DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

NBA

 #528384  autor: stypulkovski
 14 sty 2012, 20:34
Czas trochę ożywić dział sportowy, a tematu zabrakło niestety.

Najpopularniejsza, największa, najmocniejsza i najbardziej prestiżowa koszykarska liga na świecie - NBA.

Nie wierzę, że jest tu tylko dwóch fanów amerykańskiej koszykówki ( :P ).
Co ma się w temacie znaleźć. Wszystko od siebie ;) Zaczynając od ulubionych drużyn, zawodników, typów na mistrzostwa, rozkładu sił, przez składy drużyn i gdybanie transferowe po osobiste wrażenia z każdych meczów. Więc może zacznę.

Zawsze byłem fanem (jak wybierać drużynę tylko jedną) Celtics. Wielka Czwórka z Bostonu jest moim skromnym zdaniem dużo lepsza niż z Heat ;-). Osobiście preferuję drużyny z Konferencji Wschodniej - lubię jeszcze Bulls, Hawks i Heat. Z zachodu Thunder, Spurs i oczywiście (drugi po Bostonie ulubiony team) Dallas Mavericks.

Zawodnicy. Tego naprawdę dużo będzie. Z każdej praktycznie drużyny mógłbym kogoś wybrać. Ale jakbym miał wybrać skład: startowa i rezerwowa 5:

PG: Rajon Rondo (jak on czasem zrobi jakieś podanie, wyglądam tak: :o. Dodatkowo plus za świetne przechwyty i layupy, a czasem i wsad znienacka), Jason Kidd - Pan Niezniszczalny, duch drużyny, zabójczy instynkt rozgrywającego. Bardzo kibicuję Rose'owi, on najczęściej wywołuje :o na mojej twarzy ;-)
SG: mimo że nie lubię za bardzo za jego samolubność i gwiazdorstwo, ale całościowo trzeba mu to oddać: Kobe Bryant. Doskonałe layupy, średnio skuteczna, ale dobra dla drużyny gra + efektowność. Ray Allen: najlepszy i najładniejszy rzut w NBA, czasem też zaskoczy layupem, choć ostatnio gra nieco gorzej. Ale jego rzut to już klasyka, podobnie jak innego pana, którego wymienię później. Jason Terry - też świetnie rzucający, potrafiący solidnie wzmocnić zespół. Dwayne Wade - za doskonałą grę obronną i "koszykarskie IQ". Plus wzmocnienie drużyny punktami.
SF: mimo kontrowersji i szumu medialnego wokół niego: LeBron James. Gracz wszechstronny, mogący grać na praktycznie każdej pozycji, którego atak dochodzi wręcz do perfekcji.
PF: dziki, nieokiełznany pod koszem Kevin Garnett :twisted:. Gracz, bez którego (mimo że doszedł stosunkowo niedawno) Celtów sobie nie wyobrażam. Dirk Nowitzki - jego rzut za trzy można nagrywać i uczyć się z tych filmów. Poezja. Solidne wzmocnienie pod koszem i z półdystansu, prawdziwy lider. Zach Randolph za umiejętności, liderowanie i także grę zespołową.
C: Dwight Howard - ktoś powiedział po odejściu Shaq'a z Orlando, że nie będzie w Magic drugiego O'Neal-a. Teraz już wiadomo, że nie będzie drugiego Howarda. Tytan pracy, świetny w defensywie i ataku, nie do zatrzymania pod koszem.

Ostatnie mecze przegapiłem, i jak mam się o nich wypowiedzieć, to później ;-).

 #528422  autor: orson_dzi
 14 sty 2012, 22:56
A pocytuję trochę ;) .
Oscypek pisze:Celtics
Boston, podobnie jak Dallas, to jakby nie patrzeć powoli robią się domy starców. Wyraźnie odstają. Ostatni tekst o nich na zawszepopierwsze rozwalił mnie całkowicie. Te porównania były mistrzowskie ;) . Skoro Boston, to:
Oscypek pisze:Rajon Rondo (jak on czasem zrobi jakieś podanie, wyglądam tak: :o . Dodatkowo plus za świetne przechwyty i layupy, a czasem i wsad znienacka)
A rzutu dalej nie ma. Też często przy jego akcjach wyglądam tak: :shock: . Gdyby Bryant miał tyle wolnego miejsca co on, to rzucałby średnio 50 punktów. Rondo ma często kilometry wolnej przestrzeni, a w pierwszej kolejności zawsze szuka podania. Podobał mi się komentarz swego czasu, pod filmikiem z treningu, gdzie Doc Rivers dla relaksu sobie rzucał do kosza z półdystansu. Trafiał prawie wszystko. W komentarzu było: "Rondo, masz w drużynie Allena, Garnetta, Pierce'a, nawet trener dobrze rzuca, a Ty się dalej nie możesz nauczyć".
Oscypek pisze:Ray Allen
Bestia. Jeszcze on jakoś ciągnie ten Boston. Tak biegać w tym wieku, to jednak trzeba umieć. Kondycyjnie to cały czas ścisła czołówka ligi.
Oscypek pisze:dziki, nieokiełznany pod koszem Kevin Garnett
Niestety też wiek powoli daje mu się we znaki. Coraz częściej ucieka od kosza do rzutu. Ale swój urok ma :P .

Oscypek pisze:Jason Kidd - Pan Niezniszczalny, duch drużyny, zabójczy instynkt rozgrywającego
Warto zaznaczyć, że swego czasu Kidd grał jak Rondo, czyli nie miał rzutu. Za trzy nauczył się rzucać chyba dopiero w Dallas. Ale też w tym wieku, podobnie jak Nash, to jest co podziwiać, że w ogóle jakoś sobie radzą. Kidd najlepiej wygląda po meczu, jak ma 20cm warstwę lodu na kolanach :P .
Oscypek pisze:Kobe Bryant
Nie do ruszenia. Normalny człowiek, z tak poprzestawianym ciałem już dawno jeździłby na wózku ;) . Nawet przecież teraz z zerwanym więzadłem w nadgarstku rzuca po 40 punktów.
Oscypek pisze:Dirk Nowitzki - jego rzut za trzy można nagrywać i uczyć się z tych filmów.
Żeby poruszać się z taką gracją jak on, to trzeba sobie najpierw połamać 90% kości :P . Inaczej tych kanciastych ruchów nie da się powtórzyć ;) .
Oscypek pisze: Zaczynając od ulubionych drużyn
Bulls zawsze. Lakers za Bryanta. Thunder za Duranta i średni wiek drużyny. Atlanta za McGrady'ego i Stackhouse'a. A na Minnesote, Heat i Clippers przyjemnie jest zawsze popatrzeć. Suns oglądam przeważnie póki Gortat jest na parkiecie.
Oscypek pisze:Ostatnie mecze przegapiłem, i jak mam się o nich wypowiedzieć, to później ;-) .
Jak mi się League Pass skończył, to tylko skróty oglądam :P .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #550806  autor: stypulkovski
 28 kwie 2012, 11:46
A że się Playoffs zaczynają, to odświeżę, i odpowiem przy okazji ;)
orson_dzi pisze: Doc Rivers dla relaksu sobie rzucał do kosza z półdystansu. Trafiał prawie wszystko.
Doc Rivers to był swego czasu rozgrywający Atlanty Hawks (gdzieś w latach 80tych) ;)
orson_dzi pisze:Bestia. Jeszcze on jakoś ciągnie ten Boston. Tak biegać w tym wieku, to jednak trzeba umieć. Kondycyjnie to cały czas ścisła czołówka ligi.
No ale Allen kontuzjowany, a tu Bradley pokazał pazur ;) Jednak jak to młodzieniec, w obronie póki co jest średnio. A to ważne będzie, bo Joe Johnson to mimo wieku SG najwyższej klasy.
orson_dzi pisze:Niestety też wiek powoli daje mu się we znaki. Coraz częściej ucieka od kosza do rzutu.
Co nie zmienia faktu, że ma najwięcej PPG i RPG od czasu zdobycia mistrzostwa w 2008.
orson_dzi pisze:Ale swój urok ma
Był gdzieś taki ładny obrazek z Garnettem stylizowanym na diabła i Durantem na aniołka ;)
orson_dzi pisze: swego czasu Kidd grał jak Rondo, czyli nie miał rzutu. Za trzy nauczył się rzucać chyba dopiero w Dallas.
Skutecznośc faktycznie mniejsza, ale: http://www.basketball-reference.com/lea ... areer.html
orson_dzi pisze:Nawet przecież teraz z zerwanym więzadłem w nadgarstku rzuca po 40 punktów.
Tylko cały czas podkreśla, że pragnie przede wszystkim 6go pierścienia. Co nie zmienia faktu, że coraz więcej rzuca, a punktów tyle samo, a pierścienia nie ma (choc w tym roku szanse IMO są spore) ;)
orson_dzi pisze:Żeby poruszać się z taką gracją jak on, to trzeba sobie najpierw połamać 90% kości . Inaczej tych kanciastych ruchów nie da się powtórzyć .
Wytrenowanie, ale forma jest najładniejsza w lidze, nawet przed Allenem.

Szkoda tylko, że zacznie się niedługo przebudowa drużyn weteranów. Dallas, Celtics, Spurs. Dużo się swego czasu mówiło o transferze kogoś z W3 z Celtics, najchętniej Allena. Garnetta chcieli w Nets, ale on woli zakończyc kariere w Bostonie, a Pierce'a nie ruszają ;)
Dallas - parafrazując słowa pewnego pana: "Brawo Nowitzki! Ale sam meczu nie wygrasz" ;)
["wygram, wygram"] :-D
Spurs to weterani też, ale radzą sobie dalej świetnie (13. raz z rzędu co najmniej wygrane 50 spotkań w lidze). Jak będą mieli mistrza, to będzie dla Duncana chyba najlepszy moment na zakończenie kariery w chwale.

Jakieś typy na I rundę PO, a potem dalej? ;-)

 #550810  autor: orson_dzi
 28 kwie 2012, 12:21
Oscypek pisze:Doc Rivers to był swego czasu rozgrywający Atlanty Hawks (gdzieś w latach 80tych) ;)
Lepiej, aż do 1992. A grał do 1996.
Oscypek pisze:Bradley pokazał pazur
Mnie zastanawia, czy on nie ma jakiegoś problemu z kręgosłupem. Zawsze biega taki przygarbiony, że to u mnie pierwsza myśl ;) .
Oscypek pisze: cały czas podkreśla, że pragnie przede wszystkim 6go pierścienia. Co nie zmienia faktu, że coraz więcej rzuca, a punktów tyle samo, a pierścienia nie ma (choc w tym roku szanse IMO są spore) ;)
Lakers mają mały margines błędu. Wystarczy, że Gasol, Bynum lub Bryant zagrają słabo i już jest problem. Jak brakuje z 10 punktów od Barnes'a, World Peace'a, czy jeszcze kogoś z ławki, to też jest problem z wygraniem. Oni trochę nie umieją ze sobą grać ;) . Możliwości mają potężne, a coś nie idzie. A teraz jeszcze brakuje Artesta (ale urwał :!: :P ) co najmniej przez całą rundę. A Denver kontrami ich mogą zajeździć tym bardziej, że Bryant lubi sobie strzelić stratę, dwie, ew. siedem. Ale podobał mi się tekst z przedwczoraj bodajże: "Przecież każdy wie, że mogę wyjść i rzucić te 38 punktów". Jakby nie patrzeć, nie byłoby to dla niego problemem.
Wybawieniem dla nich jest Sessions. Dla mnie jeden z najlepszych transferów sezonu.
Oscypek pisze:swego czasu mówiło o transferze kogoś z W3 z Celtics, najchętniej Allena
Przecież już do niego dzwonili z informacją, że go sprzedali, tylko już nie pamiętam do kogo ;) .
Oscypek pisze:Jakieś typy na I rundę PO
NYC mogliby się spiąć i coś narozrabiać ;) . Dzisiaj o 21:30 pozycja obowiązkowa.
Poza tym jakiś większych niespodzianek się nie spodziewam i najbardziej zacięte mecze widzę między: Atlanta - Boston, gdzie liczę na więcej minut dla Mcgrady'ego i Stackhouse'a :) i Clippers - Memphis.
W drugiej rundzie najchętniej bym obejrzał Spurs - Thunder, Lakers - Clippers i Bulls - Heat, gdyby tylko wszystkie trzy pary były możliwe ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #550819  autor: stypulkovski
 28 kwie 2012, 13:06
orson_dzi pisze:A teraz jeszcze brakuje Artesta
Pokazał swoim łokciem w Harden'a swój "World Peace" :roll: Inna sprawa, że Harden to jeden z najbardziej denerwujących graczy w lidze (jeśli chodzi o zachowanie względem przeciwnika). Więc dostał za swoje :P
orson_dzi pisze:Dla mnie jeden z najlepszych transferów sezonu.
No bo wreszcie mają PG pass-first. A do KB24 takiego potrzeba ;)
orson_dzi pisze:Przecież już do niego dzwonili z informacją, że go sprzedali, tylko już nie pamiętam do kogo .
Nie gadaj :shock: Gdzie?!
orson_dzi pisze:Atlanta - Boston, gdzie liczę na więcej minut dla Mcgrady'ego i Stackhouse'a
Minuty mogą dostać, a Celtics i tak muszą wygrać :mrgreen:
orson_dzi pisze:gdyby tylko wszystkie trzy pary były możliwe .
Żadna nie jest możliwa ;)

 #550825  autor: orson_dzi
 28 kwie 2012, 14:49
Oscypek pisze:Nie gadaj :shock: Gdzie?!
Znalazłem ;) . Do Memphis. Za Mayo i wybór w drafcie. Rivers zadzwonił do niego z wiadomością, że go wymienili. Pół godziny później zadzwonił jeszcze raz i powiedział, że już nie ważne i nic z tego nie wyszło.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #563531  autor: stypulkovski
 26 cze 2012, 16:32
Obrazek

Oficjalna. Dlaczego nie ma LeBrona?? :o

 #563536  autor: orson_dzi
 26 cze 2012, 16:52
Nie denerwuj mnie. Dopiero z 2K12 zaczynam, a działa przecież nie za dobrze. Lebron? Słaby jest widać :P . Albo też okładka powstawała trochę czasu temu, albo też będzie ich kilka różnych. No ale Griffin, to nie wiem co tam robi.

Przy okazji, jak draft? Pierwszy numer na pewno obsadzony. Davis wydaje mi się, że jak wszystko pójdzie jak trzeba, to za parę lat będzie przynajmniej taki jak dzisiaj Howard. Tzn. nie dzisiaj, pół roku temu ;) .
I liczę na to, że Thomas Robinson wysoko pójdzie i dobrze trafi.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #563610  autor: stypulkovski
 26 cze 2012, 21:59
A mi nie chce zapisywać danych w ogole. No ale coz, grac czasu tez nie ma za bardzo :P

Z Draftu wszystkich nie ogarnąłem muszę przyznać. Davis nie jest tak wybitny żeby to był pewniak do #1. Ale jak wywalili Hornets Okafora, no to teraz muszą Davisa wziąć. Bardziej mi na takiego atletycznego PF wygląda, do centra póki co masy nie ma. Fajny rzut, nawet z dystansu czasem ma. Niekończące się ręce, taki ciut wyższy i wolniejszy Durant ;). Jakoś mocno in plus się nie wyróżnia, choć jest bardzo dobry.

 #563623  autor: orson_dzi
 26 cze 2012, 22:57
Przeinstaluj? Tylko najpierw wyczyść wszystko z gry z rejestrem włącznie.
Oscypek pisze: Davis nie jest tak wybitny żeby to był pewniak do #1.
Jest pewniak. Gdzie byś nie czytał, to nie ma innej opcji. Jedyne, co może wchodzić w grę, to wymiana picków na jakieś dwa niższe. Bodajże z Clevland, czy kto tam ma dwie sztuki w Top 10.
A skład parę dni temu właśnie pod niego wyczyścili.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #563631  autor: stypulkovski
 26 cze 2012, 23:07
orson_dzi pisze:Jest pewniak. Gdzie byś nie czytał, to nie ma innej opcji.
Nie o to mi chodzi. Nie wyróżnia się tak mocno, że Davis jest jedynym słusznym wyborem. Wyczyścili pod niego, i będą mieli na centrze Davisa właśnie zamiast Okafora. A dwa picki w TOP 10 ma właśnie NOH.

A te mock-drafty to się różnie sprawdzają. Np. taki Michael Kidd-Gilchrist. W różnych tego typu artykułach od #2 do nawet #9. Nie kibicuję Bobcats, ale dla nich to idealny wybór, bo właśnie takiego skrzydłowego im brakuje, który robi czasem młyn jako playmaker.

 #563641  autor: orson_dzi
 26 cze 2012, 23:56
Robinsona bym widział właśnie w Bobcats obok Walkera. A jeszcze chętniej w Clevland, ale oni już mają Thompsona na PF. No ale trzeba pamiętać, że to są Bobcats i tam się niczego nie da przewidzieć. Bo równie dobrze, to mogą wziąć Olka Czyża i nawet to nikogo nie zdziwi :P .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #564089  autor: stypulkovski
 29 cze 2012, 11:03
Kod: Zaznacz cały
1. Anthony Davis - New Orleans Hornets (PF, Kentucky)
2. Michael Kidd-Gilchrist - Charlotte Bobcats (SF, Kentucky)
3. Bradley Beal - Washington Wizards (SG, Florida)
4. Dion Waiters - Cleveland Cavaliers (SG, Syracuse)
5. Thomas Robinson - Sacramento Kings (PF, Kansas)
6. Damian Lillard - Portland Trail Blazers (PG, Weber State)
7. Harrison Barnes - Golden State Warriors (SF, North Carolina)
8. Terrence Ross - Toronto Raptors (SG, Washington)
9. Andre Drummond - Detroit Pistons (PF, Connecticut)
10. Austin Rivers - New Orleans Hornets (PG/SG, Duke)
11. Meyers Leonard - Portland Trail Blazers (C, Illinois)
12. Jeremy Lamb - Houston Rockets (SG, Connecticut)
13. Kendall Marshall - Phoenix Suns (PG, North Carolina)
14. John Henson - Milwaukee Bucks (PF, North Carolina)
15. Maurice Harkless - Philadelphia 76ers (SF, St. John's)
16. Royce White - Houston Rockets (SF, Iowa State)
17. Tyler Zeller - Cleveland Cavaliers, po wymianie z Mavericks (PF, North Carolina)
18. Terrence Jones - Houston Rockets (SF, Kentucky)
19. Andrew Nicholson - Orlando Magic (PF, St. Bonaventure)
20. Evan Fournier - Denver Nuggets (SG, Francja)
21. Jared Sullinger - Boston Celtics (PF, Ohio State)
22. Fab Melo - Boston Celtics (C, Syracuse)
23. John Jenkins - Atlanta Hawks (SG, Vanderbilt)
24. Jared Cunningham - Dallas Mavericks, po wymianie z Cavs (SG, Oregon State)
25. Tony Wroten Jr - Memphis Grizzlies (PG, Washington)
26. Miles Plumlee - Indiana Pacers (PF, Duke)
27. Arnett Moultrie - Philadelphia 76ers, po wymianie z Heat (PF, Mississippi State)
28. Perry Jones III - Oklahoma City Thunder (SF, Baylor)
29. Marquis Teague - Chicago Bulls (PG, Kentucky)
30. Festus Ezeli - Golden State Warriors (C, Vanderbilt)
31. Jeff Taylor - Charlotte Bobcats (F, Vanderbilt)
32. Tomas Satoransky - Washington Wizards (G, Hiszpania)
33. Bernard James - Dallas Mavericks, po wymianie z Cavs (C, Florida State)
34. Joe Crowder - Dallas Mavericks, po wymianie z Cavs (SF, Marquette)
35. Draymond Green - Golden State Warriors (SF, Michigan State)
36. Orlando Johnson - Indiana Pacers, po wymianie z Kings (SF, Santa Barbara)
37. Quincy Acy - Toronto Raptors (PF, Baylor)
38. Quincy Miller - Denver Nuggets (SF, Baylor)
39. Khris Middleton - Detroit Pistons (F, Texas A&M)
40. Will Barton - Portland Trail Blazers (SG, Memphis)
41. Tyshawn Taylor - New Jersey Nets, po wymianie z Blazers (PG, Kansas)
42. Doron Lamb - Milwaukee Bucks (SG, Kentucky)
43. Mike Scott - Atlanta Hawks (PF, Virginia)
44. Kim English - Detroit Pistons (G, Missouri)
45. Justin Hamilton - Miami Heat, po wymianie z Sixers (C, LSU)
46. Darius Miller - New Orleans Hornets (F, Kentucky)
47. Kevin Murphy - Utah Jazz (G, Tennessee Tech)
48. Kostas Papanikolaou - New York Knicks (F, Grecja)
49. Kyle O'Quinn - Orlando Magic (C, Norfolk State)
50. Izzet Turkyilmaz - Denver Nuggets (C, Turcja)
51. Kris Joseph - Boston Celtics (SF, Syracuse)
52. Ognjen Kuzmic - Golden State Warriors (C, Hiszpania)
53. Furkan Aldemir - Los Angeles Clippers (PF, Turcja)
54. Tornike Shengelia - Brooklyn Nets, po wymianie z Nets (F, Belgia)
55. Darius Johnson-Odom - Dallas Mavericks (SG, Marquette)
56. Tomislav Zubcic - Toronto Raptors (F, Chorwacja)
57. Ilkan Karaman - Brooklyn Nets (SF, Turcja)
58. Robbie Hummel - Minnesota Timberwolves (F, Purdue)
59. Marcus Denmon - San Antonio Spurs (G, Missouri)
60. Robert Sacre - Los Angeles Lakers (C, Gonzaga)
No i jednak Kidd-Gilchrist trafił do Bobcats. Harrison Barnes i Jeremy Lamb IMO ciut za nisko ;) Ale coś mi mówi, że Hornets już w tym roku zniszczą system ;) Mistrzem od razu nie będą, ale to materiał nawet na II rundę PO.

 #564132  autor: orson_dzi
 29 cze 2012, 14:29
Na moje, to to wszystko będzie można ocenić za 2-3 lata. Niby miał to być draft jeszcze lepszy niż ten z 1997, ale wtedy taki Bryant zaczął być wielki dopiero w bodajże trzecim sezonie, a pierwszy przesiedział na ławce.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #564179  autor: stypulkovski
 29 cze 2012, 18:04
orson_dzi pisze:Niby miał to być draft jeszcze lepszy niż ten z 1997
1996. Też do tego z 2003 byl porownywany ;)

 #645004  autor: stypulkovski
 05 lip 2013, 21:30
Dobrze, odkopując temat sprzed roku:

Gdzie wyląduje pewien człowiek, który być może załapie się do klubu:

50 (z 2P%) - 50 (3P% - 1/2) - 50 (FT)? Jeśli wiecie o kim mówię ;)

 #645291  autor: orson_dzi
 06 lip 2013, 22:13
Nie wiem czy dobrze myślę, ale śledziłem to na żywo na Twitterze :P .

Wybrał najlepiej pod względem sportowym. Głupotę zrobił J. Smith. Teraz w Pistons będzie S5: Knight, Smith, Monroe, Drummond, Maxiel, bo small ball nie jest już modny :smt005 .

Wracając do Howarda, Kobe rozjechał wszystko wstawionym zdjęciem. Wziął najlepszego kumpla z drużyny i poszli w świat.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #645314  autor: stypulkovski
 06 lip 2013, 23:17
Zawsze mógł wybrać GSW. Będzie teraz miazga. Trochę ławkę skopali, ale Iggy to tylko krok w przód dla nich.

Smith czy źle zrobił? Hmm. Z jednej strony nie wyobrażam sobie Smitha na SF (Maxiell nie bedzie w pierwszej piątce), z drugiej strony dwóch dobrych gości na ławkę i są PO w tym roku.

Kobe wziął najlepszego kolegę, dobre :lol: To Kobe w ogóle ma kolegów? Czy tylko pomagierów, z którymi się nie liczy? Ciężko widzę Lakers w tym roku. Nash będzie kluczowy, bo on może uruchomić każdego ze składu.

I breaking news: Jarrett Jack w Cavs, Landry w Sacramento.

 #702724  autor: Mika112
 06 mar 2014, 16:21
Ożywiając Forum Przypominam Gortat zakrał najlepszy mecz w historii EVER !

Pozdrawiam wszystkich : )