DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #31940  autor: matas
 25 lis 2005, 22:17
Jetem ciekawy czy wiecie co to i czy kiedykolwiek ktoś z Was próbował swoich sił w tym. Ja osobiście uwielbiam tę dyscyplinę i przez całe wakacje biegałem, teraz mam małą przerwe zimową ale zaraz po niej zaczynam dalszą zabawe z Parkour! Jest to naprawde fajny sport rozwijający ciało oraz umysł. Chętnie poznam jakie są Wasze opinie o PARKOUR!!!

 #31942  autor: Klusek
 25 lis 2005, 22:32
Podziwiam tych ludzi którzy to potrafią, ale potrafią na poważnie a nie takie skakanie z dywanu na podłogę ;) Byłem pod wielkim wrażeniem oglądając "Yamakasi", czego oni tam nie potrafili. To chyba właśnie od tego filmu zaczęła się w Polsce moda na ten sport. Sam niestety nie nadaję się do tego, znając moje szczęście zabił bym się w pierwszy dzień, w najlepszym wypadku nieźle bym się poturbował :]

Obrazek
Obrazek

 #31943  autor: Damiano
 25 lis 2005, 22:54
Parkour - Fajna "zabawa" dla wysportowanych o przedewszystkim - odważnych :)
Ja kiedyś probowalem z kolegami tak skakać po takich domkach na placu zabaw ;)

 #32025  autor: matas
 26 lis 2005, 16:18
Parkour to sport dla wszystkich bez żadnych ograniczen na to czy ktoś jest gruby czy chudy, wysoki czy niski, wysportowany czy też nie. Każdy może uprawiac go na tyle ile potrafi. Wielkim jego atutem jest to, że jest tani, poprostu ubieramy buty jakie mamy, wygodny ciuch i wystarczy. Nie trzeba sie zagłębiać w jakieś drogie gadżety. I to jest w tym wszystkim takie piękne.. Jest to zarazem jedena z najważniejszych przyczyn popularności tego sportu w Naszym kraju..

 #32099  autor: Przemek
 27 lis 2005, 11:41
Ja próbowałem nawet nieźle mi to wychodziło, ale zacząłem znów trenować piłkę nożną.

 #32232  autor: matas
 27 lis 2005, 20:49
piłke nożną też kocham nawet bardziej niz parkour ale tam jestem uzalezniony od innych :cry: a tu niee

 #56004  autor: shake
 24 lut 2006, 15:07
też coś skrobałem w wakacje
teraz ucze się salta umiecie??

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]

 #56995  autor: pumba
 27 lut 2006, 21:42
niezły koleś >> KLIK << :wink:

 #57006  autor: orB
 27 lut 2006, 21:53
Noo to to rozumiem :) a nie jak te małolaty pod moim oknem co skaczą z daszku na kupke piasku i nazywają to parkour :mrgreen: