 wrz 2006, 22:28
Co do meczu to powiem tyle ze podobała mi sie gra Kowalewskiego. Jeleń też pokazał że potrafi grać. Dużo zmian w zespole po meczu z Finlandia, skład na mecz z Serbia był już doużo lepszy moim zdaniem. Mecz zakończył się 1:1, a sędzia to konkretny kretyn.

Obrazek

 #103016  autor: Przemek
 06 wrz 2006, 22:38
Czemu kretyn? Nie zauważył kilku rąk, a że Serbowie dobrze udawali to już inna sprawa... :roll: mi też podobała się gra Kowalewskiego i Krzynówka, Jeleń za dużo strat miał, ale lepiej to wyglądało, ale nie jest to żadna rewelka, bo Serbowie byli słabi po prostu.

 #103028  autor: Forest
 06 wrz 2006, 22:58
Przemek pisze: ale nie jest to żadna rewelka, bo Serbowie byli słabi po prostu.
Hehe i to jest to :lol: Nie bylismy dobrzy... poprostu przeciwnik był słaby :lol:

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #103051  autor: Przemek
 06 wrz 2006, 23:45
body pisze:
Przemek pisze: ale nie jest to żadna rewelka, bo Serbowie byli słabi po prostu.
Hehe i to jest to :lol: Nie bylismy dobrzy... poprostu przeciwnik był słaby :lol:
Pierwsza połowa nawet mogła się podobać, ale nie oszukujmy się, że to jest zespół, który może wywalczyć awans do ME a już tym bardziej w nich powalczyć, przed nami duuużo pracy, a i janasowe szczęście jest potrzebne :wink:

 #103084  autor: lookass
 07 wrz 2006, 10:02
ehh myslalem ze zostanie te 1:0 a tu taki blad Polski ehh szkoda gadac choc ladnie grali ale nie wygrali :|

 #103179  autor: wendzior
 07 wrz 2006, 15:53
pokazali ze nie sa tacy zli
sedzia byl do... hmm słaby :D
kowaleski super
jelen,matusiak tez niezli
ale obrona (nie licze tego z czworką :D zapomnialem jak sie nazywa) to po prostu koszmar

ogolnie niezly meczyk :-)

 #103182  autor: Frasio
 07 wrz 2006, 15:59
Sprawdzili się młodzi. Wg mnie ci bardziej dośwaidczeni powinni powoli odchodzić z drużyny, tak jak kilka lat temu Świerczewski, Kałużny czy Kryszałowicz, a zostać tacy jak Matusiak, Garguła czy Błaszczykowski.

Obrazek

 #103196  autor: ariels
 07 wrz 2006, 16:27
Frasio pisze:Sprawdzili się młodzi. Wg mnie ci bardziej dośwaidczeni powinni powoli odchodzić z drużyny, tak jak kilka lat temu Świerczewski, Kałużny czy Kryszałowicz, a zostać tacy jak Matusiak, Garguła czy Błaszczykowski.
Młodzi grają lepiej, bo im jeszcze zależy żeby się jakoś wykazać.
A co do sędziego to, pod jakim zarzutem Kowalewski dostał żółtą kartkę? Bo chciał pomóc Serbowi wstać? :?

Obrazek

 #103204  autor: wendzior
 07 wrz 2006, 16:52
ariels pisze:
Frasio pisze:Sprawdzili się młodzi. Wg mnie ci bardziej dośwaidczeni powinni powoli odchodzić z drużyny, tak jak kilka lat temu Świerczewski, Kałużny czy Kryszałowicz, a zostać tacy jak Matusiak, Garguła czy Błaszczykowski.
Młodzi grają lepiej, bo im jeszcze zależy żeby się jakoś wykazać.
A co do sędziego to, pod jakim zarzutem Kowalewski dostał żółtą kartkę? Bo chciał pomóc Serbowi wstać? :?
dlatego ze chcial pomoc mu wstac
ale dlatego chcial pomoc zeby wstal i gra byla ruszona dalej, a nie stała w miejscu.
tak jak serbowie przedluzali to polacy chcieli skrocic
wg mnie to serbia powinna dostac zolta za takie zachowaniea nie kowaleski