DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #837998  autor: surimi
 03 gru 2015, 09:23
Macie jakiś pomysł na prezent dla amatora sportu? Mój ojciec często biega albo jeździ rowerem. Niestety na żadne gadżety mnie nie stać, nie mogę też kupić części do roweru bo się nie znam. No i jestem w kropce. Budżet to max. 50 złotych. Możecie coś doradzić?
 #838004  autor: Morvius
 03 gru 2015, 10:10
Może pomyśl o jakiś akcesoriach sportowych. Skarpety chłonne jakieś albo opaskę na ramie na telefon do słuchania muzyki podczas biegania. Kwota niewielka.

Klasyczny obserwator wątku.
 #866759  autor: misiek303
 18 maja 2016, 08:12
Najlepiej jakiś sportowy gadżet. Ja np byłbym zadowolony z dobrej jakości rękawic - chodzę na siłownię i naprawdę by mi się coś takiego nieźle przydało.
 #869782  autor: Pantofelek
 06 cze 2016, 11:07
Dla ludzi w wieku rodziców fajnie się sprawdzają rzeczy o wartości symbolicznej, pamiątkowej, kolekcjonerskiej. W zależności od tego, czy obdarowywany jest fanem futbolu, podarowałbym mu oficjalną monetę euro 2016. W ofercie Mennicy Złota jest jedna srebrna w przystępnej cenie poniżej 100 zł, więc warto zerknąć.
 #870449  autor: ostatni_sprawiedliwy
 08 cze 2016, 11:20
Ja często dostaję np. korki do gry w piłę, bo szybko niszczę. Inni fani sportu, jakich znam, zawsze ucieszą się z getrów, ochraniaczy czy chociażby frotki. No a dla miłośnika roweru też przecież są różne akcesoria, trzeba tylko poszukać.
 #951530  autor: natalia123
 20 wrz 2017, 11:04
W sumie to nie musi byc to koniecznie coś zwiazanego ze sportem. Można napisać wręcz, ze nie powinno się czegoś takiego kupować ponieważ dana osoba będzie wiedziała sama co bęzie dla niej najlepsze.
Polecam kupić coś praktycznego. Jakąs fajną koszulkę czy też portfel ;) Tak aby się przydało.

https://www.telepolis.pl/forum