DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #30352  autor: Damiano
 14 lis 2005, 20:36
Siemka :) "Chłopcy Dobrej Woli" "Szeleściaki" itd, to niektóre określenia tzw Dresów... Z jednej strony nie wiem czy sie śmiać czy płakać, bo to sie w Polsce coraz bardziej szerzy :? Strach isć na mecz a co dopiero z niego wrócić do domu... Bowiem "Chłopcy Dobrej Woli" wyposażeni są w mięście i w kije...(notabene nie gałęzie drzew ;)) Lecz nie mają nic w głowach...

Widzieliście kiedyś taką grupkę, ale w realu, gdy coś/kogoś samoistnie ;) demolowała???
Ja bym się nie chciał spotkać z kimś takim...
Uważajcie na siebie na meczach jak i po nich...
:-D

 #30451  autor: mol
 15 lis 2005, 14:41
Ja naszęście się jeszcze nie spotkałem z takimi ziomami, ale u mnie zbierają się takie grupki np: na ławkach albo pod klatkami schodowymi :)

 #138400  autor: Baran
 02 sty 2007, 14:01
Obrazek :mrgreen: tak jak jest na wlepce jest w rzeczywistości

 #138452  autor: adrian.c93
 02 sty 2007, 18:15
Sam mam w domu kij baseball-owy ale jeszcze nikogo nim nie pobi?em, a w dresie nie chodz?, baseball jest w domu na niechcianych go?ci, tak na wszelki wypadek, no i czasem jak kto? ma w?tpliwo?ci to postraszy?, ale tylko gdy inne argumenty nie docieraj?

[ Dodano: 2007-01-02, 18:16 ]
Sam mam w domu kij baseball-owy ale jeszcze nikogo nim nie pobiłem, a w dresie nie chodzę, baseball jest w domu na niechcianych gości, tak na wszelki wypadek, no i czasem jak ktoś ma wątpliwości to postraszyć, ale tylko gdy inne argumenty nie docierają

Obrazek

 #138680  autor: Przemek
 03 sty 2007, 11:59
Ja tam się już do tego przyzwyczaiłem, poza tym raczej wzbudza to u mnie bardziej śmiech niż strach.

 #138685  autor: kosaz
 03 sty 2007, 12:12
co to nerd??

 #138690  autor: frgt/10
 03 sty 2007, 12:20
kosaz pisze:co to nerd??
Nerd - pochodzące z języka angielskiego, niekiedy pejoratywne określenie osoby pasjonującej się naukami ścisłymi, informatyką, grami komputerowymi i tak dalej, kosztem nieprzystosowania do życia społecznego, niezdolności utrzymywania stosunków towarzyskich lub niedbałości o formę fizyczną. Termin ten jest zbliżony do słowa geek, lecz może mieć zdecydowanie większy wydźwięk negatywny.

Źródło: Wikipedia

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #138702  autor: Przemek
 03 sty 2007, 12:47
Dobry dres nie jest zły :lol:

Obrazek

 #139031  autor: RobertX
 04 sty 2007, 17:56
Przemek, dobre dobre, ciekawe czy chociaz na basen gosciu sie przebiera.

 #139231  autor: Kaczy
 05 sty 2007, 00:54
Przemek pisze:Dobry dres nie jest zły
E... to jeszcze nic :)
Najlepsi sa kolesie w dresie i w pantoflach. Taki nowoczeny styl biznesowy :roll: :shock: :lol: :lol:

...::: Made for loneliness :::...

 #139344  autor: Przemek
 05 sty 2007, 17:28
Kaczy pisze:Najlepsi sa kolesie w dresie i w pantoflach. Taki nowoczeny styl biznesowy :roll: :shock: :lol: :lol:
OMG! Widziałem ostatnią całą taką grupkę, do tego wszyscy mieli 4 paski zamiast 3 :lol: :lol: :lol: a afiszowali się z tym jakby przed chwilą z limuzyny Kaczyńskiego wysiedli :wink:

 #139459  autor: oprych
 06 sty 2007, 01:30
Przemek pisze:poza tym raczej wzbudza to u mnie bardziej śmiech niż strach.
To zaśmiej siętakiemu prosto w twarz.
Damiano pisze:wyposażeni są w mięście i w kije
taaa dosłownie same "karki" heh jak mnie taki coś śmieszy. Nie weim kogo też w dzisiejszych czasach uważa się za "dresiarza", hmmm może każdego, kto jest nieco "większy" ostrzyżony na łyso i czasami dla wygody założy dres a w kieszeni ma np. na wszelki wypadek kastet nóz itp. Hmmm w takim razie klasyfikuję się na dresa :?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #139461  autor: Rogal
 06 sty 2007, 02:02
oprych pisze:Nie weim kogo też w dzisiejszych czasach uważa się za "dresiarza",
Jeszcze musi jeździć BMW :wink:

 #139469  autor: oprych
 06 sty 2007, 05:15
Rogal pisze:Jeszcze musi jeździć BMW
No to czyli mam rozumieć, że spełaniam wszystkie wymagania? :?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #139535  autor: Przemek
 06 sty 2007, 14:50
oprych pisze:Przemek napisał/a:
poza tym raczej wzbudza to u mnie bardziej śmiech niż strach.

To zaśmiej siętakiemu prosto w twarz.
U mnie na osiedlu pełno takich, znam ich, co nie znaczy że nie wiedzą co większość osób o tym myśli. Pare razy spotkałem takich gnojków co się wożą w dresach, jak przyszło co do czego to tacy twardzi jakoś nie było więc dlatego wzbudza to we mnie śmiech, wieśniactwo i tyle, bo myślą że są groźni :lol:
Chociaż wracając w nocy po Szczecinie raz natknąłem się na taką grupkę, to miło nie wspominam tego spotkania, ale dresów na sobie nie mieli.