DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #410970  autor: staruch
 17 cze 2010, 18:11
Stefek pisze:Myślę że Korea Północna by nas rozjechała ja na dziś!
a za Koreą stoi nieprzewidywalne San Marino...

pozdro

 #410974  autor: Dudi00
 17 cze 2010, 18:48
@staruch
Nazwa tematu to " Wasze stanowasko n atemat polskiej piłki nożnej" a nie " Obiektywna rozprawka o sytuacji polskiej piłce nożnej".
Moja opinia jest jedna. Pokażą klasę na meczu tak by było warto postawić na nich jakieś pieniądze -- to może je zmienię.

 #410977  autor: arti2006
 17 cze 2010, 19:27
moje stanowisko: żal..

 #410982  autor: staruch
 17 cze 2010, 19:59
Dudi00 pisze:@staruch
Nazwa tematu to " Wasze stanowasko n atemat polskiej piłki nożnej" a nie " Obiektywna rozprawka o sytuacji polskiej piłce nożnej".
Moja opinia jest jedna. Pokażą klasę na meczu tak by było warto postawić na nich jakieś pieniądze -- to może je zmienię.
Radze siegnac po materialy naukowe i poczytac czym jest rozprawka.
A jezeli zamiana słowa stanowiska na słowo opinia przyniesie Ci ulge to zwróć sie do moderatorów.
Albo załóż własny temat...

pozdro

 #411057  autor: Dudi00
 18 cze 2010, 00:33
Jak na razie to tobie nie odpowiadała wypowiedź, a ulgę przyniesie mi że będziesz trzymał się tematu bez zbędnego OT.

 #411090  autor: staruch
 18 cze 2010, 10:21
Dudi00 pisze:Jak na razie to tobie nie odpowiadała wypowiedź, a ulgę przyniesie mi że będziesz trzymał się tematu bez zbędnego OT.
dobra nie mrucz itak nie zablysniesz-
-na szczescie tylko Ty widzisz nieprawidłowości w temacie;)
moze powinienes zmienic forum

pozdro

 #411366  autor: Dudi00
 19 cze 2010, 11:40
Ja widzę nieprawidłowości w twojej wypowiedzi. Co do forum to raczej tu jeszcze po siedzę co by po pilnować twoich wypowiedzi.

 #411370  autor: aizo
 19 cze 2010, 11:56
Nasza piłka hm no cóż ,gorzej już być nie może.

Klubowe drużyny odpadają z klubami z Estonii,Litwy,Dani,Belgi

Reprezentacja nie potrafi sobie poradzić między innymi Finami ,

Wygrali z Tajlandia i Singapurem a także z Kanadą śmiech na sali i są z tego dumni:D

Młodzieżówka przegrywa z Luksemburgiem w towarzyskim(u21)
Jak w narodowej rep.Luksemburga grają ,,kelnerzy,, to kto gra w u21:> ?

Nie ma drugiego Państwa na świecie gdzie piłka nożna jest prawie sportem narodowym a stoi na poziomie zerowym czy nawet poniźej tego poziomu.

I nie jest to tylko wina PZPN jak każdy myśli ale samych piłkarzy, wybiegną sobie na boisko bez większy motywacji, pokulają piłke i wracają do swoich klubów.

Polska gra mecz otwarcia na ME2012, będzie ciekawie :D
Głowna wina brak kasy która co jest jednym głównych motywacji do życia w dzisiejszym świecie.

Na razie mamy MS i nie ma co o tym myśleć.

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #411382  autor: orson_dzi
 19 cze 2010, 12:33
aizo pisze:Głowna wina brak kasy
Kasa jest ale jest tyle przekrętów, że kasa się rozpływa w niewiadomym miejscu.
Wszelkiej maści związku i zarządy są zrobione tak, że siedzą w nich delikatnie mówiąc emeryci. Dziadki pokroju Laty, którzy kiedyś tam coś osiągnęli i nadal się robi z nich Bogów.

Beenhakker w jednym z wywiadów mówił, że każda rozmowa z polskimi działaczami wyglądała tak: "Leo, a pamiętasz rok 73?". Ona na to, że pamięta ale jesteśmy prawie czterdzieści lat później, a u nas ciągle żyje tym, co było prawie pół wieku temu.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #411387  autor: Forest150
 19 cze 2010, 12:54
orson_dzi pisze:"Leo, a pamiętasz rok 73?"
Z tym się zgodzę bo oglądałem wywiad z nim i jeszcze mówił że u nas nie ma organizacji i nie idzie się dogadać z zarządem :)

[ Dodano: 2010-06-19, 12:58 ]
aizo pisze:Głowna wina brak kasy która co jest jednym głównych motywacji do życia w dzisiejszym świecie
No tak bo jakoś w innych klubach zagranicznych potrafią grać dobrze i odnosić sukcesy no ale tam mają inaczej płatne...

 #411691  autor: staruch
 21 cze 2010, 08:17
Forest150 pisze:No tak bo jakoś w innych klubach zagranicznych potrafią grać dobrze i odnosić sukcesy no ale tam mają inaczej płatne...
pamietaj ze jest wiele osob ktore bardziej motywuje mozliwosc gry z ludzmi na poziomie niz jakiekolwiek zarobione pieniadze...dla osoby ktora uwielbia grac pieniadze stoja na drugim miejscu

pozdro

 #411697  autor: Stefek
 21 cze 2010, 09:09
pamietaj ze jest wiele osob ktore bardziej motywuje mozliwosc gry z ludzmi na poziomie niz jakiekolwiek zarobione pieniadze...dla osoby ktora uwielbia grac pieniadze stoja na drugim miejscu [/quote]


to chyba mówisz znów o okręgówce.

Wiadomo że pieniądze są prawie,bądź nawet najważniejsze dla każdego kto gra w piłkę.Nic dziwnego w końcu piłkarze napracują się jak mało kto.Co do tego że polska żyje sukcesami z 74 i 82 to prawda,smutna prawda ale taka jest mentalność Polaków...nie oszukujmy się na Euro 2012 nie wyjdziemy z grupy i nic nie zrobimy bo wątpię że obecni kadrowicze przeskoczą o kilka poziomów w górę.Na poziomie według mnie teraz jest już tylko Błaszczykowski Lewandowski Jeleń i Obraniak.Przez dwa lata może wejść ktoś ciekawy do kadry ale nie będzie to 19 piłkarzy których nam brakuje.

 #411698  autor: staruch
 21 cze 2010, 09:11
Stefek pisze:ale nie będzie to 19 piłkarzy których nam brakuje.
moze poprostu wystarczy otworzyc oczy...

mam 2 pytaniaP:

1.kogo Wy byscie jeszcze powołali do kadry na miejscu selekcjonera?

2.dlaczego kiedys(74-82 rok) odnosilismy sukcesy-co sie zmieniło najbardziej?

pozdro

 #411732  autor: Stefek
 21 cze 2010, 11:51
odp na 1 pytanie w tej chwili jest ciężko w tej kwestii na bank próbował bym Janczyka...a co do reszty to bez kitu trudno było!

co do 2 pytania: Na pewno się wyrównał poziom na świecie,dziś nie wygramy z Haiti 7;0!
Moim zdaniem czasy były inne i to dlatego.Myślę że wtedy była presja Państwa komunistycznego to raz! dwa wszyscy najlepsi nasi zawodnicy grali w naszej lidze co oczywiście podnosiło bardzo poziom naszej ligi! A jeżeli chciało się wyjechać za granice to trzeba było się bardzo starać żeby wyjechać!!To tak ogólnie! Szkoleniowcy chyba byli lepsi,a nawet na pewno.I chyba do tego podchodzono bardziej poważnie to był styl życia i rozrywka! Teraz są inne rozrywki ,balety,d@@y,alkohol i narkotyki! Wtedy to chyba wygląało inaczej u nas w kraju?

 #411742  autor: orson_dzi
 21 cze 2010, 12:07
staruch pisze:kogo Wy byscie jeszcze powołali do kadry na miejscu selekcjonera?
Zrobiłbym zgrupowanie, na które wziąłbym zawodników w wieku 17-24 lata i przetestowałbym ich w dwóch meczach towarzyskich.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #411749  autor: staruch
 21 cze 2010, 12:13
orson_dzi pisze:Zrobiłbym zgrupowanie, na które wziąłbym zawodników w wieku 17-24 lata i przetestowałbym ich w dwóch meczach towarzyskich.
i taka opcja chyba najlepiej pokazala by mozliwosci tych zawodnikow...

pozdro

 #411898  autor: Fafral
 21 cze 2010, 20:42
Już kiedyś z kolega poruszałem ten temat. Polska piłka to jedno wielkie gówno i marnotrawstwo pieniędzy. Grają same staruchu i "gwiazdki".
Orson ma racje młodzi, młodzi i jeszcze raz młodzi, ale za darmo!
Chcesz grać w biało czerwonej koszulce pokaż, że potrafisz, że chcesz. Jeśli uda Ci się osiągnąć coś z resztą to wtedy dostajecie kasę i szacunek.

PZPN zamiast myśleć komu tu dać kasę, lepiej niech zaczną szukać nowych młodych ludzi, bo niedługo usłyszymy o nowym Podolskim. Urodzonym w Polsce, ale grającym w barwach innego kraju.

Dla piłkarzy-może się wydać śmieszne, ale najlepszą metodą uczącą i motywującą do gry powinna być bajka Kapitan Tsubasa. Bo w Niej jest pokazana pasja i wola walki. Nie pieniądze, sława, panienki i reklamy prezerwatyw.

Obrazek

Siemens C30 > N2600> N5300 > N7310 Supernova> E71>Samsung i9000 Galaxy S

 #412095  autor: staruch
 22 cze 2010, 16:07
Fafral pisze:Kapitan Tsubasa. Bo w Niej jest pokazana pasja i wola walki. Nie pieniądze, sława, panienki i reklamy prezerwatyw.
o tym mowie...tego brakuje mlodym sportowcom u nas i wcale sie nie dziwie

pozdro

 #428301  autor: orson_dzi
 07 wrz 2010, 22:33
To może coś o naszej reprezentacji...
Gra za Smudy, a za Benhałera, to niebo, a ziemia. Teraz są akcje, jest pomysł, dobrze to wygląda. Jak ktoś ma jakieś pojęcie o tym, to za dużo złego powiedzieć nie można.
A jeszcze dwa lata temu gra w ataku prawie, że istniała, bo ustawienia z jednym napastnikiem i gra rodem z B-Klasy, czyli faja do przodu na snajpera, to żadna gra.

Teraz tylko żeby żaden idiota z PZPN-u nie wywalił człowieka, który jakoś tą reprezentację ruszył. Bo gra jest, a wyniki w końcu przyjdą. Bo Smuda robi reprezentację praktycznie od zera, bo poziom był straszny.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #428326  autor: Bulik
 08 wrz 2010, 01:49
Moim zdaniem piłka nożna w Polsce to w gruncie rzeczy kasa i jeszcze więcej kasy. Nie stawia się na młodych i ambitnych, nie inwestuje się, nie dba o dobre imię tego sportu. PZPN zajmuje się własną kieszenią, piłkarze dostają kasę niezależnie od tego, czy grają dobrze, czy nie. Moim zdaniem przydała by się gruntowna reforma...