DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #166947  autor: Forest
 27 mar 2007, 10:01
No właśnie nie ma tylko medalu olimpijskiego. Ale polskiego skoczka już mamy z medalem ale i tak życzę Adamowi, żeby pokonał wszystkich w 2010 roku :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #304004  autor: Shila
 15 gru 2008, 18:51
Oj co tu tak cicho :) UP! Nikt juz skokow nie oglada?

Moze ktos z Was wybiera sie na jeden dzien np w sobote 17 stycznia do Zakopca na skoki? Ja bym z checia pojechała, ale nie mam z kim :(

Telepolis.pl

 #304007  autor: kowcio
 15 gru 2008, 18:56
Shila pisze:Oj co tu tak cicho :) UP! Nikt juz skokow nie oglada?

Moze ktos z Was wybiera sie na jeden dzien np w sobote 17 stycznia do Zakopca na skoki? Ja bym z checia pojechała, ale nie mam z kim :(
Chyba nie, wszyscy wolą siedzieć przed komputerami przeglądając zasoby Telepolis :lol:

 #305429  autor: kallafior
 22 gru 2008, 12:35
Shila pisze:Oj co tu tak cicho :) UP! Nikt juz skokow nie oglada?

Moze ktos z Was wybiera sie na jeden dzien np w sobote 17 stycznia do Zakopca na skoki? Ja bym z checia pojechała, ale nie mam z kim :(
Nie oszukujmy się. Adam Małysz nie ma wyników to już tylu kibiców się z nim nie utożsamia. Taka gorzka prawda o polskim społeczeństwie. Nie ma nastepców i żadnych perspektyw. Szczerze mówiąc zawsze miałem pretensje do TVP o to, że np. biathlon jest pomijany kosztem skoków. Płakać się chce jak nasi nie potrafią doskoczyć do konstrukcyjnej :-(

Obrazek
Obrazek

 #469864  autor: Merlin
 10 kwie 2011, 19:21
I Małysz zakończył karierę. Skoki nie będą już tak emocjonujące, Stoch przeplata dobre występy słabszymi. Jest nadzieja, że ustabilizuje formę, jednak wątpię by seryjnie, jak niegdyś Adam, zwyciężał w zawodach..
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7