DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #424935  autor: ania_1987
 24 sie 2010, 13:38
Prezydent FIFA, Joseph Blatter powiedział, że słaby występ Anglików na tegorocznych mistrzostwach świata w RPA nie zniweczył ich szans na organizację mundialu w 2018 roku. Szwajcar podkreślił, że gdyby mundial odbył się na Wyspach, byłaby to "najlepsza opcja z możliwych".

- Najlepszym sposobem na zorganizowanie mistrzostw jest wyjazd do Anglii. Anglicy mają wszystko: świetnych kibiców, stadiony, infrastrukturę - stwierdził prezydent, ale jednocześnie zaznaczył, że również Rosja ma doskonale przygotowany plan organizacyjny: - Szczerze powiem, że mnie osobiście trudno jest oprzeć się urokowi Rosji, ale ostateczną decyzję o tym, gdzie odbędą się mistrzostwa w 2018 roku podejmiemy 2 grudnia bieżącego roku.

Blatter i sześciu przedstawicieli FIFA spotkało się w poniedziałek z angielskim wiceministrem i odwiedziło stadiony, które Anglicy przygotowują na mistrzostwa: stadion Sunderlandu, Newcastle, Manchesteru United oraz Wembley.

http://pilkanozna.re.pl/artykul/13808.html


Myślę, że Anglia jak najbardziej zasługuje na to aby zostać organizatorem Mistrzostw, ma nie tylko świetnych piłkarzy i fantastycznych kibiców, ma, co bardzo ważne świetnie przygotowane stadiony i całe zaplecze związane z organizacją takiej imprezy (hotele, drogi, lotniska, BARY). Myślę, że mogą być prawie pewnie wyboru.

 #431040  autor: Stefek
 22 wrz 2010, 12:19
To że Anglicy zagrali słabo na MŚ nie powinno mieć większego znaczenia,W Końcu Polska na ME zagrała raz i nic nie osiągneła a Ukraina z tego co się orientuje to chyba nie zagrała ani razu, tak samo RPA nigdy nie osiągneło nic na mundialu.Myślę że Anglia ma duże szanse na organizacje mundialu w 2018,ale Rosji bym nie skreślał gdyby wybudowali Stadion po stronie Azjatyckiej to po raz pierwszy MŚ były by zoorganizowane na dwóch kontynentach to też było by ciekawe a napewno pieniędzy i czasu na organizacje tego im nie zabraknie:)

 #431053  autor: Rafix
 22 wrz 2010, 12:54
Myślę, że Anglia byłaby lepszym wyborem. Rosja jak to Rosja, kasa jest, ludzie są, ale jednak nie jest to bezpieczny kraj. W RPA były problemy, w Rosji będzie podobno. Natomiast w Anglii jedno jest pewne, to będzie święto, najważniejsze wydarzenie, cały kraj będzie tym żył i na pewno wpłynie to tylko lepiej na sam mundial.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #431058  autor: Stefek
 22 wrz 2010, 13:06
Jestem pewny że jak Rosja dostanie Mundial to nie będzie taki wybryków jak W RPA juz Putin by tego dopilnował.Fakt że w Anglii było by to święto i w ogóle super klimat bo wiadomo tam Football powstał.Ogólnie Ruskich nie lubie ale nie zdziwie się jak dsotaną ten mundial,co by nie powiedzieć poziom Piłki w tym kraju z roku na rok się podnosi i maja bardzo ceiakwą lige silną reprezentacje, osobosicie jestem ciekawy jak by to roziwązali w takim dużym kraju i jestem pewny że zbudowali by świetne stadiony bijące świat na łeb na szyję!Mam pytnaie kto jest 3 kandydatem może skreślamy kogoś skreślamy bezpodstawnie!

 #431065  autor: Rafix
 22 wrz 2010, 13:42
W Rosji raczej nie byłoby zbyt ciekawie pod względem organizacji. Co by nie mówić, ale przykładowo mecze gdzieś w azjatyckiej części raczej nie wchodzą w grę. Mniejsze miasta i przede wszystkim różnica czasowa. W Rosji jest chyba kilkanaście stref czasowych, takie podróże nie mają racji bytu. Wszystko byłoby skupione w zasadzie od Moskwy na zachód.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #431075  autor: Stefek
 22 wrz 2010, 14:09
No też tak myśle i jeden Stadion po Stronie Azjatyckiej wokół jakieś super bezy treningowe:) Wiesz duże lotnisko i lecisz! A Fifa lubi promować różne kultury,co by nie powiedzieć ale żąden kraj słowiański jeszcze nie organizował MŚ,a jednak Rosja chyba jest najlepszym kandydatem.Ja osobiście chciałbym żeby Mundial był w Rosji bo wszystkie mundiale po stronie Europejskiej w ostanich latach trafiaja na zachód Europy-Francja 1998, Niemcy 2006.Aczkolwiek w Anglii Polacy będą się czuli jak u Siebie, o ile jeszcze będziemy w rankingu Fifa:D

 #431092  autor: Fafral
 22 wrz 2010, 14:48
Ciężko mi powiedzieć które miejsce jest lepsze.
Anglia ma stadiony i jest pewne, że będzie to święto, ale czy to jest im potrzebne?
Rosja to ciekawy pomysł. Miejsce odległe i nieprzewidywalne.
Fakt jeśli Rosja wygrałaby Mundial to Putin dopilnuje tego (takiego kogoś brakuje u Nas w Polsce ). Osobiście jeśli moje zdanie liczyłoby się oddałbym głoś na Rosję. Angole mają już dużo, poza tym bliżej i łatwiej byłoby się nam tam dostać :D

Obrazek

Siemens C30 > N2600> N5300 > N7310 Supernova> E71>Samsung i9000 Galaxy S

 #441982  autor: znawca
 18 lis 2010, 22:42
Fafral pisze: Angole mają już dużo
Co racja, to racja :D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #444548  autor: Stefek
 03 gru 2010, 11:07
Tak jak mówiłem moi faworyci wygrali:) Rosja i Katar! uwazam to za bardzo trafione miejsca na MŚ

 #445601  autor: Fafral
 08 gru 2010, 08:16
Na pewno będą one rozgrywane w ciekawych miejscach.

Obrazek

Siemens C30 > N2600> N5300 > N7310 Supernova> E71>Samsung i9000 Galaxy S

 #445660  autor: Rafix
 08 gru 2010, 14:56
Rosja może jeszcze... ale Katar? No proszę... ciekawi mnie kto tam będzie robił atmosferę? W RPA przynajmniej były wuwuzele, a tutaj to chyba będą ropę lać na boisko :)

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #445779  autor: Fafral
 09 gru 2010, 08:22
Rafix pisze:będą ropę lać na boisko :)


stanął mi przed oczami ten obraz :D Jak będą tam Polacy to zaraz na boisku będą ludzie z kanistrami by tą ropę zebrać ;)

Obrazek

Siemens C30 > N2600> N5300 > N7310 Supernova> E71>Samsung i9000 Galaxy S

 #445783  autor: Abcn
 09 gru 2010, 09:02
Fafral pisze:Rosja to ciekawy pomysł. Miejsce odległe i nieprzewidywalne.
Fakt jeśli Rosja wygrałaby Mundial to Putin dopilnuje tego (takiego kogoś brakuje u Nas w Polsce).
Mocno powiedziane -
możnaby odpowiedzieć (podobnie jak o 2012)

поживем увидим zobaczymy , jak pożyjemy ...

pozdrawiam
A

 #445787  autor: forum_tg
 09 gru 2010, 10:01
wg mnie wybór Rosji jest bardzo trafny, a Katar... dość orientalny kraj, ze słabą piłka nożną, ale nieograniczonym budżetem, więc można być pewnym że tam wszystko będzie perfekt! a stadiony jedne z najlepszych na świecie, a może i najlepsze. Tam nic mnie nie zdziwi!

 #445819  autor: Stefek
 09 gru 2010, 13:53
Tam przedewszystkim stadiony będą kryte i klimatyzowane! będzie ciekawie na pewno.Trzeba dawać szanse egzotycznym krajom i Usa i Anglia miały już mundial teraz znowu w Brazyli jest mundial więc nie może być tak że będzie jakaś grupa Państw tylko która robi.Wygrały dwa bogate Państwa które sobie poradzą. niech wschód też ma coś od życia!Katar potęgą nie jest tak jak nie było RPA...a do tego żeby stworzyć silna reprezentacje mają jeszcze 12 lat więc nie można ich dzisiaj skreślać!