DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #715977  autor: Janek33
 09 maja 2014, 11:20
Real zmierzy się w Lizbonie z koleżkami za miedzy czyli Atletico Madryt :)
Derby Madrytu w Lizbonie. Atletico to zdecydowanie czarny koń który wyeliminował po drodze m.in. Barcę oraz Chelsea. Krótko mówiąc są nieobliczalni :)
Ale Real to Real, myślę, że te 3:1 uda się dociągnąć do końca.
Fajnie byłoby pojechać tam do Lizbony i obejrzeć na żywo. Byłem w Londynie podczas ubiegłorocznego finału, wprawdzie nie udało mi się wejść - ale atmosfera niesamowita.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2015, 12:15 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: poprawienie tematu

 #716678  autor: paker
 12 maja 2014, 13:19
Nie mam wątpliwości, że wygra.... Lepszy czyli Real :)
Ameryki tutaj nie odkryłem. Na real stawiają eksperci piłkarscy no i moja żona, bo tam przecież CR7 gra :)
Powiem szczerze, że cały czas mam nadzieję, że uda mi się tam pojechać. Wiązłem udział w tym konkursie "Z Heinekenem każdy wygrywa". Do zgarnięcia są dwa dwuosobowe wyjazdy na finał do Lizbony wraz z pokryciem kosztów przejazdu. A jak się nie uda to zawsze pozostaje szansa na PS4 lub 5-litrowe kegi złocistego naposju :)

 #716814  autor: forum_tg
 12 maja 2014, 22:31
Wierzę że Atletico się spręży i dowali bogatszemu sąsiadowi "zza miedzy". To czarny koń, ponadto na Realu jest duża presja, a AM już odniosło sukces awansując do finału.

 #716931  autor: ssosnowiecc
 13 maja 2014, 15:08
Jestem za Atletico :)
 #801772  autor: olauolsson
 15 maja 2015, 12:04
No już wiadomo, że w finale zmierzy się Juve z Barcą. Pomimo tego, że Barcelona jest w super formie to jednak swój typ stawiam na Juventus, jednak "Stara Dama" to wciąż ta sama, nieobliczalna i zaskakująca drużyna.
Więc stawiam 2:1 dla Juventusu.
 #801785  autor: stypulkovski
 15 maja 2015, 13:31
Oby Juve. Nie kibicuję żadnemu, no ale... po prostu chcę, by wygrał ktoś mniej doceniany. Lubię takie historie.

A Barca - jakoś nigdy nie lubiałem (odkąd zaczęli wszystko wygrywać), ale teraz przepięknie się ich ogląda. Finezja, skuteczność, bardzo atrakcyjny dla oka futbol. Coś jak Bayern tak z 2 lata temu. Polecam hejterom FCB obejrzeć finał - to może się podobać.
 #802416  autor: olauolsson
 19 maja 2015, 13:24
@stypulkovski, masz całkowitą rację w swojej wypowiedzi. Z chęcią będę oglądał tegoroczny finał LM :). Ponadto jestem także za Juventusem, fajnie by było chociażby dla włoskiej piłki nożnej odnośnie promocji na skalę światową.