DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

Sonda

Tak
10
83%
Nie
2
17%
 #80151  autor: Rogal
 17 cze 2006, 00:38
Czy Henryk Kasperczak powinien zostać następcą Pawła Janasa na stanowisku selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski?

Jak by Kasperczak został nowym trenerem reprezentacji to był bym bardzo szcześliwy, bo do Janasa zaufanie straciłem.

 #80190  autor: Przemek
 17 cze 2006, 12:55
Oczywistym chyba jest,że Janas nie może być dłużej trenerem kadry,bo:
:arrow: złe powołania (nie było kim zastępować zmęczonych zawodników w czasie meczu)
:arrow: zły dobór taktyki na MŚ
:arrow: nie potrafi motywować zespołu do walki
:arrow: nie wie kiedy robić zmiany :lol:
:arrow: fatalne przygotowanie fizyczne zespołu
:arrow: niećwiczone stałe fragmenty gry,jakże ważne na takim turnieju jak MŚ

:lol: :lol:

Moim zdaniem nie powinien być to Kasperczak i pewnie nim nie będzie.Wisła płaci mu grube pieniądze za to,że siedzi sobie przed TV i się z nich śmieje :wink: nie będzie chciał wiązać się z takim syfem jakim obecnie jest PZPN :roll:
A trenerem kadry powinien zostać ktoś świeży,kto nie będzie ugmatwany w żadne powiazania z manegarami etc. i dlatego trenerem powinien być jakiś obcokrajowiec 8) :D ale PZPNu na dobrego fachowca zzagranicy nie stać,a raczej szkoda im na niego kasy i trenerem zostanie jakiś fachowiec a'la Janas :lol: :evil:

re

 #80209  autor: amadeo
 17 cze 2006, 14:34
jestem za Kasperczakiem, tak się skałada ze udało mi sie kiedyś zamienić z nim parę słów :))

Obrazek

 #80340  autor: Irek
 18 cze 2006, 13:59
Żeby mieć dobrą drużynę nie wystarczy tylko trener. Z szacunku dla Pana Kasperczka powiem, że bym na jego miejscu nie przyjął oferty prowadzenia naszej narodowej drużyny. Poza tym dajmy szansę naszemu obecnemu trenerowi, może za dwa lata się wykazać pozytywnie.

 #80343  autor: orB
 18 cze 2006, 14:12
IreQ pisze:Żeby mieć dobrą drużynę nie wystarczy tylko trener.
Pamiętasz co robiła Grecja jak dostała dobrego trenera? No właśnie ;)

IMO 80% wyniku drużyny to zasługa trenera. Jak przegramy jeszcze z Kostaryką to ja bym jeszcze janasowi karę nałożył za ośmieszanie na arenie międzynarodowej :lol:

 #80348  autor: jacguszi
 18 cze 2006, 14:40
Może brakuje mi trochę wyobrazni ale niewyobrażam sobie większego blamażu niz w meczu z Kolumbią.Bardziej juz chyba nie mozemy sie ośmieszyć ? :twisted:

 #80350  autor: Przemek
 18 cze 2006, 14:56
IreQ pisze:Żeby mieć dobrą drużynę nie wystarczy tylko trener. Z szacunku dla Pana Kasperczka powiem, że bym na jego miejscu nie przyjął oferty prowadzenia naszej narodowej drużyny. Poza tym dajmy szansę naszemu obecnemu trenerowi, może za dwa lata się wykazać pozytywnie.
Moim zdaniem błędem było zwolnienie Engela po Korei,ale Janasa powinniśmy się pozbyć jak najszybciej.W moim wcześniejszym poście wymieniłem Ci część błędów Janasa :-D

 #80458  autor: kallafior
 19 cze 2006, 09:06
Kasperczak byłby idealnym rozwiązaniem, bo jest to trener, który potrafi zrobić coś z niczego, a w tym przypadku miałby pole do popisu. Poza tym zobaczcie czego dokonał z Mali lub z Tunezją. Wszędzie gdzie się wypowie nazwisko Kasperczak to wychodzi jak ono jest szanowane w piłkarskim światku.

Jedno mnie niepokoi, a mianowicie to, że prezesem jest pan Listkiewicz, który nie jest wcale lepszy w swoim fachu od Janasa. Uwił sobie przytulne gniazdo i otacza się ludźmi, którzy na jego rozkaz zrobią wszystko. Kasperczak byłby bardzo niebezpiecznym człowiekiem w jego domu. Pożyjemy zobaczymy.

Obrazek
Obrazek

 #80460  autor: Przemek
 19 cze 2006, 09:15
kallafior pisze:Jedno mnie niepokoi, a mianowicie to, że prezesem jest pan Listkiewicz, który nie jest wcale lepszy w swoim fachu od Janasa. Uwił sobie przytulne gniazdo i otacza się ludźmi, którzy na jego rozkaz zrobią wszystko. Kasperczak byłby bardzo niebezpiecznym człowiekiem w jego domu. Pożyjemy zobaczymy.
Jak to wczoraj Tomaszewski powiedział - "ryba śmierdzi i psuje się od samej głowy" :mrgreen: :lol: