DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #56881  autor: Skarpyta
 27 lut 2006, 15:54
No dzwigłem to 4 razy a waże ok 90 :-D :-D :-D :twisted: :twisted:

Obrazek
Obrazek

 #57018  autor: zol82
 27 lut 2006, 22:13
Przy regularnych ćwiczeniach powinienes spokojnie wycisnąc ciężar własnego ciała - oczywiście mówie o czystych ćwiczeniach.

 #58819  autor: shake
 06 mar 2006, 10:07
ja ćwicze 3 miechy teraz bez przerwy wcześniej też ok 3 miechy ale rok temu ale teraz już nie będę przestawał ćwiczyć ćwicze na siłce publicznej

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]

 #109349  autor: oprych
 27 wrz 2006, 00:56
7 lat regularnych ćwiczeń 8) i jestem z siebie dumny

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #109368  autor: Rogal
 27 wrz 2006, 01:55
No na tych wakacjach z kumplami kupiliśmy ławeczke :mrgreen: ćwiczyliśmy około tygodnia no i sięgneliśmy po Kreatyne i chyba troche za wcześnie, :roll: ale kogo by to opchodziło ale za to po mięsiącu ćwiczeń już było widać jak fajnie się mięśnie formują :mrgreen:

 #109405  autor: oprych
 27 wrz 2006, 13:25
kreatyna dobra moze być na raz czy dwa, potem organizm juz na nia nie bedzie dobrze reagował, ja kreatynę mam już dawno za sobą, są lepsze środki :-D

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #109481  autor: Rogal
 27 wrz 2006, 17:33
czyli oprych co jest lepsze od Kreatyny :?:

 #109581  autor: oprych
 28 wrz 2006, 00:54
Owszem sterydy, dobrze stosowane i dobrane daja świente rezultaty i minimalne skutki uboczne, wiem to po sobie..
Z suplementów dobry jest też tribusteron jak i ZMA, ale trzeba mieć powyżej dwudziestu alt aby stosować te środki, tzn w każdym razie po tym wieku ejst zalecane

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #110560  autor: anglik
 01 paź 2006, 16:19
do oprych
sterydy niestety sa dla ludzi chorych :!: :!: i jesli ktos jest zdrowy i ma je zamiar brac nawet w niewielkich ilosciach to napewno cos sobie uszkodzi :!:
polecam KREATYNA 20gr dziennie pierwsze 7 dni :!: a do konca puszki 10gr dziennie,najlepiej mieszac kreatyne z glukoza :!: jesli masz kaske jeszcze to polecam ci bialko do tego :!:

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #110712  autor: oprych
 02 paź 2006, 04:24
Ta rada miałabyć dla mnie? Po za tym jestem ciekaw jak daleko na tej kreatynie zajedziesz? Może dla własnej statysfakcji jakieś tam rezultaty uzyskasz, ale wyglądu siłacza już nie mówiąc kulturysty napewno nie... A niektórzy jak ja liczą na coś wiecej po za tym co mi poradzisz, skoro kreatyna już na mnie nie działa?

[ Dodano: 2006-10-02, 04:25 ]
Po za tym pisałem MINIMALNE skutki uboczne, a nie, że wogóle ich nie będzie

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #110862  autor: anglik
 02 paź 2006, 18:45
do oprych
jak masz kase to spróbuj Animal Test w niektorych sklepach z odzywkami to maja :wink:
a jesli barales sterydy to niestety bledne kolo 8)

ps.co do kreatyny to 5-6 tyg ja zajadasz :wink: i tyle musi byc przerwy miedzy nastepnym braniem :wink: kreatyny :!: polecam ci multipowera kreatyne

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #110893  autor: kalin
 02 paź 2006, 20:39
Tak sie zawsze zastanawialem...Ludzie cwicza dla sily czy dla miesni? Bo jak tylko po to zeby ladnie wygladac to jest to choooooore.Bardzo chore.Zawsze myslalem ze pakuje sie po to zeby byc silnym a nie dlatego zeby straszyc ludzi na ulicy.No ale Oprych z tego co widze lubi chyba uliczne akcje;]

Tez w wakacje mialem chodzic na silke,ale stwierdzilem ze robota na budowie polaczy przyjemne z pozytecznym.Kumple ktorzy nie pracowali tankowali przez jakis czas kreatyne do momentu az na jednym ognisku jeden z nich mial haluny po polaczeniu krety z alko.Bialko brali przez cale wakacje.Do tego jakies tabletki z apteki,zapomnialem nazwy.

Sterydy malo szkodza? To taka sama glupota jak ta ze narkotyki brane z glowa sa przyjazne dla zdrowia;]

P.S. Shake-czasem mam wrazenie ze jestes jakis opozniony.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #110912  autor: oprych
 02 paź 2006, 21:51
@kalin- nie rozumiem kto jest opóźniony?

A tak po za tym każdy robi to co lubi, co do wyglądu mają uliczne akcje? Bo trochę nie bardzo rozumiem.
Na temat sterydów mam spore rozeznanie, gdyż jestem modem na jednym z for kulturystycznych w dziale doping, na które każdego dnia przychodza małolaty, co nigdy nawet sztangi nei widziały a już kupili metanabol i pytają jak to brać. Jeżeli już mam sięczymś "faszerować" to wolę coś z tego mieć niż np. ćpać albo chlać i popadać nie wiadomo w jaki jeszcze nałóg.

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #110936  autor: oprych
 02 paź 2006, 22:56
Alez ja nie twierdzę że to nie jest nałóg, po za tym uwazam, że jeśli do czegoś już doszedłem, to czemu miałbym to niweczyć. Jeżeli zażywasz narkotyki i czerpiesz z tego jakąś radość(choć ja tego akurat nei rozumiem) to ok!! A to, zę wolę sterydy od narkotyków to było tylko moje osobiste zdanie. Nie miało to być skierowane w żaden sposób negatywnie do Ciebie po za tym nie wiedziałem też że biorę. Ja tez wiem zę w pewien sposób niszczę swój organizm, ale przeciez każdy ma manię na jakimś punkcie. Tobie radośc dają narkotyki a mnie radość daje zobaczenie po kolejnym ciężkim cyklu treningowym nawet minimalnych postępów. Zarówno takich jak ja jak równiez takich jak Ty, jest wiele(może akurat nie na tym forum) i każdy ma inne podejście do tego.
A co do tego że mnie "nie lubisz", to możesz powiedzieć czym to jest konkretnie spowodowane? Bo trochę nie bardzo rozumiem Twoją nie chcęć w stosunku do mnie

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #110955  autor: Rogal
 03 paź 2006, 04:54
anglik to twierdzisz że Kreatyna jest najlepsza :?:

 #111036  autor: kalin
 03 paź 2006, 15:20
oprych pisze:A co do tego że mnie "nie lubisz", to możesz powiedzieć czym to jest konkretnie spowodowane? Bo trochę nie bardzo rozumiem Twoją nie chcęć w stosunku do mnie
Nie chodzilo mi o Ciebie,tylko ogolnie o ludzi ktorzy cwicza TYLKO po to aby dobrze wygladac.Nie jestem w stanie tego ogarnac :wink: Aha i takie "miesniaki" kojarza mi sie z dresami za ktorymi baaardzo nie przepadam.

[ Dodano: 2006-10-03, 15:23 ]
oprych pisze:A co do tego że mnie "nie lubisz", to możesz powiedzieć czym to jest konkretnie spowodowane? Bo trochę nie bardzo rozumiem Twoją nie chcęć w stosunku do mnie
Nie chodzilo mi o Ciebie,tylko ogolnie o ludzi ktorzy cwicza TYLKO po to aby dobrze wygladac.Nie jestem w stanie tego ogarnac :wink: Aha i takie "miesniaki" kojarza mi sie z dresami za ktorymi baaardzo nie przepadam.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #111065  autor: anglik
 03 paź 2006, 16:48
do rogal
8) na poczatek jest bardzo dobra bo niedosc ze masz po niej wiecej sily to jeszcze zyskasz troche masy :wink: ale na dobry poczatek kreatyna jest najepsza bo daje najszybsze efekty jesli ja jesz jak trzeba (przy braniu kreatyny niewolno pic kawy i alkoholu ) wiele znajomych bralo kreatyne i kazdy byl zadowolony :D

jesli masz jakies jeszcze pytania to wal smialo :smt006

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #111068  autor: Rogal
 03 paź 2006, 16:59
anglik czytałem na jakimś Forum że gdy przedawkujesz kreatyne to później nie jesteś wstanie podnieść cięższych ciężarów bez kreatyny

 #111226  autor: oprych
 04 paź 2006, 02:08
kalin, mysląc o "mieśniakach" jak to nazwałeś, jako tylko o dresach jesteś w błędzie. Takie jakieś to stereotypowe myślenie. Znam wiele osób które mają wyższe wykształcenie i potrafia powiedzieć coś więcej niż k...a. Poprostu jak pisałem każdemu sprawia satysfakcję co innego tym "mięśniakom" kilka milimetrów wiecej a Tobie zapalenie trawki czy nie wiem czego tam bo szczerze mówiąc na narkotykach to się nie znam. Nie można nikogo też oceniać po wyglądzie.

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...