DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #411400  autor: comander009
 19 cze 2010, 13:50
Najlepsze drużyny zawodzą tylko Holandia się trzyma. Ale ja nie rozumiem Francja-Meksyk 2:0, Hiszpania-Szwajcaria 0:1, Niemcy-Serbia 0:1. Dziwny jakiś ten mundial.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
COMANDER

 #413103  autor: micaxa
 26 cze 2010, 16:19
Dlaczego dziwny, wychodzi na jaw że renoma, historia i wczesniejsze osiągniecia reprezentacji nie wystarczaja i nie da sie tylko tym wygrać. Francja i Włochy jak narazie pojechały do domu, a w 1/8 zetra sie niemcy-anglia i np portugalia- hiszpania, i przynajmniej 2ka z nich odpadnie a w mojej ocenie kazdy z tych krajów moglby smialo startować do udziału w finale :D

 #413295  autor: thonka
 27 cze 2010, 17:56
najlepsze druzyny zawodza?
Argentyna sie trzyma, Niemcy tez, Brazylia jeszcze nie pokazala wszystkiego.
a ze Anglicy, Francuzi czy Wlosi odpadli to swiadczy tylko i wylacznie o ich poziomie...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #414493  autor: comander009
 02 lip 2010, 18:02
Tak, tak ale kiedy pisałem ten temat to te "najlepsze" drużyny nie trzymały się za dobrze.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
COMANDER
 #870453  autor: ostatni_sprawiedliwy
 08 cze 2016, 11:28
A ja to, szczerze mówiąc, lubią, jak giganci futbolu dostają łomot od tych niedocenianych. Zawsze kibicuję drużynom typu "Trynidad" czy "Togo", bo po nich widać, ze nawet jeśli brak im jeszcze umiejętności, to wykazują większą wolę walki (przez co widowisko jest lepsze).