DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #77816  autor: TUBUS
 03 cze 2006, 20:22
Polska grała o niebo lepiej niz z Kolumbia, grali dużo piłką, Smolarek z Krzynówkiem dynamicznie wymieniali się pozycjami, gra obrony dobra oprucz paru małych błędów, ogólnie można być zadowolonym szczególnie że Rasialdninho grał 30sek :D (zdążył zwalić strzał) :P jeśli będziemy tak grali na mundialu nie zdziwie się gdy awansujemy z grupy

 #77824  autor: Przemek
 03 cze 2006, 20:41
No było nieźle,tylko nie zapominajcie,że Chorwacja nie grała swoim optymalnym składem,ale wynik i tak cieszy.
@Kalin - najważniejsze chyba jest to,że Janas zastosował nowe ustawienie.Radomski z Sobolewskim w środku,a przed nimi Szymkowiak,a przed nim Żurawski,po bokach Ebi i Krzynówek.Zagrali nieźle choć gdy Chorwacja podkręciła tempo,to nasi się dużo gubili,muszą popracować nad szybkością.Ostatnie 20 minut graliśmy w 10,Mila błądził jak dziecko we mgle.

 #77954  autor: ariels
 04 cze 2006, 14:38
Jak tak dalej pójdzie to Media Markt bedzie musiała zwracać kasę za telewizory :mrgreen:

Obrazek

 #77962  autor: kalin
 04 cze 2006, 15:42
@Przemek dostajesz pomogl :mrgreen:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #78136  autor: sebastr
 05 cze 2006, 18:05
No to teraz idziemy na mistrza.

Ale JaNas na tych mistrzostwach i tak nie widzę.

 #78311  autor: wendzior
 06 cze 2006, 15:55
ja tez :(
jak wyjdziemy z grupy to pozniej nam skopią anglicy i reszta...
bede sie brechal jak polska wygra z niemcami :)
ja tak mam jak gram na komorcew 2006 real footbal 3d symbian ze np z ukrainą przegram a wygram z brazylią. tylko ze jak tak bedzie to nie wygramy z grupy :wink: