DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #430884  autor: Stefek
 21 wrz 2010, 15:59
Wydaje mi sie ze chybaPolacy nie nadaja sie mentalnie,nie ma 20 zawodników ktorzy są amibtni i nie boją się podejmować trudnych decyzji.Jak by nie aptrzeć Polacy odnoszą suckes w sportach indywidualnych bo są jednostki które radzą sobie psychicznie,a reprezetncja przegrywa mecz przed meczem,sam Żewłakow powiedział po meczu z Hiszpanią ze jak aptrzył na miny kolegów to wiedizał że dobrze nie bedzie,i to nie tlyko w pilc noznej bo tak samo w koszu w tych eliminacjach, mielismy persolnalnie najlepszy sklad a wszystkie mecze na wyjezdzie rpzegralsimy? Dlaczego?no własnie dlaczego?

 #430886  autor: Merlin
 21 wrz 2010, 16:35
I jeszcze alkoholowe ekscesy na zgrupowaniu. Peszko i Iwański, którzy byli w meczach reprezentacji beznadziejni. Iwański już został zdegradowany do Mlodej Ekstraklasy, nie dziwię się Skorży. Naturalna selekcja, czyli sami strzelili sobie w kolano.

 #431013  autor: Rafix
 22 wrz 2010, 08:35
No Smuda już zapowiedział, że w najbliższym czasie ani Peszki ani Iwańskiego w kadrze nie zobaczymy. I bardzo dobrze! Niech się uczą barany pokory! Najpierw młoda ekstraklasa, potem wyjazd z kadry i skończy tułając się po 2-3 lidze. W ten sposób właśnie tracimy talenty, nie ma komu pilnować, żeby sodówka do łba nie uderzyła.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #431036  autor: Stefek
 22 wrz 2010, 11:55
Nie można zarzucić Peszce czy Iwańskiemu że są słabymi piłkarzami,ale nie jest to według mnie taki poziom by pomóc znacząco kadrze,zwłaszcza wyszkolenie techniczne Peszki pozostawia wiele do życzenia.Engel dobrze powiedział że brak im charakteru i myśla że jak dostaną powołanie na kadre to są kozakami i świętymi kozami.Przynajmniej powstaja u nas nowoczesne stadiony co przełoży się na siłe ligi,większe wpływy z biletów=więcej pieniędzy w kasie klubu=więcej pieniędzy na poważne wzmocnienia.No i powtórze po raz setny w naszym kraju rodzi się tyle samo talentów co w każdym innym państwie , tylko trzeba je oszlifować i odchować.I pracować nad mentalnością.

 #433462  autor: staruch
 04 paź 2010, 12:39
ale jakby nie patrzec to Lech Poznań pokazuje cos czego dawno w polskiej pilce noznej nie bylo.Ostatni mecz 2:0 i sa liderami grupy i jest duze prawdopodobienstwo ze z niej wyjda...

pozdro

 #433463  autor: babeo
 04 paź 2010, 12:45
staruch pisze:Ostatni mecz 2:0
tak i zaraz przegrywa w lidze.

Polska liga i piłka nie istnieje. Zgraja kopaczy, która bierze astronomiczne sumy za nic. Na żaden polski klub nie można liczyć, zawsze mogą się wziąć w garść i wygrać z potencjalnie silniejszym przeciwnikiem, by zaraz przegrać z jakimś cieniasem. Nie chodzi tutaj tylko o Lecha, ale o całą ligę.

Ale w sumie co się dziwić, przecież ryba psuje się od głowy, jakie władze, tacy 'piłkarze' i taka gra.

 #433861  autor: Stefek
 06 paź 2010, 09:20
Astronomicznych sum nie biorą jak popatrzeć na inne ligi.A poza tym to że tyle zarabiają to efekt ich ciężkiej kilkunastoletniej zazwyczaj pracy.Więc jak są najlepsi w lidze to zarabiają dużo.Fakt faktem że to że tacy zawodnicy są najlepsi źle swiadczy o lidze ale z drugiej strony kazdy ponadprzecietny zawodnik uceikal by za granice nawet do 3 ligi gdyby tam wiecej zarabiaja.Co do Lecha nie jestem przekonany, nie wydaje mi sie by wyszli z grupy,obym się mylił.Czytałem ostatnio dość ciekawy artykuł porównujący Polską piłkę nożną do jąkały który startuje w światowym konkursie recytatorskim, i to chyba trafne porównanie....

 #434047  autor: staruch
 07 paź 2010, 12:22
ja powiem tak-w grze Lecha widzi jakas wole walki w S-kadrze-NIE

pozdro

 #435349  autor: Stefek
 14 paź 2010, 08:55
Jak skomentujecie ostatnie mecze towarzyskie za oceanem? Bo według mnie meczem z USA piłkarze zamknęli usta krytykom,że mecz w usa przestawienie czasu itd to głupota.Mecz szybki,zacięty. Niestety szkolne błędy w obronie.O ile kilku zawodników w środku pola to obrońców mamy starego typu.Jeden Żewłakow na znośnym poziomie.Po czym we wtorek mecz z Ekwadorem,inna reprezentacja,tempo gorsze niż u mnie na osiedlu,mecz tak słaby że gdyby nie ładny gol Obraniaka to bym się zupełnie załamał.I tak zasnąłem w 80 minucie bo tego oglądać się dłużej nie dało:(

 #435379  autor: Fafral
 14 paź 2010, 12:02
Nie rozumiem tego jednego dnia gramy dobrze, a drugiego tragicznie?
WTF ?
Lepiej niech zlikwidują tą reprezentacje pieniądze oddadzą powodzianom lub biednym dzieciom i przynajmniej zrobić coś pożytecznego bo na ten moment tylko kompromitują się i Nas na oczach całego świata.

Obrazek

Siemens C30 > N2600> N5300 > N7310 Supernova> E71>Samsung i9000 Galaxy S

 #435577  autor: Stefek
 15 paź 2010, 13:17
Jesteśmy pośmiewiskiem bo nie idziemy za całym światem tylko stoimy w miejscu od kilku lat.Ale zgodzę się z tobą,po co wydawać pieniądze latać do usa i kanady,skoro gramy mistrzostwa u siebie.Teraz też mecz z WKS.Fakt piłkarze w większości grający w świetnych klubach europeksjkich,ale jako reprezetnacja wciąż zacfoani taktycznie grający po siebie itd.Jeżeli nie możemy grać z Holandią,Hiszpanią itd to grajmy z druzynami ktore maja taka sama filozofie taktyczną,a nie z WKS gdzie taktyka schodzi bardoz na drugi plan.Co do tego że z usa grali lepiej,bardziej się spieli bo lepszy przeciwnik i jednak było widac jaką różnicę robi Kuba,no i jednak Matuszczyk też grał świetnie.

 #439584  autor: staruch
 05 lis 2010, 15:34
Co myslicie o wygranej Lecha z M.City:P?
Bo mi sie szczegolnie podobała druga bramka Lecha:D moze wyjda z grupy:P
nie wiem jak Wy ale ja widze w tej druzynie jakas wole walki jak narazie

pozdro

 #440057  autor: Stefek
 08 lis 2010, 09:10
Mysle ze wygrali w LE żeby przegrać w lidze 1;0 i byc w strefie spadkowej:) Gdyby Man City ich nie zlekcewazyl to by nie przegrał,gol Arboledy to fart.Mam nadzieje ze wyjdą z grupy ale wcale latwo nie bedzie.

 #440104  autor: Rafix
 08 lis 2010, 12:49
No fakt, łatwo nie będzie - sytuacja w tabeli może być bardzo myląca. Też mi się wydaje, że w dużej mierze wynik Pyrki mogą zawdzięczać olaniu ich przez The Citizens. No ale mimo wszystko woli walki odmówić im nie można. Dodatkowo póki jakoś grają w LE to nie posypią się aż tak głowy zawodników.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #440120  autor: staruch
 08 lis 2010, 14:34
moze ktos podrzucic wyniki pierwszej kolejki?Tabele czy cuś:P

pozdro

 #441826  autor: Rafix
 18 lis 2010, 10:18
I jak tam po wczorajszym meczu? Nie oglądałem, ale zasłyszany w radiu wynik 3:1 dla nas mnie mocno zaskoczył. Przypadek, czy faktycznie się postarali i zagrali kawałek porządnego footballu? Ciekawe czy będzie to taki punkt zwrotny w grze reprezentacji jak słynne zwycięstwo z Włochami też 3:1 parę lat temu.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #441830  autor: Stefek
 18 lis 2010, 10:46
mecz dobry.Punkt zwrotny na pewno nie.Juz od kilku meczy pokazalismy ze ofensywnie to jakos wyglada.Z przodu dobrze sie zgrali Blaszcyzkowski z lewandowskim do tego dobrze gra Obraniak,swietny jest Matuszczyk solidny Murawski więc z przodu to wyglada.Ale zeby był punkt wzrotny zeby ta reprezentacja cos grala musi miec srodek obrony bo to wczoraj wygladalo fatalnie,a na lewej obronie to juz sie nie wypowiem,dobrze ze mamy tego boenisha ale trzeba trzymac kciuki ze bedzie on zdrowy tak samo jak z prawej Piszczek bo inaczej to i tak bedzie lipa w obronie.

 #441981  autor: znawca
 18 lis 2010, 22:39
Ja bym chciał zobaczyć reprezentację, w której nie znam kompletnie żadnego nazwiska :wink:

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #442040  autor: staruch
 19 lis 2010, 13:31
znawca pisze:Ja bym chciał zobaczyć reprezentację, w której nie znam kompletnie żadnego nazwiska
niczym bialy rumak w dobie samochodow i telefonow komorkowych;)

fakt...to bylby inny futbol....

pozdro

 #442045  autor: Stefek
 19 lis 2010, 13:59
[quote="znawca"]Ja bym chciał zobaczyć reprezentację, w której nie znam kompletnie żadnego nazwiska :wink:[/quote]



Oto lista reprezentacji w których chyba nie znasz żadnego nazwiska:
Azerbejdźan,
Andora,
Aruba,
Bostwana,
Burundii,
Cypr,
D.R.Congo.
Congo.
Mauretania,
Seszele,
Namibia,
Kazachstan,
Katar,
Nepal,
wszystkie reprezentacje z Oceanii,


To takie pierwsze reprezentacje które przyszły mi na myśl i nie znasz tam raczej nikogo. niektóre nawet nas chyba prześcigają w rankingu Fifa!