DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #888992  autor: drzewik
 28 wrz 2016, 09:16
Ja takie zakupy jak obuwie do biegania zawsze robie w sklepach stacjonarnych. Do zakupów w Internecie, jakoś nie mam za bardzo zaufania. A kupuje zawsze buty firmy NIKE. Dlaczego? Bardzo dobra jakość za przystępną cenę SPokojnie jak kupie takie buty na wiosnę, cały sezon służą mi znakomicie.

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
 #889432  autor: Optek
 30 wrz 2016, 09:32
Co jak co, ale buty trzeba przymieżyć. Można też tak, że idziesz przymierzasz i zamawiasz z netu zwykle 30% taniej. Chociaż to trochę chamskie :)

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #889865  autor: kooni31
 03 paź 2016, 09:06
Ja już od 2 czy 3 sezonów biegam w Pumach. Są one nieco tańsze, niż budy innych dobrych marek, a spokojnie wytrzymują cały sezon. Na dodatek, są one bardzo wygodne i lekkie. Co do zakupów takich butów w necie, to ja mam mieszane uczucia. Zdecydowanie wolę iść do sklepu stacjonarnego, przymierzyć buty, bo każda para inaczej kształtuje się na stopie.

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie ... chodzi o to , by nauczyć się tańczyć w deszczu.
 #899650  autor: tecza1616
 12 gru 2016, 11:04
Ja tam polecam zwykłe adidasy. W decathlonie możesz kupić.

Zabił je ich miłością, ich wzajemną miłością. Teraz pan widzi jak to jest. Tak jest codziennie... na całym świecie.
 #929564  autor: aniakot
 05 cze 2017, 12:35
Jeśli ktoś jest zawziętym sportowcem to lepiej kupować w sprawdzonych i znanych sklepach sportowych.
 #951529  autor: natalia123
 20 wrz 2017, 11:03
Dokładnie. Na allegro jest bardzo wiele butów sportowych, ale nie polecam tam kupować ( no chyba,że w jakimś sklepie który znamy i który prowadzi sprzedaż przez allegro). Od czasu od kiedy aliexpress stało się tak popularne, wiele osób sprowadza podróbki i potem sprzedaje na allegro w wysokiej cenie.

https://www.telepolis.pl/forum
 #964457  autor: Sabina_0000
 05 gru 2017, 20:33
Ja zwróciłam uwagę na ofertę tych par butów http://telepolis.pl
Dobry producent zapewnia niepodważalną trwałość butów, a co za tym idzie, mogą służyć również jako buty sportowe. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kolor buta, który pasuje do każdego innego odcienia koloru, a poza tym ubrudzenia są na nim ciężko dostrzegalne. Cena butów to prawdziwa oferta, zwłaszcza, że klient nie ponosi kosztów dostawy, a sama realizacja zamówienia nie przekracza doby. Produkt ma również pozytywne opinie, które tylko potwierdzają moje słowa.