DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #71490  autor: amadeo
 03 maja 2006, 06:53
Ogladajac to widowisko stwierdzam TOTALNA ŻENADA

Janas popełnia kolejne błedy- jak patrze na nowych zawodników jako dublerzy oraz CI z podstawowego skladu odnoszę wrażenie że nawet z Wyspami Owczymi przegrają... :evil:

Obrazek

 #71494  autor: orB
 03 maja 2006, 09:04
Gratuluję zaparcia :lol: ja już "wyczynów" tych miernot od dawna nie oglądam. Gdyby było jeszcze co... Oglądam tylko zagraniczne mecze, każdy byle nie polski ;-)

 #71522  autor: Kaczy
 03 maja 2006, 11:51
Szkoda gadać!

Dziwiłem się, ze komentatorzy mieli jeszcze siłę komentować ten mecz.

Jedyne co było dobre- to obrona, a raczej sam Dudek. Dzięki niemu nie przegraliśmy większą ilością goli.

Z 2 strony- jedyne pocieszenie to to, że nie było "najlepszych" zawodników z lig zagranicznych

...::: Made for loneliness :::...

 #71759  autor: Rogal
 04 maja 2006, 17:18
Bedzie dobrze :wink: Chyba :wink: Taka Mam Nadzieje :mrgreen:

 #71772  autor: matti
 04 maja 2006, 18:44
amadeo pisze:na nowych zawodników jako dublerzy
Ja mam cicha nadzieje ze ten skład był mocno eksperymentalny, ale nie trace nadzieji i licze na naszych w Mundialu :!:

 #71822  autor: Przemek
 04 maja 2006, 21:54
Rasiak,Mila,Kosowski - won z kadry i nigdy nie wracać!! to co Ci panowie wyprawiali przyprawiało o siwe włosy na głowie
Na plus zagrał jedynie Gancarczyk i Dudek (z bólem,ale muszę to stwierdzić :lol: )
reszta żenada,poza przebłyskami Szymkowiaka
Znając życie Janas i tak powoła wymienioną na początku trójkę a nie sprawdzi nawet Burkhardta,Surmy,Saganowskiego,Piechny.Niech spada z takimi decyzjami i z takimi drużynami jak Wyspy Owcze,przecież w takim meczu nawet nie zobaczymy gdzie potrzeba jaką formację wzmocnić.I niech nie gada,że to kolejny mecz żeby sobie chłopcy postrzelali,bo znowu będzie wtopa z taką potęgą jak Wyspy Owcze :lol:

 #73484  autor: sebastr
 13 maja 2006, 18:47
Przemek pisze:Rasiak,Mila,Kosowski - won z kadry i nigdy nie wracać!!
A zwłaszcza Rasiak

 #73914  autor: Przemek
 15 maja 2006, 19:09
Kaczy pisze:Szkoda gadać!

Dziwiłem się, ze komentatorzy mieli jeszcze siłę komentować ten mecz.

Jedyne co było dobre- to obrona, a raczej sam Dudek. Dzięki niemu nie przegraliśmy większą ilością goli.

Z 2 strony- jedyne pocieszenie to to, że nie było "najlepszych" zawodników z lig zagranicznych
Sry,że dopiero teraz odpisuję,ale Litwa też zagrała składem krajowym :smt005
A z Wyspami Owczymi jak wam się meczyk podobał.Mila o mało co nie został największym frajerem roku :lol:

 #73936  autor: Kaczy
 15 maja 2006, 19:42
Ehh... ja wczoraj całe popołudnie i wieczór pobalowałem na grillu na Derdowskiego i dziś się dopiero dowiedziałem, że Grzesiku "Deseczka" Rasiak strzelił 2 bramki. :smt005 :smt005

...::: Made for loneliness :::...

 #73939  autor: Przemek
 15 maja 2006, 19:46
Kaczy pisze:Ehh... ja wczoraj całe popołudnie i wieczór pobalowałem na grillu na Derdowskiego i dziś się dopiero dowiedziałem, że Grzesiku "Deseczka" Rasiak strzelił 2 bramki. :smt005 :smt005
Co by nie mówić,za wczorajszy mecz pretensji do Grega mieć nie można.Strzelił jedną ładną bramkę,ale na MŚ takich prezentów jak wczoraj mieć nie będziemy i nie zapominajmy,że oni grali z weterynarzami itd.tak więc to żadne osiągnięcie.Jak mam jechać do Niemiec i potem wstydzić się za taki występ Rasiaka jak ten z Anglią (a to jest bardzo możliwe :twisted: ) to ja wolę nie jechać :lol: