DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #866700  autor: rikko2
 17 maja 2016, 18:45
Kamcia19 wystarczy kupić gadżety w jednym ze sklepów, a potem wpisać kod ze zdrapki na stronie internetowej. Pamiętaj, że trzeba zachować kupon i paragon, bo potrzebny jest on do odbioru nagrody.
 #868002  autor: Aurora
 26 maja 2016, 19:46
Gadżety można kupić w salonikach, popatrz tam na stronie - mają nawet mapki z lokalizacją konkretnych punktów. :) Są różne, tu masz listę: https://kibicujewygrywam.pl/gadzety-kibica# Już mam już kilka i zdrapki zarejestrowane w loterii, mam nadzieję, że uda mi się zgarnąć coś fajnego. :) A czy dużo... według mnie nie, za każde wydane 10 zł odbierasz zdrapkę, a gadżety zostają Ci w ręku. ;)
 #877537  autor: Kamcia19
 16 lip 2016, 19:05
Puk puk..? I jak Wam poszło? Nie miałam niestety szczęścia w tabletach, ale jeśli wierzyć regulaminowi to przed nami jeszcze losowanie voucherów na mecze z watchitlive 1 sierpnia. A co mi tam, skoro się już wkręciłam, to dalej próbuję. :D

Obrazek
 #878671  autor: Aurora
 24 lip 2016, 20:45
Mi też niestety szczęście nie dopisało, ale jak wspomniałaś jeszcze jedno losowanie będzie. :) Też na nie czekam, a mój facet liczy na to, że nam się uda, bo w końcu "do trzech razy sztuka". ;) Nawet gdyby się nie udało jednak... zostanie nam cała masa fajnych pamiątek! :D