DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #102734  autor: Frasio
 05 wrz 2006, 22:37
Przemek wg twojego toku myślenia(a raczej naszych trenerów) to Kuszczak, którego wsadzili na któreś z kolei miejsce na ławie ManU, powinien bronić w kadrze zamiast Dudka czy Boruca ;)

A co do naszych piłkarzy, to co się dziwić, jak pozwalamy wyjeżdżać do innych krajów takim talentom jak choćby Podolski.

A takich jak Jeleń jest wielu. Może nie tak doświadczonych, tak dobrze zachowujących sie na boisku, ale jest ich trochę. Moim zdaniem kluby powinny więcej piłkarzy szukać, w słabszych klubach niższych lig tak, jak Wisła "odkryła" Błaszczykowskiego.

Obrazek

 #102858  autor: Przemek
 06 wrz 2006, 17:11
Kuszczak przynajmniej gra w rezerwach MU i w dodatku wychodzi mu to bardzo dobrze, ale wg mnie numerem 1 jest Boruc, a oprócz niego powołania powinni dostawać Kowalewski i Fabiański :) A Dudek nawet w pucharze Anglii nie gra, a Kuszczak takie szanse będzie miał, bo tak było zawsze w MU, że drugi bramkarz broni w tych rozgrywkach :mrgreen:
Jeśli chodzi o Podolskiego, to najpierw dowiedz się jak to było od początku. Kto miał mu zabronić wyjechać jak miał 6 czy 7 lat? W dodatku jego matka prosiła żeby ktoś przyjechał zobaczyć jak gra jej syn to PZPN miał to wszystko w dupie i przypomniało im się o nim dopiero jak zainteresowały się nim największe europejskie kluby. Klose nawet nie dopuszczał myśli o grze w naszej kadrze i wcale mu się nie dziwię. Gdyby zostali w Polsce to najprawdopodobniej Podolski ogrywałby się jeszcze w rezerwach jakiegoś 1-ligowca, bo jest za młody na grę w 1 lidze :roll:
Nie każdy w niższej lidze to Błaszczykowski, poza tym ile takich talentów już było? Gołoś chociażby :lol: jest jeszcze Janczyk chociażby, też ma talent.
Wg mnie jak ktoś nie gra w pierwszym składzie albo chociaż tych 50-60 minut w swoim klubie w jednym meczu to o kadrze może sobie co najwyżej pomarzyć, a tak jest aktualnie z Szymkowiakiem czy Smolarkiem.

 #102864  autor: Kaczy
 06 wrz 2006, 17:27
Wywiad z Romualdem Szukiełowiczem - znalazłem tą mp3 na stronie pogon.v.pl

Jest to były trener Pogoni i innych ligowych zespołów. Obecnie przebywa w USA.

Polecam dla każdego kibica. Bardzo ciekawe podejście do spraw reprezentacji i polskiej ligi.

...::: Made for loneliness :::...

 #102880  autor: szczeka
 06 wrz 2006, 18:31
Frasio pisze:Przemek wg twojego toku myślenia(a raczej naszych trenerów) to Kuszczak, którego wsadzili na któreś z kolei miejsce na ławie ManU, powinien bronić w kadrze zamiast Dudka czy Boruca ;)

A co do naszych piłkarzy, to co się dziwić, jak pozwalamy wyjeżdżać do innych krajów takim talentom jak choćby Podolski.

A takich jak Jeleń jest wielu. Może nie tak doświadczonych, tak dobrze zachowujących sie na boisku, ale jest ich trochę. Moim zdaniem kluby powinny więcej piłkarzy szukać, w słabszych klubach niższych lig tak, jak Wisła "odkryła" Błaszczykowskiego.
Kuszczak w przeciwienstwie do Dudka jest mlody, chwilowo jest na lawce (max 2 sezony i bedzie nr.1), poza tym on chociaz posiada umiejetnosci :)

Z Podolskim to wina PZPNu, chociaz wtedy, jak jego matka prosila PZPN o obejrzenie go to jeszcze nie byl na szczycie, dopiero pozniej zaczal grac na tym poziome, ktory teraz prezentuje.

Frasio, to pokaz mi kulku takich Jeleni (czterech, pieciu..), ktorych nie ma w kadrze.

 #102986  autor: Frasio
 06 wrz 2006, 21:33
Ja nie mówię, że oni są, ale kluby polskie powinny bardziej przykładać się do szkolenia młodzieży, a na pewno się kilku takich piłkarzy znajdzie.

Obrazek

 #103017  autor: Przemek
 06 wrz 2006, 22:40
Frasio pisze:Ja nie mówię, że oni są, ale kluby polskie powinny bardziej przykładać się do szkolenia młodzieży, a na pewno się kilku takich piłkarzy znajdzie.
To już jest zupełnie inny temat rozmowy. Jeśli chodzi o szkolenie młodych to my jesteśmy nawet za Białorusią, ja w Polsce widzę jeszcze na pewno Szałachowskiego o aspiracjach reprezentancyjnych :)