DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #110955  autor: Rogal
 03 paź 2006, 04:54
anglik to twierdzisz że Kreatyna jest najlepsza :?:

 #111036  autor: kalin
 03 paź 2006, 15:20
oprych pisze:A co do tego że mnie "nie lubisz", to możesz powiedzieć czym to jest konkretnie spowodowane? Bo trochę nie bardzo rozumiem Twoją nie chcęć w stosunku do mnie
Nie chodzilo mi o Ciebie,tylko ogolnie o ludzi ktorzy cwicza TYLKO po to aby dobrze wygladac.Nie jestem w stanie tego ogarnac :wink: Aha i takie "miesniaki" kojarza mi sie z dresami za ktorymi baaardzo nie przepadam.

[ Dodano: 2006-10-03, 15:23 ]
oprych pisze:A co do tego że mnie "nie lubisz", to możesz powiedzieć czym to jest konkretnie spowodowane? Bo trochę nie bardzo rozumiem Twoją nie chcęć w stosunku do mnie
Nie chodzilo mi o Ciebie,tylko ogolnie o ludzi ktorzy cwicza TYLKO po to aby dobrze wygladac.Nie jestem w stanie tego ogarnac :wink: Aha i takie "miesniaki" kojarza mi sie z dresami za ktorymi baaardzo nie przepadam.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #111065  autor: anglik
 03 paź 2006, 16:48
do rogal
8) na poczatek jest bardzo dobra bo niedosc ze masz po niej wiecej sily to jeszcze zyskasz troche masy :wink: ale na dobry poczatek kreatyna jest najepsza bo daje najszybsze efekty jesli ja jesz jak trzeba (przy braniu kreatyny niewolno pic kawy i alkoholu ) wiele znajomych bralo kreatyne i kazdy byl zadowolony :D

jesli masz jakies jeszcze pytania to wal smialo :smt006

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #111068  autor: Rogal
 03 paź 2006, 16:59
anglik czytałem na jakimś Forum że gdy przedawkujesz kreatyne to później nie jesteś wstanie podnieść cięższych ciężarów bez kreatyny

 #111226  autor: oprych
 04 paź 2006, 02:08
kalin, mysląc o "mieśniakach" jak to nazwałeś, jako tylko o dresach jesteś w błędzie. Takie jakieś to stereotypowe myślenie. Znam wiele osób które mają wyższe wykształcenie i potrafia powiedzieć coś więcej niż k...a. Poprostu jak pisałem każdemu sprawia satysfakcję co innego tym "mięśniakom" kilka milimetrów wiecej a Tobie zapalenie trawki czy nie wiem czego tam bo szczerze mówiąc na narkotykach to się nie znam. Nie można nikogo też oceniać po wyglądzie.

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #111322  autor: anglik
 04 paź 2006, 17:40
Rogal pisze:anglik czytałem na jakimś Forum że gdy przedawkujesz kreatyne to później nie jesteś wstanie podnieść cięższych ciężarów bez kreatyny

:shock: co to za bzdura :!: kreatyna to nie jest lekarstwo i nie ma czegos takiego jak przedawkowanie kreatyny jesli jesz wiecej niz 20gr/25grkreatyny dziennie to organizm jej nie przyjmuje i ja wydalasz z moczem ;-)
a co do ciezarow to jak bierzesz kreatyne to masz poprostu wiekszego powera i dzwigasz poprostu wieksze ciezary :D
ale jak odstawisz kreatyne to to jest spadek sily jest to normalna sprawa bo na kreatynie jestes wstanie wiecej i lepiej :wink:

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #111469  autor: Rogal
 05 paź 2006, 01:15
Anglik a co sądzisz o Kreatyna + Tauryna.

 #111751  autor: anglik
 06 paź 2006, 17:10
doRogal

W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo - białkową, glutaminą, HMB lub aminokwasami.

aminokwasTAURYNA który posiada szerokie właściwości antykataboliczne oraz psycho-stymulujące. Zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik występuje u osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym oraz psychicznym
bardzo dobre polaczenie,z tego co wiem to firma Trec Nutrition sprzedaje puszke kreatyny razem z puszka tauryny polecam.
ale podobny efekt masz jak kupisz glukoze w sklepie sporzywczym , lyzeczka mala glukozy do porcji kreatyny i masz podobny efekt.

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #112801  autor: Rogal
 09 paź 2006, 23:25
Dzięki anglik za wszystkie Informacje :wink:

 #293725  autor: Patryk19Gno
 21 paź 2008, 14:40
ja ćwicze juz 6 lat, powiem tak jezeli chodzi o odzywki to jak najbardziej ,ale szczerze szkoda siana lepiej zainwestować w jedzenie zwiekszyć posiłki do załozmy 6 dziennie zeby masy nabrac i oczywiscie trening zalezy kto na co chce jechać.Jedzcie to co ma duzo bialka czyli twarogi,banany itp.Macie jakies pytania to piszcie mi na gg moze pomoge doradze czy cokolwiek.487 5126 tylko napiszcie mi kim jestescie i co biega.Mogę wam rzucic kilka linków z ktorych sam korzystałem.Nie bierzcie sterydow tzw bo sa skutki napakujecie sie przez tydz nie poczwiczycie miesiac nawet nie i odnowa jestescie jak byliscie a cos wiem o tym i mam kumpli ktorzy to brali roznego rodzaju i uwierzcie mi ze wygladaja gorzej jak wygladali.Pozdrawiam. :lol:

[ Dodano: 2008-10-21, 14:49 ]
Siła idzie z masą sa specjalne treningi na siłe jak i mase czy rzezbe.Jezeli chodzi odzywki to jak tu wymirnił kolega wyzej białko plus weglowodany to jest podstawa do zbudowania masy do tego makaron , ryż z jajkiem jakis kotlecik i jechane ,a podczas terningu duzo wody nawet jak juz nie mozecie to jeszcze pijcie dobrze nawodnione miesnie to jest mega.Powiem wam jeszcze ze jezeli podczas wyjda wam jakies takie czerwone nie wiem jak to nazwac jak cos zauwazycie najczesciej jak sie jedzie na rozpietki albo nogi inaplecach pojawiaja sie roztepy to wam wyblaknie z czasem troche głupio wyglada np na plazy jak ktos ma takie juz wes.Koniec kazań

 #710928  autor: KarolZ1988
 17 kwie 2014, 13:20
Od 3 lat nie uprawiam w ogóle sportu i nie chodzę na siłownie. Sylwetkę wyrobiłem sobie za pomocą zwykłych pompek (50 co wieczór) i przysiadów (30 co wieczór) oraz podciąganiu na drążku (20 co wieczór). Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Jakie polecacie następne kroki?

Pozdrawiam.

 #741683  autor: a0bukis00
 19 sie 2014, 13:34
Ja już trenuję od dobrych 3-4lat i się praktycznie uzależniłem od tego. teraz jak leczę kontuzję, to widzę jak tego mi brakuje....

 #760367  autor: Jaziu
 04 lis 2014, 00:29
Ja ćwiczę trzy razy w tygodniu więcej mi się nie chce,staram się trzymać w miarę bogatą w białko dietę, efekty mam w miarę przyzwoite.

tonerdruk.pl

 #761881  autor: Dzeus
 10 lis 2014, 12:20
Ja się trochę ostatnio zaniedbałem. Ale od przyszłego tygodnia zaczynam znowu chodzić na siłkę.

 #762506  autor: adamkoc
 12 lis 2014, 22:25
Ćwiczę regularnie :) Jestem w życiowej formie.
 #865931  autor: Olek01990
 13 maja 2016, 18:26
Ja zbudowany jestem zbyt słabo, ale popatrzeć lubię, zwłaszcza na kobiety.