DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #476133  autor: Xy
 16 maja 2011, 12:16
Chciałbym przyczepić jakoś telefon do kierownicy aby nawigacja mnie prowadziła po nieznanych rejonach gdyż trzymanie komórki w łapce i kierowanie drugą jest dość uciążliwe ;) W sklepach widziałem jakieś uchwyty ale telepało się to jak galareta. Macie jakiś sprawdzony (i tani) model uchwytu który możecie polecić? Dostępny w Media albo na Allegro.
Kierownica w rowerze mam standardową grubość, tylko jest dość pokręcona ale to nie problem. Aha, no i zależy mi aby bardzo dobrze trzymało telefon. Może nawet ściskać za całą klawiaturę, a nie tylko za boki telefonu. Wstrząsy chyba nie szkodzą aż tak bardzo? ;) Przód mam na amorkach (coś tam niby dają).

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71