DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #50782  autor: ariels
 02 lut 2006, 18:19
M1S1EK pisze:no fajne zdjecia konkursy w zakopcu tez tylko szkoda ze była tragedia w katowicach i nie bylo juz tak wesolo w niedziele ale ogolnie dobrze ciekawe jak nasi sie zpisza na olimbiadzie w Turynie
Cos czuje ze nie najlepiej :?

 #50810  autor: M1S1EK
 02 lut 2006, 19:51
ariels pisze:
M1S1EK pisze:no fajne zdjecia konkursy w zakopcu tez tylko szkoda ze była tragedia w katowicach i nie bylo juz tak wesolo w niedziele ale ogolnie dobrze ciekawe jak nasi sie zpisza na olimbiadzie w Turynie
Cos czuje ze nie najlepiej :?
nigdy nic nie wiadomo

ps. boże ale ja analfabeta jestem miało byc olimpiadzie a napisałem olimbiadzie :P

 #60404  autor: Frasio
 12 mar 2006, 16:12
A Małysz pierwszy.
Coraz lepiej mu i dzie.
Wracaa do formy, może jeszcze mu się uda na podium stanąć. ;)
Jak wy to ocenicie? ;)

Obrazek

 #60406  autor: zol82
 12 mar 2006, 16:13
Frasio pisze:A Małysz pierwszy.
Coraz lepiej mu i dzie.
Wracaa do formy, może jeszcze mu się uda na podium stanąć. ;)
Jak wy to ocenicie? ;)
Na jakim podium?
Jest 11 w generalce

 #60409  autor: kallafior
 12 mar 2006, 16:20
Małysz po prostu teraz skacze na luzie bez obciążeń. Tak jest najlepiej, a swoją drogą ja teraz oglądam skoki także bez obciążenia i bez nadzieji na cokolwiek ze strony Adama. Patrzę i dopinguję jak prawdziwy kibic... bo lubię :) Dla mnie osobiście Małysz mógłby zakończyć karierę i przejść na emeryturkę, bo wygrał prawie wszystko. Nie ma tylko słotego medalu z olimpiady. Jakby odszedł to by przynajmniej zatkał mordy tym wszystkim pseudokibicom i podrzegaczom dziennikarzom, którzy tylko oczekują więcej i więcej. A dzisiaj jak Małysz wygrał to cieszyłem się jak małe dziecko, bo przez te wszystkie lata Małysz nie spadał poniżej pierwszej 15-tki w generalce, a reszta naszych gwiazd.... eeeh szkoda gadać :wink:

Obrazek
Obrazek

 #60412  autor: Przemek
 12 mar 2006, 16:23
No i się doczekaliśmy.Podobno od przyszłego sezonu trenerem będzie Baić więc może będzie jeszcze lepiej :mrgreen:

 #60421  autor: Rogal
 12 mar 2006, 16:38
Małysz wraca do formy :)

 #60426  autor: Frasio
 12 mar 2006, 16:46
zol82 pisze:
Frasio pisze:A Małysz pierwszy.
Coraz lepiej mu i dzie.
Wracaa do formy, może jeszcze mu się uda na podium stanąć. ;)
Jak wy to ocenicie? ;)
Na jakim podium?
Jest 11 w generalce
Zol przecież chodziło mi o jakiś konkurs, a nie o generalkę.



Ja nie rozumiem postawy niektórych polskich(pewnie dlatego) kibiców np. jak zrezygnował ze startu w jednym z konkursów, to mu powybijali szyby.

Obrazek

 #60427  autor: Przemek
 12 mar 2006, 16:47
Rogal pisze:Małysz wraca do formy :)
Szkoda tylko,że tak późno,ale lepiej późno niż wcale :wink: 8)

 #60428  autor: zol82
 12 mar 2006, 16:50
Frasio pisze:
zol82 pisze:
Frasio pisze:A Małysz pierwszy.
Coraz lepiej mu i dzie.
Wracaa do formy, może jeszcze mu się uda na podium stanąć. ;)
Jak wy to ocenicie? ;)
Na jakim podium?
Jest 11 w generalce
Zol przecież chodziło mi o jakiś konkurs, a nie o generalkę.



Ja nie rozumiem postawy niektórych polskich(pewnie dlatego) kibiców np. jak zrezygnował ze startu w jednym z konkursów, to mu powybijali szyby.
A to co innego. Tu możesz mieć racje

 #60429  autor: Przemek
 12 mar 2006, 16:55
Frasio pisze:
zol82 pisze:
Frasio pisze:A Małysz pierwszy.
Coraz lepiej mu i dzie.
Wracaa do formy, może jeszcze mu się uda na podium stanąć. ;)
Jak wy to ocenicie? ;)
Na jakim podium?
Jest 11 w generalce
Zol przecież chodziło mi o jakiś konkurs, a nie o generalkę.



Ja nie rozumiem postawy niektórych polskich(pewnie dlatego) kibiców np. jak zrezygnował ze startu w jednym z konkursów, to mu powybijali szyby.
Wyczytałeś to w Fuckcie czy innej wartościowej gazecie typu SE?

 #60450  autor: mation
 12 mar 2006, 18:18
Brawo dla Adama ale szkoda ze forma wrocila dopiero na koniec sezonu ;/

 #60458  autor: Skarpyta
 12 mar 2006, 18:31
No Udało mu się :P :P :P

Obrazek
Obrazek

 #62047  autor: Shila
 19 mar 2006, 19:57
No to czas zakonczyc Ten temat :-) Gratulacje dla Jandy, Ahonena i Kuetella oraz dla polskich skoczkow za wytrwalosc w dazeniu do celu.

Odkad przyszedl Zoladz skoki Malysza sie poprawily.. szkoda ze tak pozno.

Tak wiec lapmy wiatr i lećmy.. a do tematu zapraszam za rok :-)

Telepolis.pl

 #127496  autor: Shila
 26 lis 2006, 18:36
Czas zaczacc znow temat skoków! Dzis tylko słowem wstępu.. wczorajsze skoki odwolane, jak zwykle musza byc idealne warunki.. juz nie wspomne o pomysle skoczni w zabudowie.. porazka.

No, ale SKOKI ROZPOCZĘTE! :)

Telepolis.pl

 #127700  autor: Forest
 26 lis 2006, 23:36
hehe ten temat został założony rok temu :) Muszę sobie poczytać o czym tam gawędziliście rok temu :P

A co do skoków to oczywiście Adam będzie najlepszy w tym roku! :D Oby

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #127721  autor: Rogal
 27 lis 2006, 02:35
Jak temat mówi, czas zacząć :mrgreen:

No to tak po pierwsze inauguracja sezonu 2006/2007 w Kuusamo po prostu się nie udała,
po drugie pierwszy konkurs nie powinien być rozgrywany w Kuusamo a dlaczego, ponieważ co roku jest odwoływany, albo tylko jest jedna seria i tak samo było w tym roku,
po trzecie konkurs w piątek nic nie miał spólnego z sportem, został rozegrany tylko po to, żeby coś na papierku można było napisać, ostatnia 15 miała warunki katastroficzne.

Ale już za tydzień następny konkurs i mam nadzieje, że warunki będą podobne dla każdego no i oczywiście Małysz stanie na podium.

 #131936  autor: Paramarimbo
 11 gru 2006, 09:59
I tak się stało

C-60 > C-75 > 6230i

 #132221  autor: Przemek
 12 gru 2006, 12:57
Rogal pisze:po drugie pierwszy konkurs nie powinien być rozgrywany w Kuusamo a dlaczego, ponieważ co roku jest odwoływany, albo tylko jest jedna seria i tak samo było w tym
Od bodajże 5 lat konkurs nie przebiegał tam bez żadnych kłopotów. A to wiatr, a to mgła, a to rudolf czerwononosy renifer. Sponsorzy dają kasę to muszą skakać, ale czy nie lepiej żeby zaczynali skakać 2 tygodnie później?

PS. Wybiera się kto w tym roku do Zakopanego na skoki?:>

 #137667  autor: Rogal
 30 gru 2006, 19:51
Na inauguracje Turnieju Czterech Skoczni Małysz zajął bardzo dobre 3 miejsce, warto też wspomnieć że dzisiaj Małysz po raz pierwszy w karierze stanął na podium w Oberstdorfie.
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7