DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #866380  autor: eryk_tr
 16 maja 2016, 06:56
Strzelacie trochę z łuków? Pytam, bo to dosyć mocno odprężający sport wbrew pozorom :)
Jakie macie łuku? A może ktoś tutaj ma już jakieś osiągnięcia w tym zakresie?
 #866760  autor: misiek303
 18 maja 2016, 08:14
Najlepiej bloczkowy. Są one stosunkowo niedrogie. Za 400 - 500 zł możesz kupić już całkiem dobrej jakości sprzęcik. Tutaj masz porównanie 5 modeli łuków: http://1rblog.pl/najlepszy-luk-bloczkowy-ranking-lukow/
Ważne aby był lekki i aby łatwo były do niego dostępne elementy eksploatacyjne jak np strzały.
 #886165  autor: Kamilaa
 06 wrz 2016, 15:08
Nie mam wśród znajomych nikogo, kto uprawia ten sport.
 #888989  autor: drzewik
 28 wrz 2016, 09:11
Jakoś takie "statyczne" sporty mnie nie pociągają. Więc w moim przekonaniu nie jest to interesujący sport. Chociaż oczywiście rozumiem, że ktoś może to lubić. Ja preferuje np bieganie lub jazdę na rowerze. Z moimi znajomymi urządzamy sobie praktycznie w każdy weekend rowerowe wypady, które znakomicie relaksują i odprężają.

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
 #889869  autor: kooni31
 03 paź 2016, 09:14
Podobnie jak @drzewik, zdecydowanie wolę aktywniejsze sporty. Chyba wynika to z mojego charakteru. W łucznictwie należy się skupić, wyłączyć a ja mam z tym spory problem. Dlatego moim ulubionym sportem jest rower i narty. W lecie jeżdżę, na rowerze, a w zimie na nartach. Dlatego cały rok jestem aktywny i w dobrej kondycji.

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie ... chodzi o to , by nauczyć się tańczyć w deszczu.
 #899653  autor: tecza1616
 12 gru 2016, 11:05
Łucznictwo jest fajne. Ale mało ma ze sportem wspólnego.

Zabił je ich miłością, ich wzajemną miłością. Teraz pan widzi jak to jest. Tak jest codziennie... na całym świecie.
 #899656  autor: -Gosc-
 12 gru 2016, 11:19
drzewik pisze:Jakoś takie "statyczne" sporty mnie nie pociągają. Więc w moim przekonaniu nie jest to interesujący sport. Chociaż oczywiście rozumiem, że ktoś może to lubić. Ja preferuje np bieganie lub jazdę na rowerze. Z moimi znajomymi urządzamy sobie praktycznie w każdy weekend rowerowe wypady, które znakomicie relaksują i odprężają.
Nie rozumiesz tych sportów, łucznictwo, strzelectwo to są sporty które kondycji nie dają ale kondycji wymagają.
 #899657  autor: -Gosc-
 12 gru 2016, 11:19
tecza1616 pisze:Łucznictwo jest fajne. Ale mało ma ze sportem wspólnego.
Totalne głupoty gimnazjalisty.